اسلایدر صفحه اول \
شکایت از رسانه ها در دستور کار نیست/سیاست دولت تعامل حداکثری با رسانه ها است

روابط عمومی ریاست‌جمهوری در پاسخ به یکی از روزنامه‌ها مبنی بر شکایت دولت سیزدهم از نشریه مورد نظر، اعلام کرد: شکایت از رسانه‌ها در دستور کار نیست و سیاست مبنایی دولت مردمی، تعامل حداکثری با رسانه‌ها و ایجاد فضای مفاهمه با اصحاب رسانه است.

امیدواریم زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله(ع) در پیاده‌روی اربعین فراهم شود

رئیس جمهوری با اشاره به تقارن سفر استانی با ایام اربعین حسینی اظهار داشت: این ایام به خاطر شرایط کرونایی برای عاشقان زیارت اباعبدالله‌الحسین (ع) بسیار تاسف برانگیز است و سال های زیادی میلیون‌ها زائر از همین مسیر مهران به زیارت امام حسین(ع) می‌رفتند وامیدواریم و دعا می‌کنیم با ریشه کن شدن کرونا بار دیگر شرایط و زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله‌الحسین(ع) فراهم شود.

تجمع کارنامه سبزهای تامین اجتماعی

مصوبه سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته موجب حذف 1100 تن از نفرات برتر آزمون استخدامی  و خالی ماندن 1100 شغل-محل مورد نیاز این سازمان شده است و معترضین خواهان مساعدت مدیرعامل جدید تامین اجتماعی و لغو حدنصاب قبولی هستند.

به جوانان در مدیریت میدان داده شود/ بازگشایی حضوری مدارس از آبان ماه

رییس جمهوری با بیان اینکه مدارس از اول مهر بازگشایی می‌شود، به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دستور داد پرداخت مطالبات معوق معلمان و خسارات خشکسالی کشاورزان را در اولویت قرار دهد.

هیات وزیران به استانداران بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رای اعتماد دادند

هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهوری، به استانداران منتخب بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

تصویب تایید ارز مورد نیاز برای وزارت جهاد کشاورزی

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز -یکشنبه- به ریاست رییس جمهوری برگزار و در این نشست تامین ارز مورد نیاز برای وزارت جهادکشاورزی تصویب شد.

عدالت ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد/ شما آموزگار ایستادگی و امید هستید
  • رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰:

عدالت ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد/ شما آموزگار ایستادگی و امید هستید

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال و معیشت قهرمانان ورزشی گفتند: عدالت ورزشی در همه جا، هم از لحاظ جغرافیایی، هم از لحاظ نوع ورزش‌ها یک عدالتی بیش از آنچه که امروز اعمال می‌شود، بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

دولتی که در افغانستان برپا می‌شود، باید فراگیر باشد/ باید زمینه حضور تروریسم در افغانستان را از بین برد

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه حکومت و دولتی که در افغانستان برپا می‌شود، باید فراگیر باشد، گفت: دولت مربوط به یک قوم و یک گروه سیاسی نمی‌تواند مشکلات را حل کند. دولت فراگیر یعنی همه اقوام و گروه‌های سیاسی در این دولت باید احساس ایفای نقش کنند و چنین دولتی نماینده مردم افغانستان است.

تصویب کلیات طرح کار و اشتغال/ هم افزایی قوا باید منجر به حل مشکلات مردم شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در حوزه ایجاد اشتغال و کارآفرینی دستگاه های اجرایی و بانک ها باید به دنبال کارآفرینان و مردم باشند ، گفت: با اجرایی شدن طرح پنجره واحد که کلیات آن به تصویب رسیده است ، نتیجه برای درخواست هر شغل در کمتر از یک هفته مشخص می شود.

رای مثبت نمایندگان به واردات خودرو خارجی

با رای نمایندگان مجلس و در صورت تایید شورای نگهبان واردات خودروهای خارجی بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده آغاز خواهد شد که یکی از اهداف آن جلوگیری از فروش خودروهای خارجی با 7 برابر ارزش واقعی در بازار و ساماندهی آن است

230 هزار متقاضی دریافت وام اجاره به بانک ها معرفی شدند/هفت هزار نفر وام ودیعه مسکن را دریافت کردند

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از معرفی ۲۳۰ هزار متقاضی دریافت وام اجاره به بانک‌ها خبر داد و گفت: تاکنون هفت هزار نفر وام اجاره را دریافت کنند.

زنگ خطر قطع گاز و برق در زمستان / پایان تعمیرات پالایشگاه‌های گازی تا یک ماه آینده

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه ۸۰ درصد گاز تولیدی کشور در بخش خانگی مصرف می‌شود، گفت: اگر مدیریت مصرف از طرف مشترکان بخش خانگی و تجاری انجام نشود، در زمستان شاهد قطع گاز و برق خواهیم بود.

نشست مشترک رئیسی و نخست وزیر عراق
  • در نشست مشترک رئیسی و نخست وزیر عراق مطرح شد؛

لغو روادید سفر بین ایران و عراق

در نشست مشترک رئیس جمهور ایران و نخست وزیر عراق علاوه بر تاکید تقویت روابط و مناسبات دو کشور همسایه، خبر لغو روادید سفر برای دو کشور ایران و عراق اعلام شد

نزدیک شدن واردات واکسن به مرز 50 میلیون دز/ واکسیانسون روزانه به 2 میلیون نفر می رسد

رییس جمهوری نزدیک شدن آمار واردات واکسن به مرز ۵۰ میلیون دوز را گام تحولی و مثبت دیگر در عرصه مقابله با کرونا عنوان کرد و گفت: افزایش آمار واردات و همزمان افزایش آمار واکسیناسیون روزانه تا حدود زیادی باعث ایجاد آرامش و رفع نگرانی‌های مردم شده و امیدواریم واکسیناسیون روزانه به زودی آمار ۲ میلیون نفر در روز را پشت سر بگذارد.

شرایط دریافت وام مسکن جوانان

با اعلام مدیر عامل بانک مسکن و موافقت شورای پول و اعتبار وام خرید مسکن جوانان به حداکثر یک میلیارد تومان برای تهران و 700 میلیون تومان برای شهرهای کوچک افزایش یافت

رویکرد دستگاه‌ها از واردات‌محوری به صادرات‌محوری اصلاح شود/ تاکید بر ضرورت ریل‌گذاری برای جهش صادرات غیرنفتی

رییس جمهوری بر لزوم اصلاح رویکرد دستگاه‌ها از واردات‌محوری به صادرات‌محوری و ریل‌گذاری برای جهش صادرات غیرنفتی تاکید کرد.

صفحه1 از57

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار