اسلایدر صفحه اول\
مدیران چوب لای چرخ سرمایه گذاران نگذارند

استاندار مازندران با تاکید بر همکاری مدیران با سرمایه گذار، گفت: از مدیران می خواهم تا چوب لای چرخ فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران نگذارند.

پالایش مدیران میانی در دستور کار استانداری/ توسعه مازندران با ایجاد اقتدار غذایی

استاندار مازندران با اعلام اینکه در بسیاری از مواقع نقش مدیران میانی در یک دستگاه اجرایی بسیار حائز اهمیت و حتی فراتر از مدیرکل است، گفت: لذا پایش مدیران میانی دستگاه های اجرایی استان در دستور کار قرار گرفته است و مدیرانی که کارایی لازم را ندارند باید برکنار و جایگزین شوند.

شهرداری قائمشهر قرارگاه انبوه سازان تشکیل می دهد

شهردار قائمشهر با اعلام اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر قرارگاه حمایت از انبوه سازان در شهرداری این شهر تاسیس می شود، گفت: این قرارگاه باید شهرستانی هم باشد بنابراین از فرماندار این شهرستان تقاضا می کنیم تا در فرمانداری، قرارگاه انبوه سازان تشکیل دهد.

مصرف بنزین در قائمشهر 29 درصد کاهش یافت

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه میانگین مصرف روزانه بنزین در قائمشهر 700 هزار لیتر است که این رقم  در دو روز گذشته به یک میلیون و 700 هزار لیتر رسید، گفت: مصرف بنزین قائمشهر طی روز دوشنبه در قیاس به روز قبل 500 هزار لیتر کاهش یافت.

دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها می داند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، گفت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم کند.

ششمین همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران در قائمشهر برگزار می شود

مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری مازندران با اعلام اینکه ششمین همایش فرصت سرمایه گذاری این استان  در  ناحیه قائمشهر برگزار می شود، گفت: این همایش با همکاری شهرستان های سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی  در 6 بهمن ماه به میزبانی شهرستان قائمشهر برگزار می شود.

اتصال ارتباط 4 دهیاری به شبکه دولت الکترونیک/ دهیاری ها به شبکه دولت متصل شوند

فرماندار شهرستان قائمشهر با اشاره به اینکه چهار دهیاری این شهرستان به شبکه دولت متصل هستند، گفت: باید تمامی دهیاری های قائمشهر به شبکه دولت متصل شوند چرا که سبب سرعت بخشی به امور مردم می شود.

روز دانشجو نماد دشمن ستیزی و احساس مسئولیت دانشجویان است/ بنای دولت سیزدهم تقویت علم در دانشگاه بوده است

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید سخن دانشجویان را به عنوان آینده سازان این کشور شنید، گفت: روز دانشجو نماد دشمن شناسی، دشمن ستیزی، بصیرت و احساس مسئولیت از سوی دانشجویان عزیز است.

قانون اساسی ایران هیچ بن بستی ندارد/ ایران در پرتو اجرای دقیق قانون اساسی به رشد می رسد

رئیس جمهور با بیان اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هیچ بن‌بستی ندارد، گفت: تنظیم، تدوین و نهایی شدن قانون اساسی به نحوی شده است که در اجرای قانون اساسی و اجرای امور کشور با بن بست مواجه نخواهید شد.

استفاده از ظرفیت دریا باید به فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار تعدادی از فرماندهان نیروی دریایی ارتش فرمودند: استفاده از فرصت دریا و ظرفیت‌های عظیم آن باید به فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود.

حدود 300 میلیارد تومان برای تکمیل پایانه صادراتی ماهیان خاویار در جویبار نیاز است

معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: برای تکمیل مجموعه فرآوری و پایانه صادراتی پرورش ماهیان خاویاری در جویبار حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که دولت برای تامین این میزان نقدینگی اقدام خواهد کرد.

نماینده دولت آمریکا در امور ایران

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران طی پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر مدعی شد که قطعنامه روز پنج‌شنبه شورای حقوق بشر علیه ایران اقدام غرب نبوده است.

حسن فلاح مدیرکل تامین اجتماعی مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران با اشاره به اهمیت صیانت از منابع سازمان تامین اجتماعی در کشور، در نحوه صدور آرا قانون را برای این سازمان فصل الخطاب دانست.

خودرو ثبت تخلفات رانندگی به صورت سیار وارد قائمشهر می شود/12 طرح عمرانی افتتاح و کلنگ زنی می شود

شهردار قائمشهر با اعلام اینکه تا پایان آبان ماه خودرو 206 ثبت تخلفات سیار وارد این شهر می شود، گفت: این خودرو با هدف برخورد با تمامی رانندگان متخلف راه اندازی می شود.

 پیگیر حق شهرداری در کارخانه نساجی هستیم/ نظرات سازمان خصوصی سازی شبه برانگیز است!

سازمان خصوصی سازی به دنبال ابطال قرارداد  شهرداری قائمشهر  از سهام کارخانه نساجی بود اما شهردار  این شهر با حمایت اعضای شورای شهر توانست در هیات داوری رد ابطال قرارداد را  به دست آورد و هم اکنون سهام شهرداری قائمشهر در کارخانه نساجی به قوت خود باقی ماند.

آمریکا نقش اول را در جنگ و خونریزی ها دارد/ ایران هرگز گاو شیرده نخواهد شد

رئیس‌جمهور با بیان این‌که آمریکا نقش اول را در جنگ‌ها و خونریزی‌ها دارد و برای تأمین منافع خود منافع ملت‌ها را نابود می‌کند، به اظهارات جو بایدن در حمایت از آشوب‌ها واکنش نشان داد و گفت: رئیس‌جمهور آمریکا گفته ما بنا به آزاد کردن ایران داریم اما ایران ۴۳ سال قبل آزاد شد و به اسارت شما درنمی‌آید.

صفحه1 از62

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار