۱۴۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شد/ تا پایان امسال ۸۰۰ هزار مسکن ملی به مرحله ساخت می رسد\
  • رئیس بنیاد مسکن؛

۱۴۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شد/ تا پایان امسال ۸۰۰ هزار مسکن ملی به مرحله ساخت می رسد

  • کد خبر: 2111103326
  • چاپ
  • انتشار: 03 مرداد 1402 - 13:30

رییس بنیاد مسکن با اعلام اینکه تعهد ما در طرح نهضت ملی مسکن احداث یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد است گفت: تا امروز ۴۵۵ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن آغاز و ۱۴۷ هزار واحد تحویل داده شده است.


به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز، اکبر نیکزاد اظهار کرد: از حدود یک سال و نیم قبل طرح نهضت ملی مسکن را در دو بخش شهری و روستایی آغاز کردیم و پروژه‌ها را با جدیت پیش بردیم. هم‌اکنون نیز مرتبا کارها را پیگیری می‌کنیم. هم به دنبال این هستیم تا واحدها قابل اسکان شود.
وی افزود: تا امروز ۴۵۵ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن آغاز و ۱۴۷ هزار واحد تحویل داده شده است. هم‌اکنون ۳۰۸ هزار واحد در حال اجرا داریم که ۱۵۸ هزار واحد در روستاها و ۱۵۰ هزار واحد در شهرها است. برنامه‌ی ما این است که تا پایان سال این ۴۵۵ هزار واحد را به ۸۰۰ هزار واحد برسانیم.
نیکزاد با اشاره به افزایش سقف تسهیلات نهضت ملی مسکن تا ۵۵۰ میلیون تومان به ازای هر واحد گفت: واحدهای شهری ما تا پیش از این ۳۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کردند.
رییس بنیاد مسکن بیان کرد: انتظار داریم پروژه‌هایی که بنیاد مسکن در شهرها اجرا می‌کند از تسهیلات ۵۵۰ میلیون تومانی بهره‌مند شود که خوشبختانه سیستم بانکی نیز در این مسیر همراهی می‌کند. اما توقع ما این است که روند پرداخت متمم تسریع شود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار