شهردار قائمشهر اهل عمل/ بعد از پروژه حذف دور برگردان افراکتی، پروژه اصلاح میدان جانبازان اجرایی می شود\

شهردار قائمشهر اهل عمل/ بعد از پروژه حذف دور برگردان افراکتی، پروژه اصلاح میدان جانبازان اجرایی می شود

  • کد خبر: 2111104371
  • چاپ
  • انتشار: 16 تیر 1403 - 13:05

کاظم علیپور شهردار قائمشهر براساس وعده های خود به مردم این شهر برنامه ریزی می کند. او بعد از پایان پروژه حذف دور برگردان افراکتی و احداث میدان نساجی؛ بلافاصله پروژه  اصلاح میدان جانبازان قائمشهر را در برنامه دارد.

به گزارش استناد نیوز، شهردار قائمشهر كه با نیروی جوانی خود توانست هر وعده ای که به شهروندان قائمشهری داده را عملی کند. از پروژه های کوچک گرفته تا پروژه های بزرگ همه توسط تیم مجرب شهرداری قائمشهر به مرحله بهره برداری رسید. 

یکی از دغدغه های مردم افراکتی شهر قائمشهر، وجود دور برگردان در این محور بود که به دلیل آمار بالای تصادفات همیشه شهروندان این منطقه با چالش های بسیاری همراه بودند اما با درایت و پشتکار مهندس علیپور این دور برگردان حذف و در مدت ۱۵ روز میدان نساجی احداث می شود تا دغدغه اصلی مردم این منطقه حل شود. 

شهردار قائمشهر وعده دیگری به شهروندان قائمشهری در رابطه با میدان جانبازان داده است. ترافیکهای سنگین این منطقه به پاشنه آشیل تبدیل شده است. شهرداران سابق با وعده های بسیار و ایده های عجیب به مردم این منطقه وعده رفع مشکلات میدادند اما هرگز این وعده ها عملی نشد. شهردار قائمشهر بعد از پروژه میدان نساجی واقع در افراکتی به سرعت به سمت پروژه  اصلاح میدان جانبازان می رود. طبق گفته مهندس علیپور برای این پروژه نیاز به جا به جایی تاسیسات است که برای اجرای آن مقداری از مسیر کمربندی شمالی، میدان جانبازان پل هوایی عریض تر می شود تا تردد برای شهروندان و مسافران آسان تر گردد.

شهردار قائمشهر در اصلاح دوربرگردان افراکتی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام اینکه قول اصلاح هندسی میدان جانبازان، حذف دوربرگردان افراکتی و ایجاد میدان جدید در خیابان نساجی را به شهروندان داده ایم ، افزود: برای انجام این اقدامات مجوزات لازم اخذ و شورای ترافیک شهرستان هم مصوب کرد و با همراهی شورای اسلامی این شهر در چند روز گذشته شاهد اجرای میدان در خیابان نساجی بوده ایم .

کاظم علیپور با اعلام اینکه یکی از دغدغه های مردم افراکتی؛ دوربرگردان این محور به دلیل تصادفات مکرر بوده است، گفت که به همین منظور نسیت به حذف این دوربرگردان هم اقدام کرده ایم تا بتوانیم پاره ای از دغدغه شهروندان را رفع کنیم .

وی با اشاره به اینکه بعد از اجرای این پروژه، اصلاح میدان جانبازان را در برنامه کاریمان خواهیم داشت چرا که بسیاری از افرادی که از این مسیر تردد می کنند با ترافیک سنگین مواجه می شوند، اظهار داشت: به همین منظور بحث جابه جایی تاسیسات را خواهیم داشت تا با اجرا شدن این پروژه مقداری از مسیر کمربندی شمالی ، میدان جانبازان و پل هوایی عریض تر و تردد برای شهروندان و مسافران هم آسان تر شود.

شهردار قائمشهر در پایان در خصوص اجرای میدان نساجی، گفت: میدان جدید نساجی تا ۱۵ روز آینده به بهره برداری می رسد تا اهالی این منطقه بتوانند با عبور از افراکتی وارد خیابان نساجی شوند تا با اجرا شدن این پروژه هم بتوانیم ترافیک خیابان کارگر را کاهش دهیم‌.

در سال گذشته عبور بتان گاز توسط تیم شهرداری قائمشهر بازگشایی شده بود.

اصلاح دوربرگردان افراکتی به درخواست شهروندان باحضور مهندس‌ کاظم علیپور شهردار قائمشهر، مهندس ابراهیمی عضو شورای اسلامی شهر و معاونین شهردار  برگزار شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار