داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری در مازندران به پنج نفر رسید\
  • پایان روز سوم ثبت نام ها؛

داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری در مازندران به پنج نفر رسید

  • کد خبر: 2111103689
  • چاپ
  • انتشار: 16 آبان 1402 - 20:59

نوبخت فرماندار مرکز حوزه انتخابیه استان مازندران گفت‌: در پایان سومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۵ نفر ثبت نام خود را نهایی و کد رهگیری دریافت کردند. ‎

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی، محمد علی نوبخت ، افزود: ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس خبرگان رهبری از چهاردهم آبان ماه آغاز شده است و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

فرماندار مرکز مازندران در ادامه با بیان اینکه طبق جدول زمان‌بندی، ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ۱۴ آبان ماه به‌مدت هفت روز از ساعت ٨ صبح الی ۱٨ در فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه استان مازندران انجام خواهد شد اظهار کرد: در پایان سومین روز نام نویسی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری در استان مازندران و تا پایان وقت مقرر، ۵ دواطلب نمایندگی نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام نمودند.

وی در ادامه اظهار کرد: داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری شخصاً یا توسط نماینده خود که به صورت کتبی و رسمی معرفی شده باشد، می توانند به مدت ۷ روز از تاریخ فوق الذکر از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ به فرمانداری مرکز استان و یا وزارت کشور و فرمانداری قم مراجعه و با ارائه­ اصل شناسنامه عکس دار، اصل کارت ملی، اصل مدرک سطح چهارحوزه و دو قطعه عکس ۴×۶، ضمن تکمیل پرسشنامه و اعلام داوطلبی، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های ساری و میاندورود در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از شرایط داوطلبان برای حضور در انتخابات خبرگان رهبری، سن داوطلبان است که به‌هنگام ثبت‌نام باید حداقل ۴۰ سال تمام باشد.

فرماندار شهرستان ساری در پایان با اشاره به اینکه فرایند بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی در حال انجام است گفت: نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هیات اجرایی به هیات نظارت در تاریخ ۱۸ آبان اعلام خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار