\

آخرین اخبار اقتصادی و اخبار بیمه و بانک و قیمت دلار

بیش از 208 هزار نفر در صف انتظار وام ازدواج

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی ایران، گفت: در هشت ماهه نخست امسال ۶۴۰ هزار نفر، وام ازدواج دریافت کرده و ۲۰۸ هزار نفر نیز در صف استفاده از این تسهیلات هستند.

فروش فوق العاده ایران خودرو در عرضه چهار محصول

گروه صنعتی ایران‌خودرو امروز (سه‌شنبه، ۲۰ مهرماه) در بیست و چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات خود چهار محصول را با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه کرد.

حمایت قدرتمند مالی از کشورهای در حال توسعه اهمیت زیادی دارد/حمایت مالی به منظور دسترسی عادلانه به واکسن کرونا

رییس کل بانک مرکزی در جلسه مجازی روسای کل بانک های مرکزی و وزیران دارایی گروه ٢۴ اولویت این گروه را در حمایت های مالی و فنی به منظور تامین و دسترسی عادلانه به واکسن کرونا دانست.

پرداخت 44 هزار و 300 میلیارد ریالی معوقات کادر درمان از یارانه ها/ پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد ریال به اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از پرداخت ۴۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال این سازمان برای معوقات کادر بهداشت و درمان و اتحادیه انجمن دانش‌آموزان خبر داد.

سقف صدور کارت هدیه 2 میلیون تومان تعیین شد/ افزایش حداکثر مدت اعتبار از یک به دو سال

بانک مرکزی دستورالعمل جدید شیوه صدور کارت هدیه و بن کارت ریالی را به شبکه بانکی ابلاغ کرد که براین اساس حداقل و حداکثر مبلغ هر فقره کارت هدیه به ترتیب ۱۰۰ هزار تومان و دو میلیون تومان تعیین شد.

امکان تقسیط مبلغ قبوض برق برای سهولت پرداخت مردم
  • معاون برق و انرژی وزارت نیرو خبر داد؛

امکان تقسیط مبلغ قبوض برق برای سهولت پرداخت مردم

معاون برق و انرژی وزارت نیرو با اشاره به دستور ویژه وزیر نیرو به شرکت‌های توزیع سراسر کشور درخصوص بررسی قبض برق مشترکانی که در محاسبه قیمت ابهام دارند، با بیان اینکه رقم‌های بالای قبض برق در کمتر از ۳ درصد مشترکان بسیار پرمصرف دیده می‌شود، گفت: با بررسی قبض‌های صادر شده امسال در شرکت‌توانیر مشخص شده که حدود ۸۲ درصد (۲۵ میلیون مشترک) کمتر از الگوی تعیین شده (در مناطق معتدل ۳۰۰ کیلووات ساعت) مصرف برق داشته‌اند که جا دارد از همکاری آنها در مدیریت پیک تابستان امسال قدردانی شود.

بیش از هفت هزار تعاونی در مازندران فعال است/یک شرکت تعاونی در مازندران افتتاح شد

همزمان با هفته تعاون شرکت دقیق سنج کهرود روز سه شنبه با حضور ویدئو کنفرانس وزیر کار در شهرستان آمل افتتاح شد.

توضیحات رئیس بانک مرکزی درباره قیمت نرخ ارز/ مشکلی در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا نداریم

رییس کل بانک مرکزی گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت نرخ ارز در بازار از ۲۸ هزار تومان به ۲۶ هزارتومان بودیم و انتظارداریم این روند ادامه یابد. 

2 طرح هادی در قائمشهر به بهره برداری رسید

در پنجمین روز از هفته دولت و در روز شنبه دو طرح هادی روستایی در سطح شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.

26 طرح عمرانی و تولیدی در شهرستان نور به بهره برداری رسید

به مناسبت سومین روز از هفته دولت و در روز پنج شنبه 26 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی در بخش چمستان شهرستان نور به بهره برداری رسید.

۳۳ طرح در هفته دولت در شهرستان ساری به بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان ساری گفت : به مناسبت هفته دولت 33 طرح با اعتباری بالغ بر 138 میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

رازجویان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: همزمان با آغاز هفته دولت ،بهره برداری از ۳۸۸ طرح عمرانی، اقتصادی و زیربنایی استان با سرمایه گذاری بیش از ۲هزارو ۵۵ میلیارد تومان آغاز شده است.

هفته دولت 18 طرح در سوادکوه شمالی افتتاح می شود

فرماندار سوادکوه شمالی، گفت : به مناسبت هفته دولت 18 طرح با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد و 73 میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

یارانه نقدی

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام‌کرد: یکصد و بیست و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه، ساعت ۲۴ روز چهارشنبه (۲۰ مردادماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

محمود احمدی مدیرعامل مازند اکسیژن

محمود احمدی مدیر کارخانجات مازند اکسیژن، مازرون آمل و گازکربنیک در پیک پنجم کرونا، با ارسال گاز اکسیژن به بیمارستان های سطح این استان به کمک بیماران بدحال کرونایی شتافته است.

مصطفی کریمی شرکت تعاونی سرسبز بابل

مدیر عامل شرکت تعاونی عشایری صنعت دامپروری سرسبز بابل با اشاره به اینکه سهیمه نهاده ها بسیار کم است، گفت: تنها از مسئولین امر تقاضا داریم سرعت بخشی بیشتری در امر ارسال نهاده ها داشته باشند تا دامداری که برای دریافت نهاده ها به مراکز توزیع مراجعه میکنند، با مشکل مواجه نشوند.

صفحه1 از112

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار