شور حسینی در بین جوانان غوغا می کند/ اعزام ۵۰ مبلغ از قم به قائمشهر\

شور حسینی در بین جوانان غوغا می کند/ اعزام ۵۰ مبلغ از قم به قائمشهر

  • کد خبر: 2111104379
  • چاپ
  • انتشار: 21 تیر 1403 - 07:18

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قائمشهر از حضور پرشور و‌ چشمگیر جوانان و‌ کودکان در مجالس عزاداری امام حسین (ع)خبر داد و گفت: شعار امسال هیات های مذهبی در سراسر کشور با عنوان آزادگان عالم در خیمه حسینند،بوده است .

حجت الاسلام داود چمانی روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار استناد نیوز با اعلام اینکه موضوع مقاومت و‌ پایداری در شعار امسال، از خصوصیات بارز آزادگان عالم بوده است، اظهار داشت: این موارد از نکات مهم و‌ ارزشمند قرآنی بوده و یکی از موضوعات مهم در بعد پیروزی انقلاب اسلامی است که مردم ایران با مقاومت ‌ پایداری مقابل دشمنان ابستادگی کرده اند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی همواره به عنوان یک نظام سربلند، حکومت عزتمند ‌‌مردم سازش ناپذیر ؛ در برابر دشمنان اسلام ایستادند .

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان قائمشهر در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از برنامه های این ایام توسط مبلغین شهرستانی و اعزامی از قم برگزار می شود، افزود: حدود ۵۰ مبلغ از قم اعزام شده اند و در مجموع در ۲۰۰ مساجد ‌و حسینیه ها این مبلغین مشغول فعالیت خواهند شد.

چمانی با بیان اینکه جلسات مختلفی برای هیات های مذهبی برگزار شده است ، خاطر نشان کرد: برنامه های متنوعی در سطح شهر و روستاها توسط هیات های مذهبی برگزار می شود.

وی اضافه کرد:همچنین هیات ها  

با برپایی خیمه ها مخصوص کودکان و‌ نوجوانان برنامه های متنوعی برگزار می کنند.

حجت الاسلام چمانی با اشاره به اینکه حدود ۱۹۰ هیات مذهبی فعالیت دارند، افزود: این هیات ها در طول سال در خصوص مسائل تربیتی فعالیت دارند و در ایام محرم برنامه های عزاداری برگزار می کنند .

وی در پایان از پخش زنده استانی از اجتماع بزرگ هیات های مذهبی شهرستان قائمشهرر در حسینیه ثارالله خبر داد و ‌ گفت: اجتماع شیرخوارگاه حسینی در اولین جمعه ماه محرم در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار