رکورد عجیب و غریب زن جوان/زن 39 ساله 54 بار ازدواج کرد \

رکورد عجیب و غریب زن جوان/زن 39 ساله 54 بار ازدواج کرد

  • کد خبر: 214750
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 15 آبان 1397
رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای - آمریکایی برای همه زنان دنیا جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است.زن 54 شوهر
زن 54 شوهر
Korean American performance artist Maria Yoon, 39, spent 9 years and traveled to all 50 states and (nonlegal) married 54
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر

عکس زن کره ای آمریکایی که در طول 9 سال 54 بار شوهر کرده است

رکورد عجیب و باورنکردنی زن کره ای با 54 شوهر در ازدواج!

"ماریا یوآن" بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کره دست به کاری عجیب زد و طی 9 سال با 54 نفر ازدواج کرد ، ازدواج هایی که در 50 ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز پیمان زناشویی بست تا به این رکورد خاص برسد .
او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستوران تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش درخواست کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فیلمبرداری کند تا بتوانم سند تصویری آن را داشته باشم .
پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب کرده ای.او در تمامی مراسم ازدواجش لباس لباس سنتی کره ای برتن دارد و با یک شکل به عنوان عروس حضور دارد در حالیکه داماد های مراسم کاملا با هم متفاوت هستند. نخستین همسر او پیشخدمت یک رستوران بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر
ازدواج عجیب زن کره ای

54 ازدواج عجیب زن کره ای - آمریکاییtelegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار