پروژه میدان شهرداری در پایان سال به داد شهروندان قائمشهری رسید/بار ترافیکی کاهش یافت\

پروژه میدان شهرداری در پایان سال به داد شهروندان قائمشهری رسید/بار ترافیکی کاهش یافت

  • کد خبر: 2111104073
  • چاپ
  • انتشار: 19 اسفند 1402 - 10:19

پروژه میدان شهرداری که توسط مهندس کاظم علیپور در دهه فجر افتتاح شد، اکنون در روزهای پایانی سال به داد شهروندان رسید و بار ترافیکی شهر کم شد.

به گزارش استناد نیوز، شهرستان قائمشهر به دلیل فضای جغرافیایی و تراکم جمعیت با مشکلات ترافیکی دست و پنجه نرم می کند. مشکل ترافیکی که مسئولان در گذشته برای حل آن ناتوان بودند.

خیابان ساری( چهار راه ترک محله قائمشهر ) یکی از  چهارراه های  این شهرستان همیشه به عنوان پاشنه آشیل معرفی می شد و شهرداران گذشته با پروژه های عظیم شهری و بودجه های کلان هم نتوانستند شرایط ترافیکی شهر را بهبود ببخشند.

 کاظم علیپور شهردار جوان قائمشهر با استفاده از تجربه و علم توانست مشکل این خیابان پر ترافیک شهر را حل کند. مهندس علیپور با مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال میدان شهرداری را در مدت ۲ ماه ساخت تا بار ترافیکی منطفه کم شود.

به ویژه که روزهای پایانی سال هم نزدیک می شویم هر ساله به دلیل رفت و آمد های زیاد شرایط ترافیکی شهر دو برابر می شد و شهروندان با مشکلات بسیاری همراه می شدند. اکنون با اجرای پروژه شهرداری بار ترافیکی در شهر کم شد و شهروندان با ایجاد میدان در بخش هسته مرکز ترافیکی شهر، به راحتی می توانند رفت و آمد کنند.

 لازم به ذکر است که متراژ این میدان 375 متر مربع می باشد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار