\

اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

مرتضی نوربخش

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: خبر استعفای استاندار مازندران که طی ۲۴ ساعت گذشته در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده، صحت ندارد. ‎

در ۸ کشور دنیا دفتر نمایندگی افتتاح خواهد شد
  • مدیر خیریه بین المللی آبشار عاطفه‌های مازندران؛

در ۸ کشور دنیا دفتر نمایندگی افتتاح خواهد شد

مدیر خیریه آبشار عاطفه‌های مازندران گفت: بیش از ۶۰ درصد افراد تحت پوشش ما از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی هستند.

۱۱ واحد متخلف سم فروشی در بابل به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابل با اعلام اینکه از ابتدای امسال تاکنون 375 مورد بازدید از واحدهای سم فروشی فعال شهرستان بابل انجام شد، گفت که 11 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

توزیع ۱۳۰ تن شکر با نرخ مصوب دولتی در بین زنبورداران سوادکوه شمالی

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه شمالی از توزیع ۱۳۰ تن شکر یارانه ای با نرخ مصوب دولتی در بین زنبورداران عضو شرکت تعاونی این شهرستان خبر داد.

۳ نانوایی متخلف در نکا به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

سه واحد نانوایی به علت کم فروشی در نکا به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

روند عرضه شیرخشک در مازندران زیر ذره بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه قرارگاه اطلاع رسانی، اجرا و نظارت بر روند جدید عرضه شیر خشک که با حضور نمایندگانی از اداره کل بیمه سلامت و انجمن داروسازان استان تشکیل شد بر تغییر قیمت گذاری و نحوه عرضه شیر خشک در استان مازندران همزمان با سایر استان‌ها تاکید کرد. 

اشتغالزایی ۱۴۰ مددجوی کمیته امداد قائمشهر

کمیته امداد امام خمینی (ره ) به عنوان یک نهاد حمایتی از طبقه ضعیف و محروم طی سالهای اخیر تلاش کرده است تا با پرداخت تسهیلات کم بهره زمینه اشتغال پایدار افراد زیر پوشش خود را فراهم کند.

شرکت بیش از ۳۰۰ نفر در مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در مرحله استانی

سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از برگزاری نخستین مرحله استانی مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در مراکز آموزش های و حرفه ای استان خبر داد.

درخشش مهارت آموخته فنی و حرفه ای مازندران در مسابقات جهانی مهارت

 "امین آهنگر کانی" مهارت آموخته فنی و حرفه ای مازندران توانست در مسابقات مهارت HI-TECH ٢٠٢٣ روسیه به عنوان دومی دست یابد و مدال نقره بر گردن انداخته شد.

بیمارستان فاطمه زهرا(س) به تجهیزات پزشکی تخصصی مجهر شد

بیمارستان فاطمه زهرا(س) ‌ واقع در ساری به عنوان تنها مرکز درمانی تخصصی قلب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران به ۲ دستگاه پیشرفته تشخیصی و درمانی مجهز شده است.

خیران فنی و حرفه ای مازندران شناسنامه دار شدند

اساسنامه مجمع خیران توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای مازندران به ثبت رسید و اکنون این مجمع براساس چارچوب قانونی وضعیت ثبت شده و شناسنامه داری پیدا کرده است.

قلع و قمع ۱۵ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی قائمشهر

در نیمه نخست امسال 15 فقره تخریب ساخت وساز غیرمجاز اراضی کشاورزی قائمشهر انجام شد و هشت مورد حکم قطعی اجرا شد.

فعال شدن ستاد اشتغال در ادارات مازندران با محوریت اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

نخستین جلسه کمیته تخصصی در ذیل کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری با محوریت بررسی راهکارهای تامین نیروی کار مورد نیاز صنایع به ریاست حسن خیریانپور،معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران و با حضور سیدحسین درویشی،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، مدیران کل دستگاه های مربوطه استان و سایر اعضاء در استانداری برگزار شد.

آردهای قاچاق از کبابی های قائمشهر سردرآورد

 مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر از کشف و ضبط ۶۵۰ کیلوگرم آرد قاچاق خارج از شبکه از ۴ واحد کبابی در این شهرستان خبرداد.

کمبود اعتبار،‌سنگ جلوی راهِ اجرای طرح ها در شهرستان سیمرغ

سیمرغ ،‌شهرستانی که سابقه تاسیس آن به اوایل دهه 90 بر می گردد برای تامین و فراهم زیرساخت های لازم یک شهرستان به توجه بیشتر در تخصیص و تامین اعتبار نیاز دارد تا بتواند در قد و قواره یک شهرستان در جمع شهرستان های 22 گانه مازندران باشد.

جشنواره انار،‌جشنواره ای به وسعت یک شهرستان

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره انار اشرف در بهشهر، گفت: این جشنواره به همت جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی مازندران در این شهرستان برگزار می‌شود.

صفحه1 از337

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار