\

اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

قصاب متخلف در بهشهر نقره داغ شد

 رئیس شعبه دوم تعزیرات حکومتی بهشهر از رسیدگی به پرونده قصاب متخلف برای عرضه خارج از شبکه ۸۰ کیلوگرم گوشت گوساله منجمد یارانه‌ای به ارزش ۲۲۸ میلیون ریال در شعبه دوم تعزیرات حکومتی این شهرستان خبر داد.

روستای فیلبند در استان مازندران

امروزه صنعت توریسم به یکی از پردرآمدترین صنعت‌های جهان بدل گشته است و در ایران استان مازندران به گواه آمار یکی از استان‌هایی است که بیشترین حجم گردشگر را به خود می‌بیند. اما آن‌طور که باید و شاید این صنعت در رشد و توسعه درآمدی استان نمود نداشته است. در این مقاله سعی داریم تا آثار مخرب فروش افسارگسیخته املاک به غیرمازندرانی ها را بررسی کنیم.

فرماندار قائمشهر رای خود را به صندوق انداخت

فرماندار قائمشهر جواد مولایی قرا با حضور در مسجد امام سجاد (ع) رای خود را به صندوق انداخت.

۴۱ درصد مدال های طلا توسط ورزشکاران مازنی ‌کسب شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران از ۳۰۵ مدال برون مرزی در میادین مختلف خبر داد و گفت: ۴۱ درصد رنگ مدال های ورزشکاران مازندرانی طلایی بود.

ارمغان نور به زندگی زوج های نابارور/ تولد ۲۵۰ نوزاد در سال جاری
  • رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد؛

ارمغان نور به زندگی زوج های نابارور/ تولد ۲۵۰ نوزاد در سال جاری

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه در سال‌جاری ۵۳۰ هزار زوج نابارور مورد غربالگری قرار گرفت که ۱۱ هزار نفر شناسایی و ۲۰۰۰ نفر به مراکز درمان ناباروری معرفی شدند گفت که از این تعداد، ۶۰۰ نفر به این مراکز مراجعه و خوشبختانه ۲۵۰ فرزند متولد شدند.

هم افزایی نیرو‌های اجرایی و امنیتی، تامین کننده امنیت انتخابات

فرماندهی سپاه کربلا مازندران با اشاره به اهمیت و حساسیت انتخابات ۱۱ اسفند، گفت: همگرایی و هم افزایی نیرو‌های اجرایی و امنیتی، تامین کننده امنیت انتخابات است. ‎

مشارکت در انتخابات موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می‌شود

مدیر کل بهزیستی مازندران به شور و حال و هوای انتخاباتی که این روز‌ها در کشورمان جاری است اشاره کرد و گفت: مشارکت در انتخابات موجب سربلندی، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

شب سرد هم نتوانست مانع حمایت قائمشهری ها از عمران عباسی شود

مردم شهرستان قائمشهر در سردترین شب زمستان به ستاد انتخاباتی عمران عباسی کالی رفتند تا حمایت خود را از این نامزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کنند.

هلال احمر مازندران ۲۴۲ نفر گرفتار در برف امدادرسانی کرد

مدیر عامل هلال احمر مازندران گفت: امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر استان شبانه روز گذشته به ۲۴۲ نفر گرفتار شده در برف و کولاک جاده‌های استان امدادرسانی کردند.

سوداگران گنج در بابل دستگیر شدند

فرمانده سپاه ناحیه بابل گفت: پنج سوداگر گنج و آثار باستانی در بخش بندپی شرقی بابل شناسایی و دستگیر شدند.

۱۵۰ تن گوشت قرمز منجمد در مازندران توزیع می شود

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران در جلسه تنظیم بازار استان گفت: ۵۰۰ تن گوشت مرغ منجمد، ۱۵۰ تن گوشت قرمز منجمد و ۸۰۰ تن شکر به استان مازندران اختصاص داده شد تا بازار استان اشباع و کنترل شود.

هفتمین اهدای عضو امسال در بابل به چندین بیمار جان دوباره بخشید

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل با اعلام اینکه امسال هفتمین اهدای عضو در این شهرستان است، گفت: چند عضو بدن جوان ۲۵ساله بابلی؛ به بیماران نیازمند اهدا شد.

به صدا درآمدن زنگ خطر کمبود ذخایر خونی در مازندران

مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به سرمای هوا در ۲ هفته اخیر و کاهش مراجعه مردم به پایگاه های انتقال خون استان، گفت: ذخایر خون در تمامی گروه‌های خونی سیر نزولی یافته است و با ادامه این روند در روز‌های آتی، پاسخگویی به بیماران نیازمند و مراکز درمانی با چالش جدی مواجه خواهد شد.

برگزاری آیین نخستین جشنواره فجر آفرینان مهارت طبرستان
  • ۲۶ بهمن ماه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ۲۲ بهمن ساری؛

برگزاری آیین نخستین جشنواره فجر آفرینان مهارت طبرستان

فریده مدانلو دبیر جشنواره اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از آیین اولین جشنواره فجر آفرینان مهارت طبرستان این اداره کل در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری در ۲۶ بهمن ماه خبر داد.

نخبه مهارتی مازندران در بیست و یکمین دوره از مسابقات ملی مهارت رشته تاسیسات الکتریکی طلایی شد

پریسا گوران دبیر مسابقات ملی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از کسب مدال طلا کارن قربانی نخبه مهارتی مازندران در بیست و یکمین دوره از مسابقات ملی مهارت رشته تاسیسات الکتریکی به میزبانی خراسان شمالی خبر داد.

برگزاری اختتامیه اولین رویداد مهارتی المپیاد آزاد پرینت سه بعدی با تکنولوژی FDM در کشور به میزبانی اداره کل فنی و حرفه ای مازندران

آیین اختتامیه اولین رویداد مهارتی المپیاد آزاد پرینت سه بعدی با تکنولوژی FDM در کشور به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری برگزاری شد.

صفحه1 از344

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار