انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مازندران\

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مازندران

  • کد خبر: 216850
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 10 خرداد 1398

استنادنیوز؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف ۲۲ کیلو گرم تریاک، دستگیری دو عامل افیونی و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان خبر داد.

 سرهنگ علیرضا ثقفی با اشاره به کشف ۲۲ کیلوگرم تریاک و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در مازندران گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان با خبر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های نوشهر و فریدونکنار در یک عملیات غافلگیرانه خودروی متهمان را در حین انتقال مواد مخدر در محور مواصلاتی غرب استان متوقف کردند.

وی، خاطر نشان کرد: در عملیاتی ضربتی متهمان که در قالب یک باند ۳ نفره فعالیت می‌کردند دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان ۱۱ کیلو گرم تریاک کشف شد.

ثقفی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان سوادکوه، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، تصریح کرد: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از شناسای متهم، با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه متهمان را در حین حمل مواد مخدر در محور سوادکوه دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این ۲ عامل افیونی نیز در مجموع ۱۱ کیلو گرم تریاک کشف شد، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

ثقفی در ادامه، اذعان داشت: مواد مخدر یک عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشری است و ره آورد آن تزلزل خانواده‌ها، نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌شود.

سرهنگ ثقفی اعتیاد را منشأ بسیاری از جرایم دانست و خاطرنشان کرد: جرایم متأثر از اعتیاد از قبیل سرقت، سرقت مسلحانه، طلاق، خودکشی، افسردگی و سرخوردگی، فروپاشی خانواده‌ها تنها بخشی از پیامدهای این پدیده شوم است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خاتمه از شهروندان خواست: برای رسیدن به جامعه‌ای آرمانی و جلوگیری از هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار