حضور رهبر انقلاب بر مزار شهید «علی وردی» و دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی\

حضور رهبر انقلاب بر مزار شهید «علی وردی» و دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی

  • کد خبر: 2111102948
  • چاپ
  • انتشار: 11 بهمن 1401 - 15:52

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز - سه شنبه - با حضور در گلزار شهدا بر مزار شهید مدافع امنیت آرمان علی‌وردی و نیز دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافتند.


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح روز سه شنبه در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر به سنت هر ساله در حرم حضرت امام خمینی (ره) حضور یافتند و یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.
ایشان سپس با حضور در مزار شهدای حادثه هفتم تیر و شهدای انفجار دفتر نخست وزیری در هشت شهریور سال ۱۳۶۰ یاد شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و یاران شهیدشان را گرامی داشتند و همچنین بر مزار شهید مدافع امنیت آرمان علی‌وردی و تعدادی از شهدای مدافع حرم، شهدای گمنام و شهدای مدافع سلامت نیز حضور یافتند.
بر اساس عکس هایی که پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر کرده است، ایشان همچنین بر مزار «فاطمه کازرانی» و «محمحسین ساکت» دو تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی و نیز «آرمان علی وردی نژاد» از شهدای مدافع امنیت که در جریان ناآرامی های پاییز امسال در تهران به شهادت رسید، حضور یافتند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار