اخبار فرهنگی هنری\
افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی در مازندران
  • همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ؛

افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی در مازندران

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به افتتاح ۲۸طرح آموزشی و تربیتی با ۱۵۲ کلاس درس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: نهضت ساخت مدرسه در این دولت شتاب گرفته است.

شروع بهار تحصیل در مازندران با ۵۳۶هزار دانش آموز

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت : پیش بینی می شود تا  ۵۳۶هزار دانش آموز در سال تحصیلی جاری ثبت نام کنند که با ۳۷هزار معلم و کادر اداری در چهار هزار و ۲۰۰ مدرسه تحصیل خواهند کرد.

اهدای بیش از ۹ میلیارد کتاب به کتابخانه‌های مازندران

۹ میلیارد و نه‌صد و شصت‌ و سه میلیون‌ریال، از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی و چند انتشارات دیگر به کتابخانه‌های عمومی استان مازندران اهدا شد.

مهر ماه ، بهار گردشگری مازندران

برگزاری رویداد بین المللی گردشگری مازندران و روسیه مهرماه در بابلسر برگزار می شود که این رویداد فرصت مغتنم و خوبی برای معرفی داشته های تاریخی ، طبیعی و میراثی استان در عرصه جهانی به شمار می رود .

افزایش بیش از ۲ هزار متر فضای کتابخانه های مازندران در دولت سیزدهم

مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران گفت :‌با گامهای خوب دولت سیزدهم در تخصیص اعتبارفضای کتابخانه های عمومی استان ۲ هزار و ۲۵۰ متر مربع افزایش یافته است.

پاک کردن تخریب از چهره ۱۵۲ کلاس درس مازندران
  • مدیر کل نوسازی مدارس مازندران؛

پاک کردن تخریب از چهره ۱۵۲ کلاس درس مازندران

 مدیرکل نوسازی ،‌توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت :‌ همزمان با گرامیداشت هفته دولت ، ۲۸ طرح شامل ۱۵۲ کلاس به بهره برداری رسید که تمامی این کلاس ها جزء مدارس تخریبی و فرسوده استان بوده است.

معوقات معلمان حق التدریس اول مهر پرداخت می شود

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات معلمان حق التدریسی تا اول مهر خبر داد.

دبیرستان عاشورا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ ۱۸ پروژه مدرسه سازی درحال ساخت است

فرماندار قائمشهر در جلسه خیرین مدرسه ساز، تکمیل  دبیرستان دخترانه عاشورا را الویت های این شهرستان برای ساخت اعلام کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه شمالی از شرکت چاپخانه کاسپین بازدید کرد

نجمه روحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه شمالی طی بازدید از شرکت صنایع بسته بندی کارتن کاسپین" در شهرک صنعتی بشل، به تقویت واحد های تولیدی فرهنگی صنعتی و نقش آن در ایجاد اشتغال،بویژه برای جوانان منطقه سواد کوه شمالی تاکید کرد و خواستار جذب جوانان به اشتغال در واحدهای تولیدی شد.

آموزش و پرورش فارس با ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر کمبود معلم روبروست

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان فارس از کمبود ۱۰ هزار و ۳۰۰ نیروی معلم برای تامین نیاز این استان خبر داد و گفت: چهار راهکار برای جبران این کمبود تعریف شده است.

700 قائمشهری در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند

رئیس اداره کتابخانه شهرستان قائمشهر با بیان اینکه دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در این شهرستان برگزار می شود، گفت: تاکنون 700 قائمشهری در این جشنواه شرکت کرده اند.

مدرسه حاج بابا سلیمانی در شهر امیر کلا افتتاح شد

مدرسه حاج بابا سلیمانی با حضور دکتر علیخانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، دکتر قاسم عزیززاده گرجی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ، ائمه جمعه بابل و امیرکلا،معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی بابل، شهرداران بابل و امیرکلا،مدیر آموزش و پرورش بابل ، خیرین و مدیران شهر امیر کلا افتتاح شد.

۲۸ هزار آموزگار در کشور استخدام می شوند
  • سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛

۲۸ هزار آموزگار در کشور استخدام می شوند

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز شاهد رقابت ۵۳۰ هزار داوطلب در آزمون استخدامی ماده ۲۸ برای ورود به آموزش و پرورش هستیم و در این آزمون و پس طی فرآیندها، ۲۸ هزار آموزگار در سطح کشور استخدام خواهند شد.

رئیس جمهور با استعفای وزیر آموزش و پرورش موافقت کرد

رئیس‌جمهور با استعفای یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش موافقت کرد و رضا مراد صحرایی سرپرست این وزارتخانه شد.

بسته های فرهنگی بین مسافران نوروزی در سوادکوه شمالی توزیع شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی از توزیع 12 بسته فرهنگی و کتاب بین مسافران نوروزی در سطح این شهرستان خبر داد.

بیشترین اسکان نوروزی در مدارس رامسر، بابلسر و ناحیه یک ساری ثبت شد/ اسکان بیش از 54 هزار نفر در مدارس مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اعلام اینکه ۵۴ هزار و ۳۲۰ نفر تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲ در مراکز رفاهی و اسکان نوروزی آموزش و پرورش مازندران اسکان یافتند، گفت: شهر‌های رامسر، بابلسر و ناحیه ۱ ساری بیشترین پذیرش مسافرین را در نوروز ۱۴۰۲ در استان داشته اند.

صفحه1 از19

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار