زد و خورد در بازی فنرباغچه و گالاتاسارای/ دربی پرحاشیه فوتبال ترکیه\

زد و خورد در بازی فنرباغچه و گالاتاسارای/ دربی پرحاشیه فوتبال ترکیه

  • کد خبر: 214661
  • چاپ
  • انتشار: 12 آبان 1397 - 10:06

دربی استانبول در خانه‌ی گالاتاسارای در حالی برگزار شد که دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند اما آشوبها و درگیری‌های شدید بعد از بازی به مهمترین رویداد این بازی تبدیل شد.

بعد از آنکه سوت پایان بازی بعد از 98 دقیقه جدال سخت و درگیرانه‌ی دو تیم به صدا در آمد، زمین ورزشگاه ترک تله‌کام ناگهان به آشوب کشیده شد و درگیری‌های مختلفی در گوشه و کنار میدان بوجود آمد. با سیلی زدن جیلسون بازیکن فنرباغچه به صورت بلهندا بازیکن گالاتاسارای اوضاع به شدت متنشج‌تر شد و بر شدت و وخامت درگیری‌ها اضافه شد.

ان‌دیایه بازیکن گالاتاسارای به سمت جیلسون حرکت کرده و با دست گلوی او را گرفت، گویی که قصد دارد جیلسون را به خاطر سیلی زدن به هم‌تیمی‌اش خفه کند. سپس دیگر بازیکنان گالاتاسارای هم از راه رسیدند و به جیلسون که به هم‌تیمی‌شان سیلی زده بود واکنش شدیدی نشان دادند. بازیکنان و کادر فنی گالاتاسارای به خاطر آن سیلی به دنبال جیلسون می‌دویدند و بازیکنان فنرباغچه با درست کردن دیواری از گوشت سعی می‌کردند مانع از رسیدن دست گالاتایی‌ها به هم‌تیمی‌شان شوند.

ماجرا از آنجا شروع بود که در جریان بازی بین سولدادو بازیکن فنرباغچه و بهلندا یک درگیری اتفاق افتاده بود. وقتی سوت پایان مسابقه به صدا در آمد این دو دوباره به سراغ هم رفتند و تنش بین آنها بیشتر شد و ابعاد جدی‌تری گرفت. خبرنگاران حاضر در ورزشگاه اعلام کردند که نقطه‌ی شروع درگیری‌های آخر بازی همین تنش و درگیری بین سولدادو و بلهندا بلافاصله بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی بوده.

در این میان حسن ساس از کادر فنی گالاتاسارای خود را به محل درگیری رسانده و با مشت به سر مارتین اسکرتل بازیکن فنرباغچه ضربه می‌زند. کمی آنسوتر هم جیلسون به صورت بلهندا سیلی می‌نوازد. البته بلهندا هم بی‌کار ننشسته و مشتش را به سمت جیلسون پرتاب می‌کند. ناگهان بازیکنان گالاتاسارای که سیلی جیلسون را دیده‌اند به سمت او یورش آورده و تعقیبش می‌کنند. جیلسون برزیلی که از این روش ناگهانی شگفت‌زده شده فرار کرده و مستقیماً به سمت رختکن فرار می‌کند. در میانه‌ی این آشوب یک هوادار گالاتاسارای هم وارد زمین می‌شود که توسط تیم حراست و امنیت استادیوم با او مقابله شده و از رسیدن او به محل درگیری بازیکنان جلوگیری به عمل می‌آید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار