پنج مرحله سم پاشی روستای گلیرد جویبار برای مقابله با کرونا / توزیع 1400 ماسک بهداشتی\
  • ولیزاده دهیار روستا گلیرد جویبار؛

پنج مرحله سم پاشی روستای گلیرد جویبار برای مقابله با کرونا / توزیع 1400 ماسک بهداشتی

  • کد خبر: 2111961
  • چاپ
  • انتشار: 29 فروردين 1399 - 23:06

دهیاری روستای گلیرد از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار با بیان اینکه توسط خواهران بسیج روستا یکهزار و ۴۰۰ عدد ماسک تهیه و توزیع شده است، گفت: پنج مرحله سم پاشی در معابر و خیابان های روستای گلیرد انجام شده است و در این پنج مرحله ۱۴ هزار لیتر محلول مصرف شده است.

علیرضا ولیزاده روز جمعه در گفت و گو با استنادنیوز با بیان اینکه با نصب بنر و در کانال اطلاع رسانی روستا هشدارهای مقابله با ویروس کرونا به اطلاع مردم روستا رسیده است، افزود: از زمان شروع ویروس کرونا نماز جماعت، سالن ورزشی و زمین فوتبال روستا تعطیل شده است.
وی با بیان اینکه روستای گلیرد با ۶۰۰ خانوار بیش از دو هزار نفر جمعیت دارد، افزود: در جشن نیمه شعبان ۱۵ سبد کالا به ارزش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان توزیع شد و همچنین در ماه مبارک رمضان در دو مرحله ۱۰۰ بسته معیشتی توزیع می شود.
وی با اشاره به اینکه مردم در این ایام همکاری خوبی را در بحث شیوع ویروس کرونا داشته اند، افوزد: با شروع فصل شالیزاری سطح زیر کشت مکانیزه سه برابر شده است و از 500 هکتار اراضی در این روستا 200 هکتار آن کشت مکانیزه می شود.
دهیار روستای گلیرد در پایان از خیرین روستا، ریس پایگاه بسیج و مدیر کانال اطلاع رسانی روستای گلیرد تقدیر و تشکر کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار