نسخه موبایل\
قاچاق کالا پای ۴۳ مازندرانی را به پرونده تخلفات صنفی باز کرد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از تشکیل 43 پرونده قاچاق کالا در آبان ماه سالجاری در این استان خبر داد.

۱۸ واحد صنفی قائمشهر خطوط قرمز صمت را رعایت نکردند

رعایت قوانین و مقررات بازار از قبیل نصب برچسب قیمت ، گرانفروشی و احتکار ا ز جمله خطوط قرمز اداره صنعت ،‌معدن و تجارت به شمار می رود و متاسفانه 18 واحد صنفی شهرستان قائمشهر به دلیل رعایت نکردن این ضوابط متخلف شناخته شده و برای اجرای قانون به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

حدود ۳۷ هزار نیروی خدماتی جذب آموزش و پرورش می شوند

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، درهمایش بزرگ مدیران مدارس آمل ،با اشاره به برنامه جدی وزارت آموزش وپرورش برای جبران کمبود نیرو‌های خدماتی در ادارت آموزش وپرورش ومدارس سراسر کشور ، گفت: حدود ۳۷ هزارنیروی جدید خدماتی جذب آموزش وپرورش خواهند شد.

خسته نباشید جانانه شهردار قائمشهر از حسابداران

مهندس کاظم علیپور ، شهردار قائمشهر امروزبه مناسبت روز «حسابدار » با حضور در بخش های مالی شهرداری از پرسنل حسابدار تقدیر و تشکر کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دانشگاه صنعتی شریف

با هدف گسترش و تقویت فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی کشور با محوریت ایجاد چارچوب همکاری مشترک بین دو دانشگاه علوم پزشکی مازندران و صنعتی شریف و در راستای انتقال تجربیات در زمینه راه‌اندازی رشته‌های مختلف تحصیلات تکمیلی با استفاده بهینه از ظرفیت و توانایی‌های علمی موجود، همکاری و تبادل امکانات و ایجاد ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی وغیره دو دانشگاه، در ۶ ماده و برای مدت زمان ۵ سال تفاهم‌نامه‌ای منعقد شد و به امضاء طرفین رسید.

پلیس ترکیه «امیر تتلو» را از طریق مرز بازرگان تحویل ایران داد

روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد: امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.

مزه چهار هزار تن مرکبات قائمشهر زیر دندان خارجی ها

از زمان برداشت مرکبات شامل پرتقال و نارنگی در شهرستان قائمشهر تاکنون چهار هزار تن از این محصول به کشورهای دیگر صادر شده است.

کوتاهی قدی بلوغ زودرس دختران را بدنبال دارد

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل، از بلوغ زودرس در دخترانی که اضافه وزن دارند خبرداد و گفت: خواب منظم، تغذیه‌ی مناسب، ورزش و .. از راه های جلوگیری از بلوغ زود رس می باشد.

۴۰ مددجوی کمیته امداد عباس آباد به مشهد مقدس مشرف شدند

رئیس کمیته امداد شهرستان عباس آباد از اعزام ۴٠ نفر از مددجویان زن سرپرست خانوار که تا کنون به مشهد مقدس مشرف نشده بودند با کمک خیرین و منابع امداد خبر داد.

مرتضی نوربخش

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: خبر استعفای استاندار مازندران که طی ۲۴ ساعت گذشته در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده، صحت ندارد. ‎

وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پروش از قول سازمان برنامه و بودجه برای حل فوری مشکلات واریز پاداش بازنشستگان خبر داد.

در ۸ کشور دنیا دفتر نمایندگی افتتاح خواهد شد
  • مدیر خیریه بین المللی آبشار عاطفه‌های مازندران؛

در ۸ کشور دنیا دفتر نمایندگی افتتاح خواهد شد

مدیر خیریه آبشار عاطفه‌های مازندران گفت: بیش از ۶۰ درصد افراد تحت پوشش ما از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی هستند.

تایید و تکذیب یک استعفا / بازی دو سر باخت با سرنوشت مازندران

درحالی که مدت زیادی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باقی نمانده است حواشی بسیاری پیرامون سکانداری ساختمان سفید استانداری مازندران ایجاد شده است.

ریل گذاری پرشتاب اجرای طرح های عمرانی در قائمشهر

مسوولان مدیریت شهری قائمشهر از جمله اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهر از اجرای طرح های متعدد عمرانی در این شهر خبر دادند که با بهره برداری از آنها سطح خدماتدهی به شهروندان ارتقا می یابد و بنا به گفته رییس شورای اسلامی شهر قائمشهر اما انتظار داریم رسانه های فضای مجازی با آگاهی از تمام ابعاد اجرای یک طرح قلم فرسایی کنند و خدمات مدیریت شهری را به شهروندان بیان کنند.

۱۱ واحد متخلف سم فروشی در بابل به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابل با اعلام اینکه از ابتدای امسال تاکنون 375 مورد بازدید از واحدهای سم فروشی فعال شهرستان بابل انجام شد، گفت که 11 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

گسترانده شدن چتر حمایت بهزیستی مازندران بر سر دختران و زنان بدسرپرست

مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه زنان به دلیل در معرض خشونت واقع شدن و یا احتمال مورد خشونت قرار گرفتن، نیاز به اسکان در محلی امن دارند، گفت: خانه امن بهزیستی پناهگاهی برای اسکان زنان و کودکان همراه آنان است تا کارشناسان مددکاری و روان شناسی با مداخلات تخصصی زمینه را برای پیشگیری از مشکلات روانی و اجتماعی این کودکان فراهم کنند.

صفحه1 از795

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز