اسلایدر صفحه اول \
وزارتخانه های جهاد، صمت و دادگستری با حساسیت های بالا به قیمت ها نظارت کنند

رییس جمهوری  از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، و دادگستری خواست بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند و تاکید کرد: مردم باید درباره تامین معیشت و سفره خود احساس امنیت کنند و بی‌ثباتی در بازار چه ریشه در کم‌کاری بدنه دولت داشته باشد و چه ناشی از سوءاستفاده فرصت طلبان، باید پیگیری جدی و فوری شود.

تولید در شهرک صنعتی بشل محدود به مشکلات/ 775 واحد صنعتی غیرفعال  در کشور به چرخه تولید بازگشت

شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی با قدمت چند دهه ای گرفتار مشکلات ابتدایی زیرساختی هست که این مسایل به عنوان دغدغه کارخانه داران و هیات امنا در بازدید معاون وزیر صمت‌ مطرح ‌شد.

پیگیر طرح قطع دست دلالان و واسطه‌ها از بازار تأمین نهاده‌های دامی هستیم

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی که در هفتمین سفر استانی به فارس وارد شد، در جمع مردم روستای کناره مرودشت اعلام کرد:اجرای طرحی را دنبال می‌کنیم که در ماه‌های آینده می‌تواند دست دلالان و واسطه‌ها را از بازار تأمین نهاده‌های دامی قطع کند.

جشن پایان منازل غیر مقاوم کشور در سال ۱۴۱۰/  مدیر کل جدید بنیاد مسکن مازندران معرفی شد

رئیس بنیاد مسکن کشور، گفت: امروز شاهدیم که تعداد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی، بهسازی و بازسازی‌شده به حدود 50 درصد در کل کشور رسیده که طبق برنامه در سال 1410 دیگر واحد غیر مقاوم در روستاها نخواهیم داشت.

مجلس در بودجه سال آتی تسهیلاتی برای حمل و نقل عمومی در نظر بگیرد

شهردار تهران بر لزوم افزایش سهم مترو از حمل و نقل عمومی تاکید کرد و گفت: مجلس در بودجه سال آتی تسهیلاتی برای حمل و نقل عمومی در نظر بگیرد.

تاکید بر فعال‌تر شدن ستاد تنظیم بازار زیر نظر معاون اول رئیس جمهور
  • رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

تاکید بر فعال‌تر شدن ستاد تنظیم بازار زیر نظر معاون اول رئیس جمهور

رییس‌جمهوری، مسوولیت و مدیریت اصلی تنظیم بازار را برعهده معاون اول خود دانست و گفت: ستاد تنظیم بازار باید زیر نظر او فعال‌تر و عملیاتی‌تر شود.

علی بابایی کارنامی سد زارم رود و خشکی مازندران

سد زارم رود درحالی با موافقت نماینده ساری روی یکی از سرشاخه های اصلی تجن قرار است ساخته شود که بسیاری از کارشناسان، احداث آن را خطری بزرگ برای محیط زیست مازندران و همسو با سد فینسک می دانند.

فراز و نشیب های موج کرونایی در قائمشهر/ تزریق بیش از 244 هزار واکسن کرونا

وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان قائمشهر اگر چه حدود پانزده روز به واسطه  کاهش نسبی آمارها، رنگ قرمز را به نارنجی و زرد تبدیل کرده است اما کاهش و افزایش آمارهای مراجعه و بستری نشان می دهد که همه گیری این بیماری همچنان وجود دارد و در شرایط شکننده ایی قرار داریم.

شکایت از رسانه ها در دستور کار نیست/سیاست دولت تعامل حداکثری با رسانه ها است

روابط عمومی ریاست‌جمهوری در پاسخ به یکی از روزنامه‌ها مبنی بر شکایت دولت سیزدهم از نشریه مورد نظر، اعلام کرد: شکایت از رسانه‌ها در دستور کار نیست و سیاست مبنایی دولت مردمی، تعامل حداکثری با رسانه‌ها و ایجاد فضای مفاهمه با اصحاب رسانه است.

امیدواریم زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله(ع) در پیاده‌روی اربعین فراهم شود

رئیس جمهوری با اشاره به تقارن سفر استانی با ایام اربعین حسینی اظهار داشت: این ایام به خاطر شرایط کرونایی برای عاشقان زیارت اباعبدالله‌الحسین (ع) بسیار تاسف برانگیز است و سال های زیادی میلیون‌ها زائر از همین مسیر مهران به زیارت امام حسین(ع) می‌رفتند وامیدواریم و دعا می‌کنیم با ریشه کن شدن کرونا بار دیگر شرایط و زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله‌الحسین(ع) فراهم شود.

تجمع کارنامه سبزهای تامین اجتماعی

مصوبه سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته موجب حذف 1100 تن از نفرات برتر آزمون استخدامی  و خالی ماندن 1100 شغل-محل مورد نیاز این سازمان شده است و معترضین خواهان مساعدت مدیرعامل جدید تامین اجتماعی و لغو حدنصاب قبولی هستند.

به جوانان در مدیریت میدان داده شود/ بازگشایی حضوری مدارس از آبان ماه

رییس جمهوری با بیان اینکه مدارس از اول مهر بازگشایی می‌شود، به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دستور داد پرداخت مطالبات معوق معلمان و خسارات خشکسالی کشاورزان را در اولویت قرار دهد.

هیات وزیران به استانداران بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رای اعتماد دادند

هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهوری، به استانداران منتخب بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

تصویب تایید ارز مورد نیاز برای وزارت جهاد کشاورزی

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز -یکشنبه- به ریاست رییس جمهوری برگزار و در این نشست تامین ارز مورد نیاز برای وزارت جهادکشاورزی تصویب شد.

عدالت ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد/ شما آموزگار ایستادگی و امید هستید
  • رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰:

عدالت ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد/ شما آموزگار ایستادگی و امید هستید

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال و معیشت قهرمانان ورزشی گفتند: عدالت ورزشی در همه جا، هم از لحاظ جغرافیایی، هم از لحاظ نوع ورزش‌ها یک عدالتی بیش از آنچه که امروز اعمال می‌شود، بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

دولتی که در افغانستان برپا می‌شود، باید فراگیر باشد/ باید زمینه حضور تروریسم در افغانستان را از بین برد

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه حکومت و دولتی که در افغانستان برپا می‌شود، باید فراگیر باشد، گفت: دولت مربوط به یک قوم و یک گروه سیاسی نمی‌تواند مشکلات را حل کند. دولت فراگیر یعنی همه اقوام و گروه‌های سیاسی در این دولت باید احساس ایفای نقش کنند و چنین دولتی نماینده مردم افغانستان است.

صفحه1 از57

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار