اسلایدر صفحه اول\
باید از اهداف شهدا حمایت کرد/ ارزش های دینی و انقلابی تقویت شود

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه شهدا از همه ما به‌خصوص از خانواده‌های خودشان انتظار دارند،  گفت :باید از اهداف شهدا حمایت کنیم، در مسیر ولایت باشیم، انسجام خودمان را حفظ کنیم، ارزش‌های دینی و انقلاب را تقویت کنیم، این‌ها شهدا را خوشحال می‌کند.

حقوق دستیاران پزشکی ۴۵ درصد افزایش یافت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تصویب افزایش ۴۵ درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت خبر داد و گفت :دولت ۳ هزار میلیارد تومان برای موضوع افزایش حق الزحمه دستیاران پزشکی اختصاص داد.

ارتقای سلامت جوانان زیر ذره بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران

بسیاری از کشورهای جهان در جهت پیشبرد اهداف و رسیدن به پیشرفت مورد نظر بر روی نیروی جوانی سرمایه گذاری می کنند. ارتقای سلامت جوانان یکی از اقدامات مهم است که بسیاری از کشورهای جهان با مطالعه توانستند به اهداف خود برسند. در همین راستا روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در راستای اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح آگاهی مردم دیار همیشه ‌سبز مازندران نسبت به میزان سلامتی خود و حفظ این گوهر ارزشمند دست به امری مهم زده و با ترویج فرهنگ خود مراقبتی سعی بر بالا بردن سطح سلامت مردم مازندران دارد.

عمران عباسی کالی

رقابت سه کاندیدای اصول گرا با عمران عباسی کالی تنها کاندیدای مستقل حوزه انتخابیه که به دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم راه یافته است

مساله اقتصاد الویت اول کشور است

امام جمعه شهرستان سیمرغ مساله اقتصاد را اولویت نخست کشور بیان کرد و گفت: سالهاست مقام معظم رهبری به حوزه تولید و اقتصاد اهتمام ویژه ای داشته اند و نگاه حضرت آقا در شعار امسال هم براین بوده که اقتصاد کشور باید مردم پایه باشد.

صلاح ملت ما در استقامت و رسیدن به قله خودکفایی است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه صلاح ملت، جامعه جوان و آیندگان ما در استقامت و رسیدن به قله خودکفایی است گفت: همان طور که در هجمه نظامی دشمنان این ملت به خوبی استقامت و صبوری کرده است بنابراین در برابر تحریم های ناجوانمردانه آنان نیز باید به خوبی پایداری کنیم .

کاهش ذخایر خون/ هموطنان آستین بالا بزنند

سرپرست معاونت اجتماعی سازمان انتقال خون خبر از کاهش ذخایر خون و افزایش مصرف آن در مراکز درمانی در ایام پایانی سال خبر داد و از شهروندان دعوت کرد در میان تمام مشغله‌های کاری این روزها، اهدای خون را در اولویت قرار دهند.

شهرداران ، سیمای شهری را برای استقبال از گردشگران نوروزی زیباسازی کنند

استاندار مازندران با اعلام اینکه همه شهرداران مازندران باید زیبا سازی و نظافت شهری را در ایام نوروز با دقت انجام دهند، گفت: نوروز امسال باید متفاوت تر از سال های گذشته باشد و نقش شهرداران در این زمینه بسیار برجسته است.

مجلس قائمشهر

نتیجه آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، حویبار و سیمرغ مشخص شد و انتخابات در این حوزه در دور اول برنده قطعی نداشت.

عبدالوحید فیاضی: آنان که علی اسماعیلی را رد صلاحیت کردند به دنبال حذف سیاسی من هم بودند

بخت اول انتخابات حوزه نور و محمودآباد از تلاش جریان قدرت طلب به منظور تهی کردن فضای رقابتی با حذف او و علی اسماعیلی خبر داد.

انتخابات ضعیف باشد همه ضرر می‌کنند

رهبر انقلاب گفتند: من احدی را متهم نمی‌کنم اما به همه یادآور می‌شوم ما باید به انتخابات از زاویه منافع ملی نگاه کنیم نه از زاویه‌های جناحی و گروهی. اگر انتخابات ضعیف باشد همه ضرر می‌کنند.

علی بابایی کارنامی حامی کارگران

جریانی که به دنبال تخریب رئیس فراکسیون کارگری در مجلس و خاموش کردن صدای رسای کارگران از تریبون قوه مقننه هستند، کمر کارگران را می شکنند.

انتظارات معلم ها برآورده نشده است/ در خانه ملت به دنبال رفع مشکلات فرهنگیان خواهم بود

عمران عباسی، گفت: تا کنون به مشکلات معلمان پاسخ درخوری ارائه نشده است، در خانه ملت به دنبال پایان مشکلات و دغدغه فرهنگیان خواهم بود.

عبئالوحید فیاضی نور و محمودآباد

درحالی که فاصله چندانی تا انتخابات مجلس دوازدهم باقی نمانده، موج حمایت های مردمی از عبدالوحید فیاضی در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد کفه ترازو را سنگین کرده است.

علی اصغر یوسف نژاد

این که اصفهان، آذربایجان شرقی، حتی سمنان و... از منابع بیشتری در مقایسه نسبی با مازندران بهره می برند، نتیجه برخورداری از نمایندگانی قدرتمند و با نفوذ و با تراز ملی در مجلس است که اراده و توان دفاع از منافع و منابع مردم و استان و حوزه انتخابیه خود را دارند، موضوعی که در استان مازندران معمولا کمتر از آن بهره مند بودیم.

عملکرد ضعیف مجلس یازدهم و نمایندگان مازندران

در آستانه انتخابات مجلس دوازدهم قصد داریم عملکرد مجلس یازدهم و نمایندگان در حوزه های انتخابیه نه گانه استان مازندران را مورد بررسی قرار دهیم، آیا نمایندگان در حوزه های مختلف در نقش وکیل مردم قرار داشته اند؟

صفحه1 از68

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار