\

اخبار فرهنگی هنری آخرین خبر از بازیگران و حواشی

اختتامیه نخستین جشنواره استانی اردیبهشت مقاومت در قائمشهر برگزار شد

آئین اختتامیه نخستین جشنواره استانی اردیبهشتی مقاومت با محوریت شهید مدافع حرم حاج محمد بلباسی با معرقی و تقدیر از برترین های جشنواره در مجتمع فرهنگی و هنری حر قائمشهر برگزارشد.

جوادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حسین جوادی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب کرد.

خلیج فارس تنها یک جغرافیا نیست، بلکه یک هویت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه خلیج فارس تنها یک جغرافیا نیست، بلکه یک هویت است، گفت: خلیج فارس سند تاریخی مردمانی است که سینه فراخ آنان از چهره های مصممشان پرحرارت تر و صلابت نگاه شان گواه عزم و باورشان است.

بازدید رایگان از موزه مردم شناسی در روز خلیج فارس

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و هرمزگان گفت: بلیت بازدید از موزه مردم شناسی خلیج فارس در شهر بندرعباس در روزی که به مناسبت ۱۰ اردیبهشت، سالروز اخراج پرتغالی‌ها از جزیره هرمز، رایگان شد.

تفاهم نامه وزارت ارشاد و راه و شهرسازی برای ساخت مسکن هنرمندان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بسته‌های حمایتی بسیاری از هنرمندان به دلیل خدشه‌دار نشدن عزت نفسشان رسانه‌ای نمی‌شود، گفت: قرار است با وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای هنرمندان پیشکسوت امضا و مسکن این عزیزان تأمین شود.

رونمایی از نسخه خطی ۳۰۰ ساله یک کتاب در مورد امام علی(ع) در مشهد

قدیمی‌ترین نسخه خطی کتاب مناقب علی بن ابیطالب(ع) با قدمت ۳۰۰ سال در کتابخانه‌های ایران، موجود در مرکز نسخ خطی کتابخانه آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی شد.

20 استان از اجرای طرح آموزش رایگان هنر بهره مند می شوند

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای دومین مرحله طرح آموزش رایگان هنر در مناطق مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و مرزی در بهار سال‌ جاری خبر داد.

خوشنام سریال کمدی ماه رمضان شد

سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده، در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما به نمایش در می‌آید.

بیش از 34 هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام می شوند

معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه در پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت ماه امسال بیش از 500 هزار نفر در آزمون استخدامی شرکت می کنند، گفت که ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر جذب آموزش و پرورش خواهند شد تا بخشی از کمبود‌ها با جذب نیروی انسانی جدید جبران شود.

در شهرستان قائمشهر خوابگاه دانش آموزان بی سرپرست ایجاد  می شود

وزیر آموزش و پرورش نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در قائمشهر با اعلام اینکه بنا شد تا یکی از مدارس شهرستان قائمشهر با همت خیرین به خوابگاه و محیط آموزشی دانش آموزان بی سرپرست تبدیل شود، گفت: این خوابگاه برای دانش آموزان بی سرپرست در نظر گرفته شده است تا در این مکان به تحصیل بپردازند.

اولین اقامتگاه بومگردی در روستای صلحدرکلا سیمرغ افتتاح شد

همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در روز پنج شنبه با حضور امام جمعه سیمرغ، فرماندار سیمرغ و مسئولین شهرستانی اولین اقامتگاه بومگردی در روستای صلحدرکلا سیمرغ افتتاح شد.

سینما حُر قائم شهر آغاز به کار کرد

سینما حُر قائم شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز به کار نمود .

تبعیض در واگذاری مسکن خبرنگاران نداریم/ هیچ صاحب حقی نباید از قلم مسکن خبرنگاران بیفتد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جلسه مشترک با معاون وزارت راه و شهرسازی درخصوص مسکن برای خبرنگاران، تاکید کرد: هیچ تبعیضی در زمینه واگذاری مسکن به خبرنگاران قائل نیستیم.

بهره گیری از حوزه علمیه با نگاه نظریه پردازی نظام/ بخش فرهنگ باید تقویت شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام برنامه‌هایش در سه بخش کوتاه مدت در ۶ ماه، میان مدت در دو سال و بلند مدت در طول ۴ سال، تاکید کرد: ریل گذاری‌ها در این حوزه باید تغییر کند و حتما از ظرفیت جریان‌های مومن انقلابی استفاده خواهیم کرد.

به ادامه ارائه خدمات وتسهیلات بیشتر به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تاکید کرد

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در جلسه هیات‌مدیره این صندوق بر تداوم ارائه خدمات و ارتقای کمی و کیفی آن تأکید کرد.

هیات نظارت بر مطبوعات با صدور پروانه انتشار ۱۵۰ رسانه موافقت کرد

اعضای هیأت نظارت بر مطبوعات در جلسه‌ای که به ریاست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، با صدور پروانه انتشار برای ۱۵۰ رسانه و تغییر وضعیت ۱۳۰ رسانه موافقت کردند.

صفحه1 از21

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار