نسخه موبایل\
خودکفایی استانها در تولید دارو، راهبرد وزارت بهداشت است

وزیر بهداشت با اعلام اینکه متاسفانه در برخی استانها تولید دارو انجام نمی شود، گفت : اگر در کل کشور صنایع دارویی فعال باشند، علاوه بر تامین نیاز داخلی به صادر کننده قوی تبدیل می شویم.

شورای اداری مازندران با حضور رئیس جمهور

استاندار مازندران توجه به زیرساخت‌ها و  استفاده از ظرفیت های گردشگری مازندران را برای استان بسیار مهم دانست و خواستار توجه ویژه به این حوزه در سفر رئیس جمهوری به مازندران شد

جشن بزرگ ۵۰ دختر قائمشهری تحت پوشش کمیته امداد

جشن تکلیف ۵۰ نفر از دختران خانواده‌های تحت پوشش کمیته‌ امداد این شهرستان در مسجد صبوری برگزار شد.

بیمارستان جدید ۳۲۰ تختخوابی رازی قائمشهر به بهره برداری رسید

رئیس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر دولت مردمی به استان مازندران، ضمن افتتاح ساختمان جدید مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی رازی شهرستان قائمشهر، ۵۷۴ تخت بیمارستانی جدید را در استان به صورت همزمان و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی مازندران

همزمان با سفر دولت سیزدهم به استان مازندران، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در بازدید از سالن ۵ هزار نفره در جویبار با اعلام اینکه برای تکمیل این پروژه ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار با عنایت ویژه رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است ، گفت :۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، ۳۰ میلیارد تومان برای استادیوم ۷ تیر بابل و ۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل سالن ۶ هزار نفری ساری اختصاص می یابد.

هزینه ۱۱ هزار میلیارد ریالی برای بخش بهداشت مازندران

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که رئیس جمهور را امروز در دور دوم سفر استانی به مازندران همراهی می‌کند گفت: در راستای اجرای مصوبات دور نخست سفر هیات دولت به مازندران، تاکنون ۱۱ هزار و ۲۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل و فراهم‌کردن زیرساخت‌های بهداشتی این استان اختصاص یافته است.

شوق وصف ناپذیر مردم دیار علویان از سید محرومان

مردم دیار علویان در روز پنج شنبه در زیر باران با شوق وصف ناپذیر به دیدار سید محرومان و رئیس جمهور مردمی خود آمدند.

هزار امید و شوق مازنی ها برای رئیس جمهور/ مشکلاتی که با یک کاغذ بیان شد

مردم مازندران با توجه به مشکلات معیشتی و اشتغال به استقبال رئیس جمهور آمدند تا با ارائه نامه به طور مستقیم مشکلاتشان توسط رئیس جمهور برطرف شود.

آغاز میزبانی مازندران از رئیس دولت سیزدهم

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران دقایقی پیش وارد استان مازندران شد و در 

 فرودگاه شهدای ساری مورد استقبال گرم قرار گرفت.

معافیت ازپرداخت  پذیره اولیه استثنایی ترین تخفیف قرن در تاریخ سازمان اوقاف

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های قائمشهر و سیمرغ با اعلام اینکه مجوز معافیت از پرداخت  پذیره اولیه استثنایی ترین تخفیف قرن در تاریخ سازمان اوقاف صادر شد، گفت :در این راستا سعی می کنیم تا تخفیفات قابل ملاحظه ای برای متصرفین اراضی وقفی قائل شویم .

۶ پروژه بهداشتی و درمانی با سفر دولت در مازندران افتتاح می شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شش پروژه بخش بهداشت و درمان با حضور وزیر بهداشت همزمان با سفر دولت در استان افتتاح می شود.

تاثیر مصرف نان کامل در سلامتی انسان

مدیر نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که نان کامل خیلی می‌تواند در پیشگیری از این بیماری‌های غیر واگیر موثر باشد.

سامان سوهانیان مدیرمسئول استناد نیوز

در آستانه سفر آیت الله رئیسی به استان مازندران، بجای نمایش گل و بلبل مازندران لازم است زشتی ها و مشکلات استان و مردم را در معرض دید و توجه رئیس جمهور و کابینه دولت سیزدهم قرار داد.

مطالبات سوادکوهی ها از رئیس جمهور؛ از زمین فوتبال زیراب تا پل ناتمام شهر پلسفید

فرماندار سوادکوه با اشاره به سفرِ جمعه وزیر آموزش و پرورش به سوادکوه به عنوان نماینده رئیس‌جمهور گفت: در این سفر می‌توان مطالبات شهرستان از جمله زمین فوتبال، بیمارستان شهدای زیراب، پل ناتمام شهر پل‌سفید، مسائل محور سوادکود و فولاد را مطالبه کرد.

علیرغم حمایت‌های بی‌دریغ از تل آویو؛

تارنمای سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه‌ای از رژیم صهیونیستی خواست تا عملیات در رفح را بلافاصله متوقف کند. این درخواست درحالی است که اتحادیه اروپا تاکنون حمایت های زیادی از جنایات رژیم صهیونیستی به عمل آورده است.

میز ارتباط مردمی در مازندران فعال شد
  • ابتکار دولت سیزدهم در سفرهای استانی؛

میز ارتباط مردمی در مازندران فعال شد

همزمان با دومین سفر استانی هیأت دولت به مازندران و در راستای طرح میدانی خدمت شهید سلیمانی؛ میز ارتباطات مردمی از صبح چهارشنبه در ادارات مختلف استان مازندران برپا شد.

صفحه1 از817

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز