تعمیر، تکمیل و خرید ۱۰۹ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد قائمشهر\

تعمیر، تکمیل و خرید ۱۰۹ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد قائمشهر

  • کد خبر: 2111102911
  • چاپ
  • انتشار: 27 دی 1401 - 08:07

رئیس کمیته امداد شهرستان قائمشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۰۹ واحد مسکونی به مبلغ ۵ میلیارد و ۱۳۲میلیون تومان برای مددجویان و نیازمندان این شهرستان مورد تعمیر، تکمیل و احداث قرار گرفت.


به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،جمال یعقوبی با اشاره به اینکه این خدمات به صورت بلاعوض و معوض به مددجویان و نیازمندان ارائه می شود افزود :خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل ، بازسازی ، گاز کشی ، سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه مددجویان از جمله خدمات قابل ارائه در حوزه مسکن می باشد.
رئیس کمیته امداد قائمشهر گفت:در ۹ ماه سالجاری تعداد ۵۵ واحد مسکونی مددجویان به ارزش ۸۶۶ میلیون تومان مورد تعمیر و مرمت قرار گرفت و نسبت به خرید و احداث و تکمیل ۵۴ واحد مسکونی برای مددجویان و نیازمندان به ارزش بیش از ۴ میلیارد و ۲۶۶ میلیون تومان اقدام شد.
یعقوبی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۹۴۹ خانوار تحت حمایت این نهاد مستاجر می باشند گفت: ساخت مسکن برای این افراد با همکاری بسیج سازندگی و بنیاد مسکن به طور جدی در حال پیگیری و انجام می باشد.
خاطر نشان می شود : در شهرستان قائمشهر ۵۳۳۸ خانوار تحت حمایت این نهاد قرار داشته و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار