محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران\

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران

  • کد خبر: 215158
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 14 آذر 1397

استنادنیوز؛ رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز در محورهای استان آغاز شد.

علیرضا قدمی  اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی  پایان هفته از ظهر امروز در محورهای مازندران، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول یادآور شد: باتوجه به شرایط فصلی لازم است خودروها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ، ضدیخ و  وسایل گرمایشی مجهز باشند.

قدمی ادامه داد: همچنین محدودیت انسداد شبانه محور کندوان نیز در حال اجرا است که این محدودیت از ساعت 21 تا پنج بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه به‌جز روزهای تعطیل اعمال می‌شوند که تا اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182920 و 2182934 با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌ها به شهروندان است که لازم است باتوجه به پایان هفته‌ای بارانی حتما مسافران قبل از تردد وضعیت راه را استعلام کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار