رضیان؛ نکونام انگیزه ای برای بازگشت به نساجی قائم شهر ندارد/هیچ دخالتی در ماجرای نکونام نداشتم\

رضیان؛ نکونام انگیزه ای برای بازگشت به نساجی قائم شهر ندارد/هیچ دخالتی در ماجرای نکونام نداشتم

  • کد خبر: 215433
  • چاپ
  • انتشار: 11 دی 1397 - 07:55

استنادنیوز؛ عبدالله رضیان با اشاره به اینکه نکونام انگیزه ای برای بازگشت به نساجی قائم شهر ندارد، گفت:هیچ دخالتی در ماجرای نکونام نداشتم.

نماینده مردم قائم شهر، جویبار سوادکوه و سیمرغ بیان داشت: به نظر می‌رسد آقای نکونام دوست ندارد با تیم نساجی ادامه همکاری داشته باشد به همین دلیل تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.

وی جدایی نکونام از نساجی مازندران را موجب برهم خوردن نظم و آرامش تیم دانست و افزود: اتفاقات اخیر تیم نساجی به ویژه در شرایطی که تیم در حال گرفتن نتیجه بود، مشکلاتی را به وجود آورده است که با ورود استاندار در تلاشیم مشکلات را به حداقل برسانیم تا نظم تیم از هم نپاشد. هواداران نساجی جوان‌های متعصبی هستند که به تغییرات تیم‌شان حساسیت دارند.

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس از رایزنی مالکان تیم نساجی با چهار گزینه برای قبول سرمربی‌گری این تیم خبر داد و افزود: رایزنی نکونام با استاندار به نتیجه‌ای نرسیده است به همین دلیل مالک باشگاه را چهار گزینه مختلف در حال رایزنی است که در صورت به نتیجه رسیدن رایزنی‌ها، سرمربی جدید نساجی به زودی انتخاب و معرفی می‌شود.

رضیان با رد نقش‌آفرینی خود در جذب نکردن نکونام توسط مدیرعامل باشگاه پیکان تهران، گفت: بنده خیلی اتفاقی و بدون هر گونه برنامه‌ریزی‌ در حاشیه نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس به یکه‌زارع مدیرعامل ایران خودرو خیلی دوستانه درباره آقای نکونام صحبت کردم و یادآوری کردم که ایشان با باشگاه نساجی مازندران قرارداد دارد و باید اخلاقی رفتار شود. یکه‌زارع هم به شوخی گفت «ما مخلص همه قائم‌شهری‌ها هستم». خدا شاهد است بعد از آن هیچ پیگیری درباره سرنوشت قرارداد نکونام با نساجی نکردم و هیچ فشاری برای ملغی شدن قرارداد ایشان نیاوردم.

وی از تماس روز گذشته (یکشنبه شب) تلفنی نکونام سخن گفت و افزود: ایشان به واسطه یکی از دوستان روز گذشته با بنده تماس گرفت و از بی‌انگیزگی او برای بازگشت به نساجی مازندران گفت و گلایه کرد بنده هم بار دیگر با مدیرعامل ایران خودرو تماس گرفتم و تاکید کردم که «به خدا منظورم اصلا این نبود که برای قرارداد آقای نکونام مشکل به وجود آید.»

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس تاکید کرد:‌ از آقای نکونام به دلیل وضعیت خوبی که برای تیم به وجود آوردند تشکر می‌کنم. اصلا انسانی نیستم که  بخواهم خلاف اخلاق عمل کنم. براساس وظیفه‌ای که به نمایندگی از هواداران نساجی داشتم پیگیری‌هایی داشتم و بیش از این دخالتی نداشتم.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار