32 طرح صنعت آب و برق در مازندران به بهره برداری رسید\
  • همزمان با سی و چهارمین پویش هر هفته الف - ب - ایران

32 طرح صنعت آب و برق در مازندران به بهره برداری رسید

  • کد خبر: 2111100709
  • چاپ
  • انتشار: 11 دی 1399 - 13:18

همزمان با سی و چهارمین هفته پویش الف – ب – ایران و با دستور ویدئو کنفرانسی ریاست جمهوری 32 طرح صنعت آب و برق در مازندران به بهره بردرای رسید.

به گزارش استناد نیوز، همزمان با سی و چهارمین هفته پویش الف – ب ایران،دقایقی قبل بصورت ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهور ۹ طرح صنعت برق با سرمایه گذاری ۶۶۴ میلیارد تومانی و ۲۳ طرح آبرسانی به ۵۷ روستای مازندران بعد از طرح های آذربایجان غربی و اصفهان بهره برداری شد.

برای اجرای ۲۳ طرح آبرسانی به ۵۷ روستای مازندران ۶۰۱ میلیارد ریال هزینه شد تا ۳۲ هزار و ۶۶۰ نفر از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شوند.

همچنین ۹ طرح نیروگاه‌های مقیاس کوچک به ظرفیت ۶۳ مگاوات در شهرستان‌های چمستان، بابل، بهشهر و بابلسر با سرمایه گذاری ۶۶۴ میلیارد تومانی بهره برداری شد.

یکی از این طرح نیروگاهی مقیاس کوچک، نیروگاه ۴ مگاواتی مقیاس کوچک شهرستان چمستان است که با سرمایه گذاری یک میلیون ۶۰۰ هزار یوروی بخش خارجی ساخته شده است.

افزایش ظرفیت و تقویت ایستگاه‌های نوشهر و رویان به ظرفیت ۲۳۰ کیلو وات و افزایش ظرفیت خط ۶۳ کیلو وات به طول ۷ کیلومتر در منطقه دریاسر فریدونکنار از دیگر طرح‌های صنعت برق استان است که به بهره برداری رسید.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار