4 سارق ویلای اجاره ای در بابلسر دستگیر شدند/ سرقت 7 میلیارد ریالی\

4 سارق ویلای اجاره ای در بابلسر دستگیر شدند/ سرقت 7 میلیارد ریالی

  • کد خبر: 2111102210
  • چاپ
  • انتشار: 09 خرداد 1401 - 16:27

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از دستگیری ۴ سارق و مالخر ویلای اجاره‌ای در شهرستان بابلسر خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، سرهنگ " حسین زارع " در بیان این خبر گفت: در پی وقوع سرقت منزل مبنی بر اینکه زن و شوهری پس از اجاره موقت ویلا در شهرستان بابلسر، تمام اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و حتی شیرآلات و پمپ‌های استخر را به سرقت بردند، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر در بررسی محل وقوع جرم و پایش محدوده سرقت و اقدامات فنی و پلیسی، آن‌ها را کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی کردند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: با تجمیع ادله بدست آمده و سرنخ‌های موجود، سارقان و ۲ نفر مالخر با هماهنگی قضائی دستگیر و کلیه اموال مسروقه کشف و به پلیس آگاهی شهرستان بابلسر انتقال داده شد.
سرهنگ زارع در پایان با اشاره به اینکه ارزش ریالی اموال مکشوفه بالغ بر ۷ میلیارد ریال برآورد شد به شهروندان توصیه کرد: منازل و اماکن خصوصی خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز و از نگهبانان مطمئن و مورد اعتماد استفاده کنند و در اجاره موقت منزل کلیه جوانب را رعایت و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار