تسویه حساب طلب تمامی گندم کاران مازندران\

تسویه حساب طلب تمامی گندم کاران مازندران

  • کد خبر: 2111103622
  • چاپ
  • انتشار: 30 مهر 1402 - 09:32

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی مازندران از پرداخت تمامی مطالبات گندمکاران استان خبرداد . 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی، عباسعلی وفایی نژاد گفت: در راستای سیاستهای حمایتی دولت از کشاورزان و تولید گندم، در سالجاری گام بلندی در زمینه خودکفایی در تامین گندم برداشته شد و در کل کشور حدود ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تن گندم با افزایش ۴۴ درصدی نسبت به سال گذشته و بیش از ۱۲۸ درصد نسبت به سال ۱۴۰0 خریداری صورت گرفت.

وی با تشکر از کلیه کشاورزان زحمت‌کش استان مازندران که با حرکت جهادی گام مهمی در خودکفایی در محصول اساسی گندم و امنیت غذایی کشور برداشتند افزود: خوشبختانه در سال جاری شاهد افزایش 42درصدی خرید تضمینی گندم در استان بودیم که اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان با راه اندازی 32 مرکز خرید ، 118 هزار تن گندم از 15هزار و 396 کشاورز استان تحویل گرفت و 38 هزار و 346 سند تحویل گندم توسط همکاران ما در مراکز ثبت گردید.

وی ضمن عرض پوزش از کشاورزان به دلیل تاخیر در پرداخت مابه التفاوت قیمت گندم اظهار داشت: با توجه به رقم بالای تولید صورت گرفته و تحویل گندم به دولت ، تسویه حساب کشاورزان تا شهریور ماه با اصل قیمت گندم صورت گرفت که در استان مازندران رقم 1350 میلیارد تومان به حساب کشاورزان گندمکار واریز شد.

وفائی نژاد با بیان اینکه پرداخت مابه التفاوت نیازمند اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع با روش‌های غیر تورمی و اصلاح بودجه بود اظهار داشت: هم اکنون با پرداخت رقم 1763 میلیارد تومان با کلیه کشاورزان گندمکار استان مازندران تسویه حساب شد.

وی از تعداد معدودی از کشاورزان که شماره حساب بانکی اعلام شده از سوی آنها با مشکل مسدودی همراه بوده و پرداختی به آنها صورت نگرفت خواست هرچه سریعتر برای رفع مشکل اعلام حساب و پرداخت مابه التفاوت وجه گندم به اداره کل غله استان و بانک کشاورزی دارای حساب مراجعه نمایند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در پایان ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران اجرای طرح خرید تضمینی گندم در استان مازندران افزود: از دستگاه های همکار در اجرای این طرح از جمله سازمان جهاد کشاورزی، بانک کشاورزی، سازمان تعاونی روستایی ، انجمن صنفی کارخانجات آرد ، مدیران مراکز خرید و همکاران پرتلاش اداره کل غله که صادقانه و با اقدام جهادی ایثارکردند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار