عزم جدی علی بابایی کارنامی برای توسعه گردشگری منطقه چهاردانگه\

عزم جدی علی بابایی کارنامی برای توسعه گردشگری منطقه چهاردانگه

  • کد خبر: 2111103132
  • چاپ
  • انتشار: 24 ارديبهشت 1402 - 17:40

علی بابایی کارنامی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات حوزه گردشگری منطقه چهاردانگه ساری قول حل مشکل برق و روشنایی این منطقه را در جهت توسعه صنعت گردشگری داد.


به گزارش روز یکشنبه استناد نیوز، علی بابایی کارنامی در این جلسه که با حضور مدیرکل گردشگری و صنایع دستی، مدیرکل منابع طبیعی استان، بخشدار منطقه چهاردانگه، شهردار کیاسر و فعالین حوزه گردشگری برگزار شد، با بیان اینکه توسعه این صنعت نقش بسیار مهمی در توسعه منطقه دارد، افزود: باید از ظرفیت های خدادادی و جذابیت های موجود برای گردشگران استفاده و با سرمایه گذاری مناسب زمینه را برای توسعه اقتصادی فراهم نماییم.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از ظرفیت های منطقه به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها و تداخلات اداری در روند صدور مجوزات لازم مغفول مانده است که در این زمینه باید با جدیت ورود کرد و به صورت عملیاتی مشکلات را مرتفع نماییم.
وی گفت: از همین رو لازم است ادارات برق، جهاد کشاورزی، گردشگری، منابع طبیعی، محیط زیست و... به صورت هماهنگ با یکدیگر فعالیت نمایند، در همین راستا نقش خود را ایفا خواهیم کرد و جلسات مسئله محوری را برگزار کرده ایم تا به زودی شاهد اتفاقاتی خوش آیند در ساری و بخصوص بخش چهاردانگه باشیم.

علی بابایی کارنامی با اعلام اینکه یکی از مصوبات این جلسه انعقاد تفاهم نامه ای با شهرداری کیاسر برای احداث موزه در این شهر باشد، افزود: بررسی های کارشناسی در این خصوص به سرعت انجام شود و زمینی که شهرداری برای این مهم اختصاص داده است مورد ارزیابی قرار گرفته و پیگیری ها برای تامین اعتبار این پروژه‌ای منابع استانی و ملی انجام خواهد شد تا انشالله این اقدام ماندگار در کیاسر به سر انجام برسد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار