اخبار سیاسی\
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۹ مسجد قائمشهر

امام جمعه موقت قائمشهر با اعلام اینکه مراسم معنوی اعتکاف امسال در ۱۹ مسجد سطح این شهرستان برگزار می شود، گفت: در هشت مسجد شهری و ۱۱ مسجد روستایی مراسم معنوی اعتکاف برگزار می شود .

آینده ایران اسلامی توسط دانش آموزان رقم خواهد خورد/بیش از ۹۹ درصد بانوان در کشور باسواد هستند

استاندار مازندران با اعلام اینکه آینده ایران اسلامی توسط دانش آموزان این سرزمین رقم خواهد خورد، گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی تمام اقشار حتی دانش آموزان نقش بسزایی داشته اند.

حضور رهبر انقلاب بر مزار شهید «علی وردی» و دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز - سه شنبه - با حضور در گلزار شهدا بر مزار شهید مدافع امنیت آرمان علی‌وردی و نیز دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافتند.

استاندار مازندران‌ به مقام شامخ شهدای سیمرغ ادای احترام کرد

سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در بدو ورود به شهرستان سیمرغ با اهدای گل به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

برگزاری جشن تکلیف ۴۰۰ دانش آموز در قائمشهر/ ۱۳۰۰ مددجو کمیته امداد به مشهد مشرف می شوند

مراسم جشن تکلیف فرشتگان فاطمی با حضور 400 دانش آموز دختر 9 ساله روز چهارشنبه در حسینیه ثارالله قائمشهر برگزار شد.

مسائل قران باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد
  • معاون سیاسی استاندار مازندران؛

مسائل قران باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: مسائل قرآن و توجه به این کتاب الهی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

توجه به مفاهمیم قرآنی در کتاب درسی گنجانده شود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه توجه به مفاهیم قرآنی باید در کتاب درسی گنجانده شود، گفت: باید همه دستگاه های آموزشی و فرهنگی از دانشگاه گرفته تا مدارس توجه به مفاهیم قرآنی را در کتاب های درسی قرار دهند چرا که قرآن کتاب زندگی، سعادت و نقشه راه صحیح زندگی است.

تبدیل سواحل مکران به مرکز اقتصادی و تجاری برای همه کشور از اولویت‌های دولت است/ملت ایران از همه توطئه های دشمن سربلند بیرون آمد

رئیس جمهور خدمتگزاری به مردمی که دشمن را در توطئه اخیر هم ناکام گذاشتند افتخاری برای دولت دانست و تأکید کرد: دشمن انواع توطئه‌ها را علیه ملت ایران به کار بست اما این ملت از همه این توطئه‌ها سربلند بیرون آمد و امروز به همه عالم اعلام می‌کند که همچنان بر آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی‌مان تأکید داریم.

افندی زاده به عنوان سرپرست وزارت راه و شهرسازی معر فی شد

رئیس‌جمهور ضمن موافقت با استعفای «رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی، «شهریار افندی‌زاده» را به‌عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد.

بیش از 17 هزار فرصت شغلی برای مددجویان مازندرانی ایجاد می شود

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران، گفت: امسال 800 میلیارد تومان اعتبار اشتغال برای ایجاد 17 هزار و 600 فرصت شغلی اختصاص یافت.

15 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد قائمشهر در حال ساخت است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قائمشهر، گفت: در حال حاضر 15 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش این شهرستان در حال ساخت است.

راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در قائمشهر برگزار شد

راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان مصادف با سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز همزمان با سراسر کشور در شهرستان قائمشهر برگزار شد.

هیات امنا و بسیجی ها به دنبال برقراری امنیت در بقاع متبرکه هستند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر با بیان اینکه اغتشاشات اخیر صدمه ای به بقاع متبرکه این شهرستان نزد، گفت: در راستای تامین امنیت شهروندان، هیات امنا با همکاری پایگاه مقاومت بسیج به صورت شبانه روزی در اطراف بقاع متبرکه  شاخص این شهرستان در حال گشت زنی هستند تا امنیت در بقاع مترکه و امام زادگان برقرار باشد.

ایران 10 فرد و 4 نهاد آمریکایی را تحریم کرد

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای ۱۰ فرد و ۴ نهاد آمریکایی را در لیست تحریمی خود قرار داد.

پایان دادن به اغتشاشات، توقع به حق مردم است

رئیس قوه قضاییه با اشاره به انتظار مردم از دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی برای پایان دادن به اغتشاشات گفت: دستگیری و برخورد با عاملان و مسببان قضایای اخیر به‌ویژه حادثه تروریستی شاهچراغ(ع)، انتظار و توقع به حق مردم است.

دانشگاه بهترین جایگاه برای گفت‌وگو درباره رخدادهای اخیر هستند

رئیس جمهور دانشگاه را بهترین جایگاه برای بحث و گفت‌وگو درباره رخدادهای اخیر و ارائه راهکار دانست و گفت: شرط مهم این گفت‌وگوها فهم درست مسائل است.

صفحه1 از44

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار