اخبار سیاسی\
رییس جمهور امشب با مردم گفت‌وگو می کند

آیت‌الله رئیسی امشب بعد از خبر ۲۱ سیما، از طریق شبکه یک با مردم به‌صورت زنده سخن می‌گوید.

نگاه دولت سیزدهم حمایت از کسب و کارهای دیجیتال است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دولت سیزدهم، نگاه ما حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال است؛ چرا که اعتقاد داریم ارتباطات و فناوری اطلاعات، زیرساخت توسعه تمام بخش‌های کشور است.

دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا سرپرست وزارت کار شد

رئیس جمهور در حکمی محمدهادی زاهدی‌وفا را به سمت «سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» منصوب کرد.

امام راحل منادی استقلال و عزت برای مردم شد

تولیت حرم مطهر امام راحل و یادگار امام خمینی (ره) گفت: امام راحل منادی استقلال و عزت برای مردم شد و ملت ایران در برابر جنایاتی که از زمان قاجار تا پهلوی انجام می شد به عزت، استقلال و آزادی رهنمون ساخت.

رمز موفقیت امام راحل اخلاص و مقاومت در راه دین بوده است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه اخلاص، ایستادگی و مقاومت در راه دین از رمزهای موفقیت امام راحل (ره ) بوده است ، گفت: امام راحل با تحمل سختی ها ومجاهدت های در راه خدا بزرگترین انقلاب و تحول تاریخ معاصر بوجود آورده است.

پایان جمع آوری جسدهای مدفون در ساختمان متروپل آبادان

وزیر کشور از پایان جمع آوری جسدهای مدفون در ساختمان متروپل آبادان خبر داد .

آمریکا و هیچ طرف ثالثی خیرخواه روابط ایران و یونان نیستند/ زمان گفتگو با سعودی‌ها مشخص نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه باید توجه کنند آمریکا و هیچ طرف ثالثی خیرخواه روابط ایران و یونان نیستند،تاکید کرد: روابط ما محترمانه بوده و باید در همین بستر ادامه یابد.

تعداد جانباختگان حادثه متروپل به ۳۴ نفر رسید

بخش‌هایی از ساختمان ۱۱ طبقه متروپل در آبادان ظهر روز دوم خرداد ریزش کرد و بنا به گفته معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان با پیدا شدن پیکر یکی دیگر از شهروندان آبادانی از زیر آوار تعداد جانباختگان متروپل به ۳۴ نفر رسید.

تعداد جان باختگان حادثه متروپل به ۳۱ نفر رسید

بخش‌هایی از ساختمان ۱۱ طبقه متروپل در آبادان ظهر روز دوم خرداد ریزش کرد و تاکنون تعداد جانباختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان به ۳۱ نفر رسیده است.

عالمان در طول تاریخ صیانت کنندگان از دین بودند/ استکبار جهانی از قدرت ظاهری برخوردار است

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه عالمان ما در طول تاریخ صیانت کنندگان از دین بودند، گفت: این عزیزان بودند که اسلام را از خطر تحریف نجات دادند و جریان ناب و خالص اسلام را در طول قرن بر پیکره امت جاری ساختند .

خصوصی سازی با شفافیت هوشمندسازی و مردم سالاری امکان پذیر است

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خصوصی‌سازی با شفافیت هوشمندسازی و مردمی‌سازی امکانپذیر است گفت: دفاع مقدس نمونه‌ بارز مردمی‌سازی و هوشمندسازی است که مردم افتخارات بزرگی در آن خلق کردند.

نمایندگان مجلس چهارم خردادماه با رهبر انقلاب دیدار می کنند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از دیدار نمایندگان مجلس با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خبر داد.

گسترش ناتو و بی توجهی غرب شرایط کنونی در اوکراین است

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد که گسترش سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و بی توجهی غرب به ملاحظات امنیتی روسیه، دلایلی برای به وجود آمدن اوضاع کنونی پیرامون اوکراین است.

تحول جدیدی در روابط ایران و عربستان رخ نداده است / مذاکرات ایران و ۱+۴ تا همین امروز بدون وقفه ادامه داشت

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به مذاکرات بین ایران و عربستان گفت: هنوز تحول جدیدی در روابط ایران و عربستان رخ نداده است و به محض اتفاقات جدید اطلاع‌رسانی می‌شود.

خلیج فارس از جنبه های مختلف دارای اهمیت راهبردی است

معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام اینکه خلیج فارس از جنبه های مختلف دارای اهمیت راهبردی است، گفت: خلیج فارس، قلب جهان اسلام است و این نکته را باید با توجه به جغرافیای تاریخ این منطقه، مد نظر داشت.

جبهه مقاومت نماد وحدت میان مسلمانان است/ قهرمانی قدرتمندانه نساجی موجب نشاط اجتماعی شد

استاندار مازندران با تاکید بر این که جبهه مقاومت نگاه عمیق امام راحل (ره) برای روز قدس بوده است، گفت : جبهه مقاومت نماد وحدت میان مسلمانان برای حمایت از فلسطین است .

صفحه1 از43

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار