ضربه سنگین مقاومت/ هلاکت و اسارت جدید چند نظامی صهیونیست\

ضربه سنگین مقاومت/ هلاکت و اسارت جدید چند نظامی صهیونیست

  • کد خبر: 2111104267
  • چاپ
  • انتشار: 06 خرداد 1403 - 05:19

سخنگوی گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد: که مجاهدان این گردان‌ها نیروهای صهیونیستی را به سمت یک تله در یک تونل در اردوگاه جبالیا کشانده و ضمن درگیر شدن با آن‌ها از نقطه صفر، همه آنها را به قتل رسانده و زخمی کرده وآن‌ها را به اسارت گرفته‌اند.

ابوعبیده» سخنگوی القسام سخنگوی جنبش حماس با اشاره به عملیات کمین پیچیده امروز (عصر شنبه) مقاومت ضد نظامیان اشغالگر از تلفات نظامیان دشمن صهیونیستی و اسارت شماری از صهیونیست‌ها در نوار غزه خبر داد.

شبکه خبری الجزیره بامداد یکشنبه به نقل از ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس طی پیامی صوتی اعلام کرد که عصر امروز شنبه در شمال نوار غزه توانستند در یک عملیات کمین پیچیده چند نظامی اسرائیلی را کشته و یا زخمی کرده و یا اسیر کنند.

رزمندگان مقاومت عصر امروز شنبه در شمال نوار غزه توانستند در یک عملیات کمین پیچیده چند نظامی اسرائیلی را کشته یا زخمی کرده و یا اسیر کنند.

سخنگوی قسام تاکید کرد که دشمن به سیاست کور و پوچ در انتقام و تخریب ادامه می‌دهد.

ابوعبیده اضافه کرد که دشمن صهیونیستی از شکست به شکستی دیگر در حال حرکت است.

در همین ارتباط، گردان‌های قسام با انتشار ویدئویی اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها عصر امروز شنبه نیروهای صهیونیستی را به سمت یک تله در یک تونل در اردوگاه جبالیا کشانده و ضمن درگیر شدن با آن‌ها از نقطه صفر، همه آنها را به قتل رسانده و زخمی کرده وآن‌ها را به اسارت گرفته‌اند.

سخنگوی قسام اعلام کرد که به زودی جزئیات این عملیات کمین را اعلام خواهند کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار