نسخه موبایل\
277 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی قائمشهر ایجاد شد/ افتتاح مسکن مددجویی به مناسبت  دهه فجر

رئیس بهزیستی شهرستان قائمشهر، گفت: 277 فرصت شغلی در سال جاری برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان قائمشهر ایجاد شد.

برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۹ مسجد قائمشهر

امام جمعه موقت قائمشهر با اعلام اینکه مراسم معنوی اعتکاف امسال در ۱۹ مسجد سطح این شهرستان برگزار می شود، گفت: در هشت مسجد شهری و ۱۱ مسجد روستایی مراسم معنوی اعتکاف برگزار می شود .

بیش از ۴۵۰ کیلومتر شبکه گاز در مازندران اجرا شد

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 45۰ کیلومتر شبکه گاز در این استان اجرا شده است.

۳۳ طرح فنی و عمرانی صدا و سیمای مازندران افتتاح شد
  • در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ؛

۳۳ طرح فنی و عمرانی صدا و سیمای مازندران افتتاح شد

همزمان با سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در روز جمعه ۳۳ طرح فنی و عمرانی صدا و سیمای مازندران با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و جمعی از مسوولان استان به بهره‌برداری رسید.

تخصیص 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 به مازندران/هدف دولت توسعه کشت گلخانه ای است

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ از اعتبار 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات در تبصره 18 خبر داد و گفت : تاکنون از این میزان 6 هزار میلیارد تومان به مازندران تخصیص داده شد که از این مبلغ تنها یکهزار و 500 میلیارد تومان به بانک معرفی شدند.

40 مجوز سرمایه گذاری در مازندران ایجاد شد/ نهادی که چوب لای چرخ سرمایه گذار بگذارد برخورد می شود

استاندار مازندران با اعلام اینکه در همایش فرصت های سرمایه گذاری تاکنون 40 مجوز در سطح این استان ایجاد شد، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در دولت باید تمام تلاش خود را در راستای رفع موانع و مهیا نمودن فضا و زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذار به کارگیری کنند.

آغاز ششمین همایش فرصت های سرمایه‌گذاری مازندران در قائمشهر

همایش فرصت‌های سرمایه گذاری مازندران با محوریت شهرستان‌های قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار با حضور استاندار ، مدیران ، مسئولین استانی و شهرستانی در دانشگاه آزاد قائمشهر برگزار شد. 

نظام الکترونیک سلامت در مناطق روستایی و شهرهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر اجرایی می شود

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اجرا شدن نظام الکترونیک سلامت در مناطق روستایی و شهرهای با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر خبر داد .

قائمشهر در تخصیص اعتبارات دهه فجر رتبه اول استان را کسب کرد

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه طبق آمار در تخصیص اعتبارات دهه فجر رتبه اول استانی را کسب کرده ایم، گفت : در ایام الله دهه مبارک فجر طرح های عمرانی با اعتباری حدود ۶۵۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

پروژه های عمرانی بنیاد مسکن مازندران دهه فجر با اعتبار ۱۲۵۹ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران از بهره برداری پروژه های عمرانی بنیاد مسکن استان با اعتباری بالغ بر1259 میلیاردتومان در دهه فجر خبر داد.

روزنامه نگاری بعد از پیروزی انقلاب متحول شده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمایی از نشان قلم مقدس گفت: حوزه روزنامه‌نگاری در کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برجسته و متحول شده است.

اطلاع رسانی از خدمات دولت سیزدهم،در اولویت کاری دستگاه های اجرایی سواد کوه شمالی قرار می گیرد

نجمه روحی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ومسئول ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان سواد کوه شمالی از قابلیت اجرایی 18 کمیته ستاد دهه فجر شهرستان خبر داد.

مراسم اعتکاف در 249 مسجد مازندران برگزار می شود

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، گفت: مراسم معنوی اعتکاف امسال در 249 مسجد سطح این استان برگزار می شود.

71 برنامه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سوادکوه شمالی اجرا و بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر 31 طرح عمرانی در سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد، گفت: در این ایام 40 برنامه فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود.

آینده ایران اسلامی توسط دانش آموزان رقم خواهد خورد/بیش از ۹۹ درصد بانوان در کشور باسواد هستند

استاندار مازندران با اعلام اینکه آینده ایران اسلامی توسط دانش آموزان این سرزمین رقم خواهد خورد، گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی تمام اقشار حتی دانش آموزان نقش بسزایی داشته اند.

۶۰ طرح دهه فجر در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۶۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

صفحه1 از753

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز