آیت‌الله رییسی بر تداوم اقدامات موثر برای ساماندهی وضعیت مسکن تاکید کرد\

آیت‌الله رییسی بر تداوم اقدامات موثر برای ساماندهی وضعیت مسکن تاکید کرد

  • کد خبر: 2111103240
  • چاپ
  • انتشار: 31 خرداد 1402 - 13:00

رئیس جمهور با تاکید بر تداوم اقدامات موثر وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی وضعیت مسکن، حضور اعضای جدید در دولت را فرصتی برای استفاده از تجربیات پیشین و ظرفیت‌های جدید در پیشبرد موثرتر ماموریت‌ها دانست.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با تبریک حضور وزرای جدید در دولت گفت: حضور اعضای جدید در دولت فرصتی است تا با بهره‌گیری از تجربیات پیشین و همفکری و استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جدید، و عزم، اراده و خرد جمعی، ماموریت‌ها و امور مربوط به دولت را موثرتر و کارآمدتر به پیش برد.
رئیس جمهور همچنین با ابراز رضایت از گزارش وزیر راه و شهرسازی درباره اقدامات موثر این وزارتخانه برای ساماندهی وضعیت مسکن در راستای پیگیری سیاست‌های دولت در زمینه واگذاری زمین و اعمال سیاست‌های مدیریت عرصه مسکن، خواستار تداوم این اقدامات شد.
رئیسی در ابتدای سخنان خود با تبریک فرارسیدن ماه دی‌الحجه و نیز اعیاد این ماه اظهار داشت: در این ماه درهای رحمت به روی انسان‌ها گشوده می‌شود و باید از این فرصت برای بهره‌مندی از عنایات الهی به ویژه در راستای حل مشکلات بهره مضاعف گرفت.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار