از دست دادن مخزن الاسرار انقلاب خسارتی جبران ناپذیر است\

از دست دادن مخزن الاسرار انقلاب خسارتی جبران ناپذیر است

  • کد خبر: 21892
  • چاپ
  • انتشار: 23 دی 1395 - 17:38

ربیع فلاح استاندار مازندران از حضور پر شور مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر کرد.


استاندار مازندران که در مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصلای امام خمینی (ره) شهرستان ساری حضور داشت، از حضور پرشور مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مرکز استان و دیگر شهرستانها تقدیر و تشکر کرد.

دکتر ربیع فلاح اعلام کرد : این حضور آگاهانه و پرشور تجلی عشق و علاقه مردم به خدمتگزار فداکار ، سردار سازندگی و یار وفادار امام و رهبری است .

مقام عالی دولت در استان افزود : مطمئنا این همه ابراز احساسات و همدردی و عشق و علاقه به یکی از شخصیتهای ماندگار و اثرگذار انقلاب اسلامی در دفتر افتخارات دیار علوی مازندران ثبت و درج خواهد شد و تا همیشه در یادها خواهد ماند.

وی همچنین در مورد شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی یادآور شد : آیت الله هاشمی جانباز سرافرازی بود که درخرداد 58 از سوء قصد دشمنان و گروه فرقان جان سالم به در برد و حضرت امام پس از این حادثه فرمودند: بدخواهان بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است .

وی تصریح کرد : این صمیمی ترین یار امام و رهبری با مدیریت مدبرانه و تلاش برای توسعه و اعتلای کشور سردار سازندگی لقب گرفت و الگوی مدیریت انقلابی و جهادی بود.

وی آیت الله هاشمی را از پیشگامان مبارزه با رژیم ستشماهی خواند و تاکید کرد : آیت الله هاشمی تا آخر عمر این روحیه انقلابی و اصلاح گری را حفظ نمود .

استاندار مازندران تاکید کرد : شان و منزلت و جایگاه این شخصیت عظیم الشان آنقدر والا و برجسته بود که مقام معظم رهبری با صراحت فرمودند: برای من هیچکس هاشمی نمی شود .

وی یکی از ویژگیهای ممتاز آیت الله هاشمی را دفاع از حقوق مردم و تلاش برای خدمت به آنان خواند و گفت : اعتدال و عقلانیت ، صبر و شکیبایی و شجاعت و پایداری از ویژگی ممتاز آیت الله هاشمی بود .

استاندار مازندران تجلیل از هاشمی را تجلیل از ارزشها و آرمانهای انقلاب دانست و خاطرنشان شد : از دست دادن مخزن الاسرار انقلاب خسارتی جبران ناپذیر است چرا که نام هاشمی با نام انقلاب همراه و عجین است .

فلاح یکی دیگر از ویژگیهای ماندگار آیت الله هاشمی را ولایتمداری و حرکت در مسیر ولایت دانست و افزود : سیاست آیت الله هاشمی تجلی دیانت بود و تلاش آیت الله هاشمی برای حفظ میراث انقلاب و دفاع جانانه از خانواده حضرت امام در تاریخ انقلاب جاودانه و ماندگار است .

وی در پایان یکبار دیگر این مصیبت جانسوز را به ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت گفت و از حضور علمای اعلام ، شخصیتها ، مدیران ، مسئولان و مردم فهیم و عزیز شهرستان ساری و استان مازندران در مراسم تجلیل و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تقدیر و تشکر کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار