تصادف جان کارمند پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی مازندران را گرفت\

تصادف جان کارمند پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی مازندران را گرفت

  • کد خبر: 2111101660
  • چاپ
  • انتشار: 06 آذر 1400 - 16:05

فرمانده انتظامی بهشهر به تصادف پراید با اتوبوس درجاده اصلی نرسیده به روستای شهید آباد این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این حادثه راننده خودرو پراید، ستوانسوم حسین رنجبر از کارکنان پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی مازندران به علت شدت جراحات وارده جانش را از دست داد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران سرهنگ حسن عنایتی گنجی در تشریح این تصادف افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف فوتی در جاده اصلی نرسیده به روستای "شهیدآباد بهشهر" بلافاصله تیمی از ماموران پلیس راه و انتظامی کلانتری ۱۱ به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده در محل مشخص شد، اتوبوس اسکانیا به علت عدم رعایت حق تقدم با خودروی پراید برخورد کرده است.

فرمانده انتظامی بهشهر تصریح کرد: در این حادثه راننده خودرو پراید، ستوانسوم حسین رنجبر از کارکنان پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی استان مازندران بوده است به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان فوت و سرنشین دیگر توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

سرهنگ عنایتی گنجی با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست در هنگام رانندگی هوشیاری کامل خود را حفظ کرده و با رعایت قوانین، ضامن سلامت خود و دیگران باشند.

بنابر این گزارش سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران در پیامی درگذشت همکار عزیزمان ستوانسوم حسین رنجبر را به خانواده داغدار آن مرحوم و همکاران در پشتیبانی قرارگاه ستاد فرماندهی استان تسلیت گفت.

حادثه رانندگی در محور هزار  با یک کشته و سه مصدوم

روابط عمومی نیروی انتظامی به نقل از رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین از وقوع حادثه رانندگی با یک کشته و ۳ مصدوم در محور هراز شهرستان آمل خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مواصلاتی هراز – محدوده امام زاده عبدالله بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ آمل به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: در این حادثه که بر اثر واژگونی یک خودروی سواری با ۶ سرنشین شامل سه زن و سه مرد به وقوع پیوست، ۴ نفر از سرنشینان این خودرو مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ جهان تاب در ادامه با اشاره به این که یکی از سرنشینان این خودرو به علت شدت صدمات وارده جان باخت، خاطر نشان کرد: علت تامه این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه مستقر در محور فوق در دست بررسی است .

وی با بیان این که تفاوت رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئنه، فاصله‌ بین مرگ و زندگی یا نقص عضو و سلامتی است به رانندگان توصیه کرد: با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ضمن بالا بردن ضریب ایمنی خود و سایر افراد، فرهنگ خود را به نمایش بگذارند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار