اخبار اقتصادی\
خرید تضمینی گندم در مازندران آغاز شد/ پیش بینی خرید بیش از 100 هزار تن گندم از گندم کاران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران، گفت: عملیات خرید تضمینی گندم در استان با تحویل بیش از 671 تن گندم به مراکز خرید شهرستان گلوگاه آغاز شد.

افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت لوازم خانگی صحت ندارد
  • انجمن لوازم خانگی در بیانیه‌ای مطرح کرد؛

افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت لوازم خانگی صحت ندارد

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در بیانیه‌ای اعلام‌کرد: شائبه افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت برخی محصولات لوازم خانگی داخلی نسبت به قیمت جهانی محصولات مشابه برندهای خارجی صحت ندارد.

حدود 2 هزار تن کود بین کشاورزان قائمشهری توزیع شد/آبیاری تناوبی و صرفه جوبی در مصرف آب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائمشهر با بیان اینکه با اعمال مدیریت و کارهای فنی و مهندسی مانند آبیاری تناوبی می توان در مقدار آب مصرفی، صرفه جویی کرد، گفت: استفاده بیشتر از کود فسفاته و تقسیط و مراقبت از کود ازته هم می تواند سبب صرفه جویی در مصرف آب و افزایش تولید شود.

۷۵ درصد آبندان های قائمشهر آبگیری شد/ پروژه تثبیت بستر رودخانه تالار ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیر منابع آب شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه تنش اولیه مشکل کم آبی در این شهرستان مرتفع شد، گفت: تاکنون ۷۵ درصد از آبندان های این شهرستان آبگیری شده است.

عملیات اجرایی بزرگترین طرح آبرسانی، هدیه دولت سیزدهم به قائمشهری ها

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه یکی از مهم ترین هدیه دولت سیزدهم به قائمشهری ها آغاز عملیات اجرایی بزرگترین طرح آبرسانی بوده است، گفت: امیدواریم با کمک دست اندرکاران بتوانیم نسبت به سرعت بخشیدن فازهای این طرح اقدام کنیم.

عملیات اجرایی خط اصلی انتقال آب شرب شهر قائمشهر آغاز شد

عملیات اجرایی بزرگترین طرح آبرسانی شهر قائمشهر روز پنج شنبه با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان حوزه انتخابیه قائمشهر، مدیر عامل و معاونان آبفا استان، فرماندار، مدیر امور آب و فاضلاب قائمشهر و مسئولین شهرستانی آغاز شد.

تمام واحدهای صنعتی سوادکوه و سوادکوه شمالی به سرویس FTTH متصل خواهند شد

رئیس اداره مخابرات سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت سرقت‌ تجهیزات مخابراتی از مشکلات حوزه ما در طی ۳ سال اخیر است.

افزایش ۲۷ درصدی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ اردیبهشت پرداخت می شود

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران : افزایش ۲۷ درصدی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ اردیبهشت بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود.

۶۰ درصد جمعیت مازندران زیر پوشش تامین اجتماعی هستند

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران گفت: اکنون از مجموع بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفری استان، یک میلیون و ۹۸۱ هزار نفر معادل ۶۰ درصد جمعیت زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

ارتباط تمام‌وقت مردم با دولت از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع و معاون مجلس گفت: اکنون سه‌هزار خدمت توسط دستگاه‌های دولتی در پنجره واحد ارائه می‌شود و مردم از طریق یک کانال می‌توانند با همه دولت در ارتباط باشند.

شوراهای شهر و روستا قائمشهر تجلیل شدند/ 70 درصد از مشکل زباله تا 2 ماه آینده حل می شود

همایش روز ملی شوراها شامگاه سه شنبه با حضور مدیر کل امور شهری استانداری، مدیر کل مدیریت بحران، مدیر کل امور روستایی، دکتر کیوان مرادیان نماینده حوزه انتخابیه قائمشهر، فرماندار قائمشهر، معاونین فرماندار، شهردار قائمشهر و اعضای شورای شهر و شورای روستاها در سالن نازگل برگزار شد.

تلاش برای خانه دار کردن فاقدین مسکن/ فعالیت ۳۵ مراکز مشاوره و‌کارآفرینی در مازندران

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اعلام اینکه شورای مسکن استان در حال تلاش برای خانه دار کردن فاقدین مسکن هستند، گفت: این وزارتخانه برای 6 هزار و 500 تعاونی در سطح استان سهیمه مسکن در نظر گرفته است.

سیاست دولت احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه به وضعیت واحدهای تولیدی رسیدگی می‌شود، گفت: یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌تعطیل است تا گره از تولید را باز کند.

ارائه خدمات داوطلبانه بیش از ۱۱ میلیارد ریالی به شهروندان سوادکوهی

جمعیت هلال احمر سوادکوه ضمن تشریح خدمات ارائه شده واحد خدمات داوطلبانه در سال گذشته، کمک به افراد محروم و آسیب دیده را از وظایف برشمرد .

بیش از 19 میلیون و 800 هزار شب اقامت در تعطیلات نوروز در مازندران ثبت شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران، گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون بیش از 19 میلیون و 800 هزار شب اقامت برای مسافران و میهمانان نوروزی در سطح این استان ثبت شده است.

تحویل خودرو ثبت نامی

وزیر صمت از هدفگذاری تولید حداقل یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو  در سال ۱۴۰۲ خبر داد. بنابراین تقریباً برای تمام کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند خودرو تحویل داده خواهد شد.

صفحه1 از103

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار