آقای خاص در نقطه غیرقابل بازگشت /اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد\

آقای خاص در نقطه غیرقابل بازگشت /اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد

  • کد خبر: 214152
  • چاپ
  • انتشار: 14 مهر 1397 - 10:36

استنادنیوز؛ نشریه میرر مدعی شد که منابع متعددی در باشگاه یونایتد معتقدند که اوضاع به جایی رسیده که راه بازگشتی وجود ندارد و بدون توجه به نتیجه دیدار با نیوکاسل، باشگاه آماده اجرایی کردن اخراج اوست.

مورینیو با رویکردی که در چند ماه اخیر داشته، با هواداران، بازیکنان و کادرفنی باشگاه دچار اختلاف شده و همین موضوع در نهایت باعث شده تا اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه، از بابت این فشارها خسته شود و به اخراج آقای خاص فکر کند.

روز گذشته در کنفرانس خبری او، رسانه ها با سوالاتشان سعی داشتند فشار زیادی به او وارد کنند که همین مساله موجب شد او کنفرانس خبری را پس از 3 دقیقه و 31 ثانیه ترک کند. یونایتد در حال حاضر در رده دهم لیگ برتر قرار گرفته و 9 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد و در 4 بازی اخیرش در تمامی رقابت ها موفق به کسب پیروزی نشده است.

قرمزها پس از تساوی 0-0 مقابل والنسیا از سوی هوادارانشان هو شدند و همین موضوع، هیئت مدیره باشگاه را مطمئن کرد که تغییر در ترکیب تیم به صورت حتم نیاز است. این اتفاقات پس از شکست 3-1 مقابل وستهام رخ داد، جایی که پل اسکولز مدعی شد آقای خاص باید برود.

زین الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید، جانشین احتمالی مورینیو در یونایتد است. در صورت اخراج آقای خاص، او 20 میلیون پوند از باشگاه جریمه خواهد گرفت و مایکل کریک به صورت موقت هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت.شtelegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار