محورهای مواصلاتی مازندران برای سفرهای تابستانی ایمن می شود\

محورهای مواصلاتی مازندران برای سفرهای تابستانی ایمن می شود

  • کد خبر: 2111104359
  • چاپ
  • انتشار: 12 تیر 1403 - 11:39

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران از شروع عملیات راهداری تابستانی این اداره کل خبر داد و گفت: این اداره کل با شروع فصل تابستان عملیات راهداری و ایمن‌سازی محورهای خود را با شتاب و تسریع در عملیات اجرایی در دست اجرا دارد.

به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز، حسن جهانیان اظهار کرد: مازندران به دلیل شرایط طبیعی و جغرافیایی همواره در فصول مختلف سال علی الخصوص فصل تابستان گردشگران و مسافران بسیاری را از سرتاسر میهن عزیزمان پذیرا بوده، از این رو محورهای مواصلاتی این استان در فصل تابستان پرترافیک و پرتردد است.

وی از شروع عملیات راهداری تابستانی این اداره کل خبر داد و عنوان کرد: این اداره کل با شروع فصل تابستان عملیات راهداری و ایمن‌سازی محورهای خود را با شتاب و تسریع در عملیات اجرایی در دست اجرا داشته که این عملیات شامل اجرای روکش آسفالت، خط کشی، نصب جداکننده‌ها و همچنین نصب انواع تابلوهای هشداردهنده انتظامی و اطلاعاتی، ایمن‌سازی نقاط حادثه خیز، شانه سازی، اصلاح قوس و ترانشه برداری، در سطح کلیه محورهای اصلی، فرعی و روستایی است.

جهانیان ضمن اعلام این مطلب که راهداری عشق خدمت به همنوع است، اظهار کرد: امیدواریم با اجرای این اقدامات در آستانه فصل تابستان شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.

وی ادامه داد: کاربران جاده‌ای و مسافرین محترم جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدودیت‌های احتمالی موجود در سطح جاده‌های استان می‌توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند. همچنین سایت WWW. 141. IR و اپلیکیشن تلفن همراه ۱۴۱ نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار