پیش بینی استناد درست از آب در آمد/شریعتمداری گزینه دولت برای وزارت تعاون و کار/خودزنی روحانی در مجلس\

پیش بینی استناد درست از آب در آمد/شریعتمداری گزینه دولت برای وزارت تعاون و کار/خودزنی روحانی در مجلس

  • کد خبر: 214181
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 15 مهر 1397

استنادنیوز؛ براساس اطلاع برخی منابع دولتی مشخص شد که فرهاد دژپسند برای تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی و نیز محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مجلس پیشنهاد خواهند شد.

استنادنیوز ماه گذشته خبری مبنی بر حسن روحانی محمد شریعتمداری را به عنوان گزینه وزارت تعاون و کار انتخاب خواهد کرد، باتوجه به اینکه طرح استیضاح شریعتمداری وزیر صنعت در هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شده، دولت اصرار به استفاده این نیرو در وزارت خانه دیگر دارد.

فرهاد دژپسند گزینه وزارت اقتصاد فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در مقطع دکترا از دانشگاه آزاد اسلامی و اکنون استادیار دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی است. 

همچنین دژپسند سابقه حضور در معاونت طرح و بودجه سازمان برنامه و بودجه دولت یازدهم، معاونت تولیدی سازمان برنامه در دولت نهم و معاونت طرح ریزی اقتصادی وزارت بازرگانی دولت هشتم را دارد. وی اکنون نیز به عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان برنامه و بودجه مشغول فعالیت است.

محمد شریعتمداری مسئولیت‌های متعددی داشته و سابقه حضور در دولت هشتم و یازدهم را در کارنامه دارد و اکنون نیز وزیر صنعت معدن و تجارت است که طرح استیضاحش نیز توسط هیات رئیسه وصول شده است.

گفته می‌شود سه شنبه هفته جاری نیز گزینه‌های پیشنهادی این دو وزارتخانه به مجلس معرفی می‌شوند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار