دست و پازدن امریکا نشانه استیصال شیطان بزرگ است\

دست و پازدن امریکا نشانه استیصال شیطان بزرگ است

  • کد خبر: 216329
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 24 فروردين 1398

استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: سپاه پاسداران میراث گرانقدر و فرزند شایسته انقلاب اسلامی و ضدتروریست‌ترین نهاد جهانی و نیرویی مقتدر در ناامیدی دشمنان از پیشبرد اهداف شوم‌شان است.

 دست و پازدن امریکا نشانه استیصال شیطان بزرگ است

آیت‌الله سیدرحیم توکل، گام دوم انقلاب در چهله دوم را نقطه عطفی در شکوفایی ظرفیت‌های فوق‌العاده جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و اظهار کرد: اعتماد به جوانان مومن و انقلابی ثابت کرد که دستیابی به قله‌های رشد و پیشرفت با اتکاء به جوانان امکان‌پذیر است و دولت‌های اسلامی برای حصول به استقلال و آزادگی باید همچون مقام معظم رهبری به جوانان اعتماد کنند و به آنها میدان عمل دهند.

وی با بیان اینکه جوانان پایه اصلی انقلاب در عبور از بحران‌هایی همانند جنگ، سازندگی، رشد و خودکفایی در علوم و حوزه‌های دانش و فناوری‌های پیچیده بوده و با کارنامه موفق مورد عنایت رهبری فرهیخته انقلاب و امید گام دوم انقلاب در پذیرش مسؤولیت‌های کلیدی نظام اسلامی هستند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، بروز سیل را فرصت مغتنمی برای خشکسالی‌های بیش از یک دهه دانست و افزود: این فرصت طلایی در صورت تدبیر صحیح می‌توانست نعمت بزرگی برای تغذیه سفره‌های آب زیرزمینی و مشروب‌سازی اراضی زه‌دار و ذخیره‌سازی‌های درخور پشت سدهای کشور باشد اما به‌دلیل سوءمدیریت توانست آسیب‌های فراوان مالی و روانی بر مردم 23 استان کشور وارد آورد.

توکل در همین ارتباط یادآور شد: سیل اخیر توانست از روح بلند و دینی ملت بزرگ ایران رونمایی کند و صحنه‌های زیبا و دلنشین از نوعدوستی و اهتمام ملی به رفع مشکلات هموطنان ایرانی را به نمایش بگذارد و ثابت کند که ملت ایران، ملت هنگامه‌های دشوار و روزهای سخت روزگار است.

این استاد برجسته حوزه و دانشگاه تصریح کرد: دنیا در برابر این حجم از ایثار یک ملت شگفت‌زده شد و زبان به تحسین ملت بزرگ ایران گشود.

توکل موضع امریکا در قبال سپاه پاسداران را نشانه موفقیت این نهاد مقدس در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی دانست و گفت: عصبانیت جنون‌آمیز شیطان بزرگ از سپاه گویای درستی و اصالت راه این فرزند شایسته انقلاب در پیمودن راه امام و رهبری و دفاع جانانه از منافع ملی ایرانیان است.

این عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه سپاه پاسداران موفق‌ترین نهاد در مبارزه با تروریسم دولتی و جهانی است بدین جهت شیطان بزرگ با شکست در مقابل سپاه پاسداران، خود را در پرورش و به قدرت رساندن تروریست‌هایی همچون القاعده و داعش و منافقان خلق ناتوان می‌بیند و چاره‌ای جز واکنش‌های مزورانه و مذبوحانه نمی‌یابد.

وی پیروز نهایی را حقیقت اسلام و نظام اسلامی و نابودی رژیم اشغالگر قدس در آینده‌ای نزدیک دانست و گفت: پس از نابودی رژیم اشغالگر، امریکاییان نیز از چنگال صهیونیست‌های نژادپرست حاکم بر امریکا نجات خواهند یافت.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار