2 کارخانه زباله سوز نوشهر و تنکابن آماده بهره برداری است\
  • مهدی رازجویان؛

2 کارخانه زباله سوز نوشهر و تنکابن آماده بهره برداری است

  • کد خبر: 2111100574
  • چاپ
  • انتشار: 29 آبان 1399 - 11:02

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: با بهره برداری از کارخانه های زباله سوز در استان مشکل پسماند مازندران حل خواهد شد

به گزارش استنادنیوز، مهدی رازجویان صبح امروز پنجشنبه در نشست مدیریت پسماند استان درباره آخرین وضعیت کارخانه‌های زباله سوز استان، گفت: دو کارخانه زباله سوز نوشهر و تنکابن در مرحله بهره برداری هستند و روند ساخت کارخانه زباله سوز ساری نیز شتاب گرفته است.

وی با اظهار اینکه با تکمیل کارخانه‌های زباله، مشکل دیرینه پسماند استان برطرف می‌شود، برلزوم بهره گیری از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی برای مدیریت پسماند در استان تاکید کرد.

رازجویان ادامه داد با تاکید بر لزوم توجه به مسله تفکیک زباله از مبدا گفت: کارخانه زباله سوز نوشهر به زودی با حضور یک مقام ملی به بهره برداری می رسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به ضرورت اقدام خودجوش شهرداری ها و روستاها در ضدعفونی معابر و پاکسازی محیط، افزود: نظارت و پایش بر ناوگان عمومی و ضدعفونی کردن تاکسی‌ها و خودورهای حمل و نقل شهری را در کاهش انتقال و شیوع بیماری در این مرحله مهم خواهد بود.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار