\

آخرین اخبار اقتصادی و اخبار بیمه و بانک و قیمت دلار

۲۱۹ پروژه با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در ساری افتتاح می شود

فرماندار شهرستان ساری، گفت: در ایام الله دهه فجر افتتاح ۲۱۹ پروژه( تولیدی، خدماتی، بهداشتی و عمرانی) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان را در پیش خواهیم داشت که از این تعداد ۴۸ پروژه شهری و ۱۴۷ پروژه روستایی می باشد و این خود نشان دهنده توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه و پیشرفت مناطق روستایی است.

۲۸۱پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در مازندران افتتاح می شود

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اعلام اینکه ۲۸۱پروژه عمرانی و محرومیت زدایی همزمان با دهه فجر در استان بهره برداری می شود، گفت: این پروژه ها شامل آسفالت راه روستایی، پل روستایی، سالن ورزشی، خانه محروم، ساماندهی گلزار شهدا و غیره است.

سرمایه گذاران برای ورود به سیمرغ صف کشیده اند/ سایت اداری به زودی تکمیل می شود

فرماندار شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه سرمایه گذاران برای ورود به این شهرستان صف کشیده اند، گفت: سرمایه گذاران بزرگی در این شهرستان داریم که از جمله آن سرمایه گذاری برای احداث پیست اسب سواری، پرورش اسب و همچنین احداث مجتمع پرورش ماهیان خاویار است.

مدیران باید به سرمایه گذار احترام بگذارند/ شهرک کشاورزی باید در سیمرغ راه اندازی شود

استاندار مازندران با اعلام اینکه مدیران باید به سرمایه گذار احترام بگذارند، گفت: مدیران ادارات باید به عشق و علاقه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری احترام بگذارند و مشکلات آنان را رفع کنند.

مردم نگران تامین اقلام شب عید نباشند

استاندار مازندران با اعلام اینکه برای شب عید و ایام ماه مبارک رمضان مواد پروتئینی به میزان کافی ذخیره شده است، گفت: مردم نگران تامین اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان نباشند.

24 رقبه از ساختمان های بانک ملی ایران نونوار شد

عضو هیات عامل و معاون پشتیبانی بانک ملی ایران گفت:سال گذشته بازسازی و نوسازی و مقاوم سازی 24 رقبه از ساختمان های بانک انجام شد که با توجه به ضرورت و موقعیت این واحد ها در سطح کشور، به عنوان شاخص ترین این واحد ها باید از ساختمان مریم میرزا خانی در خیابان بخارست و انتقال تعدادی از ادارات کل به آن ساختمان و محوطه سازی مجموعه ادارات مرکزی نام برد.

راهی جز بهره وری برای امنیت غذایی نداریم
  • رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران

راهی جز بهره وری برای امنیت غذایی نداریم

رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران با اعلام اینکه باتوجه به اتفاقاتی که در کشورهای منطقه در حال وقوع است برای تقویت و ارتقای امنیت غذایی در کشور راهی جز بهره وری و حمایت از تولید داخلی نداریم، گفت که در این ارتباط دولت سیزدهم در ماه های گذشته حمایت های خوبی را از شرکت های دانش بنیان داشت.

نانوایی های که نان باکیفیت به مردم ارائه دهند تشویق می شوند/ نانوایی ها ملزم به رعایت ساعت پخت هستند

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه نانوایی های که نان با کیفیت به مردم ارائه دهند، تشویق خواهند شد، گفت: باید در جهت جلب رضایت عمومی در حوزه کمیت و کیفیت نان تلاش کنیم.

عملیات اجرایی خطوط آبرسانی شبکه اصلی شهر قائمشهر تا پایان امسال آغاز می شود

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه عملیات اجرایی خطوط آبرسانی شبکه اصلی شهر قائمشهر تا پایان امسال آغاز می شود، گفت: این طرح در مرحله تهیه اسناد و انتخاب پیمانکار است که با اجرایی شدن آن، شاهد فشار متعادل و مطلوب آب شرب در سطح این شهر خواهیم بود.

شهرداری ها باید با جدیت در مقوله توسعه گردشگری و سرمایه گذاری ورود کنند

استاندار مازندران با اشاره به این که شهرداری ها یک رکن اصلی توسعه در حوزه های گردشگری و سرمایه گذاری هستند و باید به این رسالت با جدیت عمل کنند، گفت: پارلمان شهری مازندران با تعامل و همگرایی برای حل برخی مشکلات اساسی استان نقش موثر خود را ایفا کند. ‎

62 درصد از نانوایی های مازندران دوگانه سوز شدند

مدیر کل غله وخدمات بازرگانی مازندران با اعلام اینکه 62 درصد از نانوایی های استان دوگانه سوز می‌باشند، گفت: هم اکنون بیش از 3هزار واحد خبازی در استان مازندران دوگانه سوز می باشند و در صورت قطعی گاز این امکان را دارند که بدون ایجاد کوچکترین وقفه وظیفه پخت نان را انجام دهند.

خیرین حوزه سلامت در قائمشهر تجلیل شدند

خیرین حوزه سلامت قائمشهر روز دوشنبه با حضور فرماندار قائمشهر و مسئولین در فرمانداری این شهرستان تجلیل شدند .

50 فرصت سرمایه گذاری در قائمشهر شناسایی شد

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه تاکنون 50 فرصت سرمایه گذاری در حوزه های میراث فرهنگی، صعنت، شهرداری ها، شیلات، جهاد این شهرستان احصا شده است، گفت: یقینا تا قبل از برگزاری همایش به تعداد این فرصت های سرمایه گذاری اضافه می شود.

1108 مورد بازرسی از واحدهای صنفی سیمرغ انجام شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و 108 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی سطح این شهرستان انجام شده است.

سرعت بخشیدن به پروژه ها الویت است/ارائه تسهیلات ارزان قیمت به سرمایه گذاران برای رونق گردشگری روستایی

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها از الویت است، گفت: تلاش ما، اتمام پروژه های نیمه تمام است بنابراین باید از اعتبارات ملی و شهرستانی حداکثر استفاده را ببریم .

یک واحد مزرعه پرورش ماهی سردآبی قزل‌آلا در قائمشهر افتتاح می شود

رئیس اداره شیلات شهرستان قائمشهر، گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر یک واحد مزرعه پرورش ماهی سردآبی قزل‌آلا در روستای کلاگر محله این شهرستان افتتاح می شود.

صفحه1 از126

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار