انتخابات شورای شهر\

اخبار انتخابات شورای شهر در مازندران قائمشهر بابل ساری و...

تخلفات انتخاباتی شوراهای شهر و روستا زیر ذره بین هیات نظارت / بیشترین شکایات و تخلف در بحث خرید و فروش آرا می ‌باشد

دبیر هیات نظارت انتخابات شورای شهر و روستا گفت که رسیدگی به شکایات مربوط به روستا‌ها در هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و تخلفات و شکایات مربوط به شورا‌های شهر در هیات عالی استان بررسی خواهد شد.

مهندس عابدین نقیبی

مهندس عابدین نقیبی در یادداشتی که در صفحه شخصی خود منتشر کرد هدف از حضور در عرصه انتخابات را احساس وظیفه نسبت به خدمت رسانی به مردم و آبادانی شهر ساری عنوان کرد

منتخبین ششمین دوره شورای شهر بابل معرفی شدند

فرماندار بابل گفت که منتخبین ششمین دوره اسلامی شهر بابل با آرای مردم انتخاب و معرفی شدند.

انتخابات

فرماندار فریدونکنار گفت که منتخبین ششمین دوره شورای شهر فریدونکنار معرفی شدند.

 منتخبین شورای اسلامی شهر قائمشهر مشخص شدند

فرماندار شهرستان قائمشهر گفت که منتخبین ششمین دوره اسلامی شهر قائمشهر مشخص شدند.

نتایج شورای شهر ساری اعلام شد

با مشخص شدن نتایج انتخابات، اعضای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ساری مشخص شدند.

منتخبان شورای شهر آمل معرفی شدند

فرماندار شهرستان آمل گفت که منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل انتخاب شدند.

منتخبین شورای اسلامی شهر چالوس معرفی شدند

فرماندار شهرستان چالوس گفت که منتخبین ششمین دوره اسلامی شهر چالوس با آرای مردم انتخاب و تعیین شدند.

اعضای شورای شهر محمودآباد مشخص شدند

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت که اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر محمودآباد با آرای مردم انتخاب و مشخص شدند.

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان سوادکوه اعلام شد

فرماندار شهرستان سوادکوه از اعلام نتایج ششمین دوره انتخابات در شورای شهرهای پلسفید، زیراب و آلاشت خبر داد.

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر در بابلسر

فرماندار شهرستان بابلسر نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بابلسر را اعلام کرد.

انتخابات

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیرگاه را اعلام کرد.

مهندس نقیبی عابدین 715

مهندس عابدین نقیبی را می توان تنها کاندیدای مطرح و محبوب انتخابات شورای شهر ساری نامید که با قانون مداری در تبلیغات انتخاباتی، در وارد آوردن خسارت چندین میلیاردی به بیت المال و اموال مردم نقشی نداشته است.

افزایش 13درصدی درصدی شعب اخذ رای درسوادکوه شمالی

 فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی گفت: با افزایش 13  درصدی شعب اخذرای نسبت به انتخابات گذشته ،  46 شعبه اخذ رای  صندوق اخذ رای برای انتخابات 28 خرداد 1400 شهرستان سوادکوه شمالی درنظر گرفته شده است.

انتخابات شورای شهر قائمشهر

اوج بی قانونی برخی از کاندیداهای شورای شهر را در این روزهای تبلیغاتی قائمشهر درحالی شاهد هستیم که قائمشهر از نظر کرونایی در وضعیت نارنجی و بدتر از وضعیت شهرهای همسایه قرار دارد.

مرتضی کیانی دورنکلائی
  • مرتضی کیانی با کد نامزدی 418:

شهر قائمشهر به یک تفکر جدید نیاز دارد

مرتضی کیانی درونکلائی نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در شهر قائمشهر با بیان اینکه این شهر به یک تفکر جدید نیاز دارد، گفت: از قائمشهری ها تقاضا دارم تا به جوانان که استعدادهای فوق العاده ایی دارند اعتماد کنند و با رای به آنان در پای صندوق های رای این فرصت خدمت را برایشان فراهم نمایند.

انتخابات شورای شهر قائمشهر

در این نوشته قصد داریم به دور از هیاهوی رسانه ای احتمال رای آوری تعدادی از کاندیداهای مطرح انتخابات شورای شهر دوره ششم قائمشهر را بررسی کنیم.

نه به تبلیغات کاغذی کاندیداها

چندین میلیارد تومان هزینه ای است که از جیب مردم شهر ساری برای پاک کردن آثار تبلیغات کاندیداها از در، دیوار و اموال شهر و مردم باید پرداخت شود، کاندیداهایی که منافع مردم و شهر را فدای منافع شخصی می کنند!

دلایل اقبال مردم به عابدین نقیبی در شورای شهر ساری چیست؟

با اعلام رسمی کد انتخاباتی کاندیداهای دوره ششم شورای شهر ساری رقابت‌های انتخاباتی در مرکز استان وارد فاز جدیدی شد

مهندس عابدین نقیبی شورای شهر ساری

یکی از مهمترین مصادیق توسعه شهری بهبود کیفیت زندگی شهروندان است که این مهم بدون در نظر گرفتن مراکز خدمات رفاهی، ورزشی و تفریحی و توجه به ابعاد فرهنگی، در شهر ساری محقق نخواهد شد.

مرضیه باباپور شورای شهر بابل

فعال اجتماعی و حقوقدان شهر بابل ضمن اشاره به اهمیت توجه به حقوق شهروندان در اتخاذ تصمیمات شهری گفت: توسعه شهر بابل باید با محوریت حقوق شهروندی مورد توجه مجوعه تصمیم گیران و تصمیم سازان شهری قرار گیرد.

مرضیه باباپور شورای شهر بابل

یک کارشناس حقوق و فعال اجتماعی شهر بابل با بیان اینکه مبارزه با فساد و رانت خواری در شوراهای شهر باید در اولویت اعضا باشد گفت: شفاف سازی می تواند راه حلی برای بازسازی اعتمادمردم شهر باشد.

رد صلاحیت شورای شهر

شنیده ها حاکی از آن است که پرونده برخی کاندیداهای تایید صلاحیت شده شورای شهر در شهرهای بزرگ استان مازندران به هیات مرکزی نظارت در تهران فرستاده شده و مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

حبیب خناری نژاد بی فرهنگی شورای شهر قائمشهر

حبیب خناری نژاد که در یکی از لیست های ائتلاف سیاسی نیز عضویت دارد، در کلیپ تبلیغاتی خود ضمن بازدید از مناطق کمتر برخوردار پشت راه آهن و صحبت در خصوص مشکلات آسفالت منطقه، اظهار نظرات عجیبی داشت که سوژه فضای مجازی شد.

نقد عملکرد شورای شهر دوره چهارم قائمشهر

 نتیجه عملکرد چهار ساله شورای شهر دوره چهارم قائمشهر در انتخابات سال 96 رد صلاحیت آن ها توسط مردم مشاهده شد، اما عضویت در شورای شهر برای برخی شیرینی هایی دارد که وسوسه برانگیز است.

مهندس عابدین نقیبی

شهرداری ساری دارای سرمایه های انسانی بسیار توانمندی است که در صورت ساماندهی این نیروها و استفاده بهینه از این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات حوزه مدیریت شهری را مرتفع نمود.

صلاحیت 3 نفر دیگر از داوطلبان شورای شهر کیاکلا تائید شد

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اعتراض 10 داوطلب رد صلاحیت شده در هیات نظارت، افزود: هفت داوطلب پس از بررسی در هیات نظارت رد صلاحیت و 3 نفر هم تائید صلاحیت شدند.

صلاحیت 543 نفر دیگر از داوطلبان شورای شهرهای مازندران تائید شد/ سرنوشت داوطلبان شورای روستایی

رییس ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد که هیات استانی نظارت بر انتخابات پس از بررسی اعتراض ۷۰۱ تن از نامزدهای شورای شهرهای استان که به این هیات شکایت برده بودند ، صلاحیت ۵۴۳ نفر را تایید کرد.

انتخابات

فرماندار آمل گفت که هیات استانی نظارت بر انتخابات ، صلاحیت ۲۱ تن از نامزدهای شورای شهرهای این شهرستان را که به این هیات شکایت برده بودند ، تایید کرده است.

انتخابات شورای شهر قائمشهر 1400

معرفی لیست و تشکیل ائتلاف در انتخابات شورای شهر قائمشهر در صورتی می تواند مفید واقع شود که تمام تخصص های مورد نیاز را در خود جای داده و انتخاب افراد لیست به دور از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی باشد.

کرونا و انتخابات

با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان مازندران، هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع می باشد اما شاهد برخی قانون شکنی ها در این حوزه و نشست های انتخاباتی در ستادهای کاندیداها هستیم که سلامت مردم را به خطر می اندازند.

انتخابات شورای شهر

انتخابات شورای شهر ششم را در پیش داریم و کاندیداها در حال معرفی خود به مردم هستند اما چه ویژگی ها و تخصص هایی برای تشکیل شورایی کارآمد برای شهر مورد نیاز است؟

محمد کریمی کاندیدا قائمشهر

محمد کریمی پاشاکلایی کارشناس اجتماعی شهر قائمشهر در گفتگو با استناد نیوز از لزوم شفافیت در شورای شهر و اعلام سرمایه کاندیداها به مردم خبر داد.

تخلف انتخاباتی تبلیغات شورای شهر مازندران

مطابق قانون هرگونه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی توسط کاندیداها در فضای فیزیکی و مجازی تخلف و جرم است اما متاسفانه برخی کاندیداهای شورای شهر در مازندران بی توجه به قانون درحال انجام تبلیغات هستند

نتیجه تایید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر قائمشهر

اعلام نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در شورای شهر دوره ششم معادلات این انتخابات را در شهر قائمشهر دچار تغییرات بزرگی کرد

تائید صلاحیت 43 نفر از داوطلبان شورای شهر پلسفید، زیراب و آلاشت

فرماندار شهرستان سوادکوه، گفت: 73 نفر داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر پلسفید، زیراب و آلاشت بودند که صلاحیت 43 نفر آنها تائید شده است.

صفحه1 از4

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار