اخبار اقتصادی ایران | استناد نیوز\

آخرین اخبار اقتصادی و اخبار بیمه و بانک و قیمت دلار

بیش از ۱۶ میلیارد تومان برای بیماران صعب العلاج پرداخت شد
  • توسط مدیریت درمان تأمین اجتماعی مازندران؛

بیش از ۱۶ میلیارد تومان برای بیماران صعب العلاج پرداخت شد

مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران با اعلام اینکه به استناد بند ن تبصره ۱۷ قانون برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ صندوقی تشکیل شد به نام صندوق بیماران خاص و صعب‌العلاج که حدود ۱۰۷ بیماری را شامل می‌شود ، گفت که تا پایان ۱۴۰۲ برای ۱۸۵۳ مورد سند حدود ۱۵ میلیارد و ۲۴۹ میلیون تومان پرداخت کردیم و حدود ۲۱۲ سند هم آماده پرداخت وجود دارد که حدود یک میلیارد و ۱۷۶ میلیون تومان قیمت این اسناد می‌شود.

تاکید بخشداری مرکزی جویبار به نصب دوربین های پایش تصویری در روستاها/جابه‌جایی تیربرق ها برای اجرای طرح هادی برای دهیاران و شوراها به یک معضل تبدیل شده است

بخشدار مرکزی جویبار به نصب دوربین های پایش تصویری در روستاها تاکید کرد و گفت:متاسفانه سرقت سیم های برق در روستاها زیاد شده است ‌‌به همین منظور به دهیاران برای نصب دوربین های پایش تاکید شده است .

شهردار قائمشهر اهل عمل/ بعد از پروژه حذف دور برگردان افراکتی، پروژه اصلاح میدان جانبازان اجرایی می شود

کاظم علیپور شهردار قائمشهر براساس وعده های خود به مردم این شهر برنامه ریزی می کند. او بعد از پایان پروژه حذف دور برگردان افراکتی و احداث میدان نساجی؛ بلافاصله پروژه  اصلاح میدان جانبازان قائمشهر را در برنامه دارد.

توجه ویژه به ظرفیت های ذخیره سازی استان مازندران در تامین کالاهای اساسی

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با تاکید بر توجه ویژه به ظرفیت های ذخیره سازی استان در تامین کالاهای اساسی گفت : استفاده از ظرفیت بنادر شمالی در توسعه تجارت با کشورهای همسایه دریای خزر و توجه به ظرفیت های ذخیره سازی استان در تامین کالاهای اساسی و تحت کلید گمرک قراردادن انبارها و سیلوها در استان منجر به رشد مبادلات تجاری و رونق اقتصاد در استان مازندران خواهد شد.

واردات بیش از ۴۰۰ هزار تن نهاده دامی به بندر امام(ره)
  • مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد:

واردات بیش از ۴۰۰ هزار تن نهاده دامی به بندر امام(ره)

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ورود بیش از ۴۰۰ هزار تن نهاده دامی به بندرامام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

امروز تحولات بورس و اقتصاد چگونه بود؟

کارشناس بازار سرمایه ، گفت :بازار سرمایه امروز کمی بهتر از روزهای گذشته معامله شد که البته این موضوع اصلا دلیل بر امیدواری به آینده نیست و دلیل بر این موضوع است که بازار دیگر نفس ریزش ندارد.

صادرات ۳۱ اقلام کالاهای غیر نفتی از مازندران به ۳۷ کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با اعلام اینکه در ۳ ماهه اول امسال مجموع ۵۱۵ هزار و ۱۲۰ تن کالا از گمرکات مازندران به کشورهای هدف صادر شده است، گفت: این صادرات شامل ۳۱ اقلام کالاهای غیر نفتی است که به ۳۷ کشور هدف صادراتی ارسال و صادر شده است.

برآورد اولیه خسارت سیلاب به مازندران یکهزار میلیارد تومان است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: بارش های سیلابی اخیر براساس برآورد اولیه بالغ بر هزار میلیارد تومان به بخش های مختلف جاده ای، کشاورزی، منازل و سایر سطح این استان خسارت وارد کرد.

رتبه ششم نرخ تورم خردادماه مازندران در میان ۳۱ استان

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران گفت : مازندران با ۱/۳ درصد کمتر از متوسط تورم کشور در خرداد ماه رتبه ششم را در میان ۳۱ استان کشور به خود اختصاص داده است.

گرفتار شدن تعدادی خودرو در جریان سیل محور سوادکوه

استاندار مازندران با بیان اینکه محور سوادکوه به دلیل حجم سیلاب بزودی بازگشایی نخواهد شد، گفت: در پل سفید و زیراب نیز آبگرفتگی منازل و مغازه‌ها را داشتیم، اما تلفات جانی در این مناطق نیز گزارش نشده است.

بنیاد مسکن پای ثابت نهضت آسفالت در مازندران

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با اعلام اینکه در ادامه اجرای پروژه های عمرانی و در بخش نهضت آسفالت به متراژ ۴۱۳ کیلومتر از معابر روستاها در دولت مردمی سیزدهم توسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اجرا شد گفت که حدوداٌ ۷۷ درصد در مقایسه موارد مشابه سالهای قبل افزایش داشتیم و این روند هم اکنون نیز با جدیت درسطح استان ادامه دارد.

۱۶ واحد راکد در دولت شهید رئیسی به چرخه تولید بازگشت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار با اعلام اینکه تمام تلاشمان را به کارگیری خواهیم کرد تا بنگاه های راکد را به چرخه تولید بازگردانیم ، گفت: در دولت شهید رئیسی از ۲۴ واحد راکد در این شهرستان ۱۶ واحد به چرخه تولید بازگشت و تمام تلاشمان را به کارگیری میکنیم تا مابقی واحدهای راکد را تا پایان امسال به چرخه تولید بازگردانیم .

تا پایان شهریور تمامی کوچه های خاکی نکا توسط شهرداری آسفالت می شود

شهردار نکا با اعلام اینکه نهضت آسفالت در این شهر تکمیل خواهد شد، گفت :به همین منظور یکهزار تن قیر دریافت کرده ایم که بیشترین سهمیه قیر استان مربوط به شهر نکا بوده است و تا پایان شهریورماه تمام کوچه های خاکی و ورودی رودخانه آسفالت خواهد شد.

طرح جامع پسماند اجرا خواهد شد

یاور حمیدی گفت پسماند یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بوده که اتفاقی برای حل آن نیفتاده و با انجام طرح جامع پسماند مشکل را حل می‌کنیم .

ردپای پرنگ اداره صمت سیمرغ در رونق مشاغل خانگی /کمبود بازرس داریم

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه در سال گذشته در بحث مشاغل خانگی ۲۹ فقره تسهیلات بانکی به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال پرداخت شده است، گفت: ۲۸ نفر در واحدهای صنعتی مشغول به کار شدند .

قول مساعد رئیس بنیاد مسکن برای اجرای طرح هادی در بیش از ۸۰ روستا

فرماندار شهرستان ساری از قول مساعد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور پیرامون تخصیص قیر رایگان برای بهسازی معابر و اجرای طرح هادی در بیش از ۸۰ روستا و تامین تسهیلات تعمیر مسکن روستایی در مرکز استان خبر داد.

صفحه1 از143

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار