انتشار فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران\
  • مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد؛

انتشار فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران

  • کد خبر: 2111103528
  • چاپ
  • انتشار: 08 مهر 1402 - 13:25

مهلت ارسال طرحهای ابداعی علاقمندان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران تا ۲۰ مهر اعلام شد.

به گزارش روز شنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام خبر انتشار فراخوان طراحی پوستر و نشان روز مازندران تصریح کرد: ۱۴ آبان ماه در تقویم رسمی کشور به‌ نام روز ملی مازندران نامگذاری شده است و در این راستا برای طراحی حرفه‌ای نشان و پوستر بزرگداشت این روز، فراخوانی اعلام شد.

احسان آهنگر افزود: این نشان در تمامی رویدادهای برنامه‌ریزی شده بزرگداشت این روز ملی به کار گرفته خواهد شد که در سال‌های گذشته شاهد آن نبودیم.

وی گفت: مطابق با تصمیم ستاد بزرگداشت روز مازندران، طراحان، هنرمندان و گرافیست‌های علاقه‌مند می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

آهنگر اضافه کرد: خلاقیت، توجه به ارزش‌ها، باورهای اعتقادی، تاریخی و معیارهای بومی و هویتی از جمله ویژگی‌هایی است که در این نشان و پوستر مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: مهلت ارسال آثار تا بیستم مهرماه سال جاری تعیین شده است که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را همراه با اطلاعات فردی‌ از جمله نام، نام خانوادگی، نام شهر و شماره تماس به رایانامه (ایمیل) mahoorparsi.ir@gmail.com ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۰۹۱۰۱۰۱۵۱۲۳ تماس حاصل نمایند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار