اخبار سیاسی\
اخبار کذب رسانه ها توسط پدر مهسا امینی تکذیب شد/ رییس جمهور از خانواده ما دلجویی کرد

امجد امینی، پدر مهسا امینی که ۲ هفته پیش فوت شد، ضمن تکذیب برخی اظهارات منتسب به وی که نوشته بودند «رییس جمهور از خانواده ما دلجویی نکرده است» گفت که رییس جمهوری در تماس با من، ضمن «احوالپرسی و دلجویی از بنده و خانواده» تاکید کردند که «دستور پیگیری سریع پرونده» را صادر کرده است.

شایعه فوت حجت‌الاسلام کروبی تکذیب شد

فرزند مهدی کروبی اعلام کرد که حال عمومی شیخ مهدی کروبی خوب است و خبر فوت ایشان تکذیب می‌شود.

تکذیب اظهارات منتسب به سردار امیر علی حاجی زاده بر ساخت ایستگاه فضایی

روابط عمومی نیروی هوافضای سپاه در اطلاعیه اظهارات منتسب به سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده این نیرو مبنی بر ساخت ایستگاه فضایی را تکذیب کرد.

پاسخ نیروی زمینی سپاه به اشرار، تروریست‌ها و خواستگاه های اصلی شرارت قاطع و کوبنده است

نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسخ نیروی زمینی سپاه به اشرار، تروریست‌ها و خاستگاه‌های اصلی شرارت علیه جمهوری اسلامی ایران، قاطع و کوبنده است.

مجلس خبرگان رهبری بر پیگرد قضایی آشوب‌طلبان اغتشاشات تاکید کرد

مجلس خبرگان رهبری در پی حوادث اخیر در بیانیه‌ای اغتشاشات و توهین به مقدسات دینی را محکوم و بر پیگرد قضایی آشوب طلبان تأکید کرد.

مسئولین کاستی های خدماتی به زائرین را برطرف کنند/ شیوه اجرا در گشت‌های های امنیت اخلاقی بررسی شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از مسئولان مربوطه انتظار می‌رود با توجه به علاقه روز افزون مردم به شرکت در این مراسم معنوی و سیاسی با برنامه ریزی بهتر در سال آینده کاستی‌های زیرساختی و خدماتی موجود به خصوص در مرزها را مرتفع کنند تا سیل مشتاقان امام حسین بتوانند با کمترین سختی در مراسم پرشکوه اربعین حسینی حاضر شوند.

رکورد سفرهای  زائران ایرانی به مراسم اربعین شکسته شد

سخنگوی دولت با اشاره به حضور میلیونی هموطنان در آیین زیارت اربعین گفت: تا امروز رکورد سفرهای زائران ایرانی به مراسم اربعین شکسته شده است.

مقاومت ایران توطئه های دشمنان را خنثی کرده است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهربا اعلام اینکه آنهایی که از شاه حمایت می کردند مردم را سرکوب می کردند، گفت: همان افراد بعد انقلاب جنگ های داخلی را در کشور راه اندازی کردند اما مقاومت ملت ایران تمام توطئه ها و نقشه های شوم دشمن را خنثی کرده است.

آموخته امام به جامعه و دولتمردان خدمت برای خدا بود

رئیس جمهور با اعلام اینکه آموخته امام به جامعه و دولتمردان خدمت برای خدا بود، گفت : تمام اقداماتی که انجام می‌شود و گام‌های که بر داشته می‌شود، نباید پیرامون آن به احدی منت گذاشت. ما باید با امام(ره) پیمان ببندیم که هیچ خدمت ما منتی برای مردم نباشد. کار ما باید خدمت برای خدا و کره گشایی از زندگی مردم باشد.

اصحاب رسانه باید مدیران را زیر نظر داشته باشند/در مقابل دست درازی ها ملاحظه نکنند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر با بیان اینکه اصحاب رسانه باید مدیران را زیر نظر داشته باشند، گفت: اصحاب رسانه هر کجا مطمئن شدند انحراف و دست درازی در سیستم اداری صورت گرفته، ملاحظه نکنند.

با وجود تحریم ها و تهدیدها دولت کار را با جدیت ادامه خواهد داد

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه با وجود تحریم‌ها و تهدیدها دولت کار را با جدیت ادامه خواهد داد، گفت: با اعتقاد و اطلاع دقیق از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها می‌گویم که آینده برای کشور روشن است. امروز جنگ، جنگ اراده‌هاست و ملت ایران اراده کرده است بر دشمنان خود فائق آید و قطعاً خدای متعال هم کمک حال و یاریگر ملت ایران خواهد بود.

گزارش ها به موقع ارسال نشود، تخلفات به قوه قضائیه ارجاع می شود

وزیر کشور در گزارشی درباره حادثه متروپل از ضرب الاجل وزارت کشور به شهرداری‌ها برای شناسایی سازه‌های ناپایدار خبر داد و گفت: گزارش شهرداریها به موقع ارسال نشود، تخلفات به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد.

ورود سالانه ۱۲۲ هزار و ۳۵۰ تن آلاینده به دریای خزر/ گونه های زیستی در معرض خطر  جدی  قرار  دارند

ورود سالانه ۱۲۲ هزار و ۳۵۰ تن آلاینده از کشورهای حاشیه دریای خزر به ویژه آلودگی ناشی از عملیات اکتشاف و استخراج نفت، محیط این دریا را آلوده کرده و گونه‌های زیستی آن را در معرض خطر جدی قرار داده‌ است.

مغفول ماندن ظرفیت‌های تجاری و ترانزیتی کشورهای دی ۸

رئیس جمهور با اشاره به این‌که سیاست ایران همکاری با سازمان‌های منطقه‌ای، بین المللی و کشورهای جهان است، تاکید کرد: ظرفیت‌های زیادی در کشورهای دی ۸ برای افزایش تبادلات تجاری و ترانزیت کالا وجود دارد که مغفول مانده است.

رییس جمهور امشب با مردم گفت‌وگو می کند

آیت‌الله رئیسی امشب بعد از خبر ۲۱ سیما، از طریق شبکه یک با مردم به‌صورت زنده سخن می‌گوید.

نگاه دولت سیزدهم حمایت از کسب و کارهای دیجیتال است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دولت سیزدهم، نگاه ما حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال است؛ چرا که اعتقاد داریم ارتباطات و فناوری اطلاعات، زیرساخت توسعه تمام بخش‌های کشور است.

صفحه1 از43

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار