اسلایدر صفحه اول\
مانع‌تراشان از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن کنار گذاشته شوند

رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت‌های اساسی دولت خواند و به دستگاه‌های مسئول در این زمینه دستور داد مانع‌تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را از روند اجرای این طرح کنار بگذارند.

رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله فاطمی نیا را تسلیت گفت

رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی درگذشت عالمِ واعظ حجت‌الاسلام آقای حاج سیّدعبدالله فاطمی‌نیا را تسلیت گفتند.

دستور رئیس جمهور برای فعال شدن بازارچه های مرزی تعطیل شده/ ارز ترجیحی در خدمت فساد بود

رئیس جمهوری بر ضرورت سامان‌دهی به وضعیت کوله بران و سوخت بران تاکید کرد و گفت: اگر در گذشته درآمدهای مرزی به مرزنشینان داده می‌شد و بازارچه‌های مرزی فعال می‌شدند شاهد مشکلات فعلی مرزنشینان نبودیم وبه وزیر کشور دستور داده‌ام نسبت به فعال شدن بازارچه های مرزی تعطیل شده اقدام کنند.

دوران دانش آموزی بزرگترین فرصت برای نهادینه کردن آرمان انقلاب است

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: دوازده سال دوره دانش‌آموزی بزرگترین فرصت برای نهادینه کردن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

مقام معظم رهبری روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام راحل سخنرانی می کند

دبیر ستاد مرکزی سالگرد رحلت امام خمینی (ره) اعلام کرد: مقام معظم رهبری روز ۱۴ خرداد سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام راحل سخنرانی می‌کنند.

مزه شیرین عدالت در پرداخت یارانه ها به مردم می رسد

رییس جمهور با بیان اینکه دولت نه به دنبال حذف یارانه کالاهای اساسی، بلکه درصدد اصلاح نحوه و محل تخصیص این یارانه‌ها است، اظهار داشت: به دنبال این هستیم که با کمک اصناف و اتحادیه‌ها، مردم مزه شیرین عدالت را در پرداخت یارانه‌ها بچشند.

صمت مازندران فانی سوهانیان

علیرغم تاکید مسئولین دولت مبنی بر عدم کمبود کالاهای اساسی در کشور، طی روزهای گذشته شاهد نایاب شدن روغن خوراکی، ماکارونی، شکر و برخی دیگر از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در فروشگاه های مواد غذایی سطح استان مازندران بوده ایم.

مجلس لایحه کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت را با قید فوریت بررسی کند

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مورد آخرین اقدامات لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت گفت: این لایحه ۱۰ سال است که برای تصویب و اجرا معطل مانده است که با رایزنی‌های صورت گرفته امیدواریم به زودی درباره این لایحه نتیجه خوبی حاصل شود.

روند گسترش روابط ایران و ترکمنستان در دوره پیش‌رو تسریع خواهد شد

رئیس جمهور در گفتگو با همتای ترکمن خود، با اشاره به روند رو به گسترش روابط ایران و ترکمنستان در دوره ریاست جمهوری قبلی این کشور، اظهار داشت: یقین دارم در دوره پیش رو نیز این روند با مدیریت جنابعالی تسریع خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات ۱۵۴۲ تن از محکومان موافقت کردند

رهبر معظم انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات ۱۵۴۲ تن از محکومان به مناسبت عید سعید فطر موافقت کردند.

رئیس جمهور بر رفع مشکلات بیمه، مسکن و امنیت شغلی قهرمانان ورزشی تاکید کرد/ ورزشکاران نباید دغدغه هزینه اعزام داشته باشند

رئیس‌جمهور با تاکید بر تحقق عدالت در حوزه ورزش، از اهتمام دولت به رفع مشکلات شغلی، معیشتی و بیمه‌ای قهرمانان ورزش کشور خبر داد.

صهیونیست ها هیچگاه نمی توانند یک ملت واحد باشند
  • فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران؛

صهیونیست ها هیچگاه نمی توانند یک ملت واحد باشند

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول بیش از هفتاد سال گذشته صهیونیستها هیچ گاه نتوانستند یک ملت واحد باشند، هیچ چیز از آنها رسانه ای نمی شود در حالی که در بین آنها تبعیض نژادی در اوج خود قرار دارد، اختلاف طبقاتی در درون این رژیم بیداد می کند؛ عمدتا خشونت گرا هستند، به شدت به دنیا وابسته هستند و فتنه و فساد زیادی در بین آنها موج می زند، ریسمان هر فتنه ای که بگیرید کانون فسادش، رژیم صهیونیستی است.

آسیب‌های اجتماعی باید با محوریت مردم سامان یابد/ فناوری حوزه هسته‌ای و نظامی باید به بخش خودروسازی سرریز شود

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مردمی در مدیریت امور و آسیب‌های اجتماعی، از اهتمام دولت به استفاده از این ظرفیت گرانقدر خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم تلاش داریم مردمی‌سازی دولت را با شناسایی و به کارگیری ظرفیت مردم در حوزه‌های مختلف دنبال کنیم.

دولت خود را ملزم به اجرای منویات مقام معظم رهبری می‌داند

رئیس جمهور گفت: دولت خود را ملزم به اجرای منویات مقام معظم رهبری می‌داند و همه اجزای دولت وظیفه دارند تا برای تحقق فرامین ایشان تلاش کنند.

دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب

جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور عصر امروز - سه‌شنبه - با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

احیا و توسعه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و استونی

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران و استونی ظرفیت‌های متنوعی برای گسترش همکاری‌های دوجانبه دارند، گفت: کمیسیون مشترک اقتصادی باید احیاء و توسعه همکاری‌های اقتصادی را پیگیری نماید.

صفحه1 از59

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار