صفحه اخبار فرهنگی و هنری | استناد نیوز\

اخبار فرهنگی هنری آخرین خبر از بازیگران و حواشی

پویش ترویج کتابخوانی با اهدای کتاب در سوادکوه شمالی

 در راستای ترویج فرهنگ کتاب از ابتدای امسال تاکنون حدود  ۱۰۰ جلد کتاب از سوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سواد کوه شمالی، به شهروندان این شهرستان اهدا شد.

کتاب ، همچنان یارمهربان قائمشهری ها

قائمشهر از جمله شهرستان های دوستدار کتاب در کشور و مازندران به شمار می رود و دلیل این ادعا هم  قرار گرفتن نام روستاهای شهرستان به عنوان روستاهای دوستدار کتاب از آن جمله در سال ۱۳۹۸ روستای  «کلاگرمحله» در لیست نامزدهای روستای دوستدار کتاب  و روستای «خرماکلا» نیز به عنوان یکی از ۶ روستای بخش استمرار این جشنواره است که انتخاب شده بودند.

فرماندار عضو افتخاری کتابخانه قائمشهر شد

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، فرماندار با حضور در کتابخانه عمومی قائمشهر و اعطای گل به کتابداران عضو افتخاری کتابخانه شد .

توزیع شیر رايگان در مدارس دولتی مازندران کلید خورد

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، گفت: پس از وقفه‌ای ۶ ساله، امسال با توجه به تلاش‌های دولت مردمی سیزدهم و با تمرکز بر سلامت دانش‌آموزان، توزیع شیر مجدد در مدارس دولتی ابتدایی استان از سر گرفته می‌شود.

سرگذشت ۵۰ مفاخر مازندران کتاب می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت : زندگی نامه ۵۰ نفر از مفاخر استان همیشه سرافراز مازندران به مناسبت گرامیداشت روز ملی مازندران و به همت هنرمندان خوشنویس مازندران کتابت شد.  

دانش آموزان مجری برنامه های پرورشی در مدارس مازندران

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران از سپردن اجرای فعالیت‌ها و برنامه های پرورشی به دانش‌آموزان خبرداد و گفت:هنگامی که فعالیت‌های پرورشی توسط دانش‌آموزان اجرایی شود، حس مسئولیت پذیری و قدرت تصمیم‌گیری در دانش‌آموزان افزایش پیدا خواهد کرد و شاهد به وجود آمدن محیطی صمیمی‌تر خواهیم بود.

هفتمین پیش‌کنگره رسانه مازندران برگزار شد
  • به استقبال کنگره شهدای رسانه مازندران؛

هفتمین پیش‌کنگره رسانه مازندران برگزار شد

پیش‌کنگره شهدای رسانه مازندران و هفتمین برنامه «هر رسانه یک یادواره» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مسئول بسیج رسانه استان مازندران در سوادکوه برگزار شد و از این طریق یاد و نام 330 شهید رسانه کشور ،‌29 شهید رسانه مازندران و چهار شهید رسانه سوادکوه را گرامی داشتند. 

انتشار فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران

مهلت ارسال طرحهای ابداعی علاقمندان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران تا ۲۰ مهر اعلام شد.

افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی در مازندران
  • همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ؛

افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی در مازندران

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی با ۱۵۲ کلاس درس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: نهضت ساخت مدرسه در این دولت شتاب گرفته است.

شروع بهار تحصیل در مازندران با ۵۳۶هزار دانش آموز

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت : پیش بینی می شود تا  ۵۳۶هزار دانش آموز در سال تحصیلی جاری ثبت نام کنند که با ۳۷هزار معلم و کادر اداری در چهار هزار و ۲۰۰ مدرسه تحصیل خواهند کرد.

اهدای بیش از ۹ میلیارد کتاب به کتابخانه‌های مازندران

۹ میلیارد و نه‌صد و شصت‌ و سه میلیون‌ریال، از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی و چند انتشارات دیگر به کتابخانه‌های عمومی استان مازندران اهدا شد.

مهر ماه ، بهار گردشگری مازندران

برگزاری رویداد بین المللی گردشگری مازندران و روسیه مهرماه در بابلسر برگزار می شود که این رویداد فرصت مغتنم و خوبی برای معرفی داشته های تاریخی ، طبیعی و میراثی استان در عرصه جهانی به شمار می رود .

افزایش بیش از ۲ هزار متر فضای کتابخانه های مازندران در دولت سیزدهم

مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران گفت :‌با گامهای خوب دولت سیزدهم در تخصیص اعتبارفضای کتابخانه های عمومی استان ۲ هزار و ۲۵۰ متر مربع افزایش یافته است.

پاک کردن تخریب از چهره ۱۵۲ کلاس درس مازندران
  • مدیر کل نوسازی مدارس مازندران؛

پاک کردن تخریب از چهره ۱۵۲ کلاس درس مازندران

 مدیرکل نوسازی ،‌توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت :‌ همزمان با گرامیداشت هفته دولت ، ۲۸ طرح شامل ۱۵۲ کلاس به بهره برداری رسید که تمامی این کلاس ها جزء مدارس تخریبی و فرسوده استان بوده است.

معوقات معلمان حق التدریس اول مهر پرداخت می شود

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات معلمان حق التدریسی تا اول مهر خبر داد.

دبیرستان عاشورا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ ۱۸ پروژه مدرسه سازی درحال ساخت است

فرماندار قائمشهر در جلسه خیرین مدرسه ساز، تکمیل  دبیرستان دخترانه عاشورا را الویت های این شهرستان برای ساخت اعلام کرد.

صفحه1 از24

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار