مجلس تکلیف نیروهای شرکتی را مشخص می کند / امضاهای طلایی حذف خواهند شد؟!\

مجلس تکلیف نیروهای شرکتی را مشخص می کند / امضاهای طلایی حذف خواهند شد؟!

  • کد خبر: 2111102791
  • چاپ
  • انتشار: 07 آذر 1401 - 09:30

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از هدف حذف امضاهای طلایی در طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد.

به گزارش استناد نیوز به نقل از ایسنا، ولی اسماعیلی درباره آخرین وضعیت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۶۰ امضا درخواست داشتند تا رسیدگی به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت با اولویت در دستور کار مجلس قرار بگیرد و قرار بود در جلسه یکشنبه مجلس این درخواست مورد بررسی قرار گیرد اما رئیس مجلس برای رعایت برخی از ملاحظات تاکید داشتند تا جلسه‌ای با رئیس سازمان امور استخدامی کشور برگزار و سپس این درخواست بررسی شود که ظرف یکی دو روز آینده این جلسه مشترک برگزار خواهد شد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه اظهار کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت دنبال این است تا واسطه های بین نیروها و دستگاه ها و به نوعی کارمندان شرکتی، طرحی و حجمی و عناوین مشابه را از بین ببرد. در نهایت یک امنیت شغلی برای کارمندان قراردادی، شرکتی و حجمی دولت ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بدین ترتیب نیروها به طور مستقیم قراردادهای کار معین با دستگاه های مربوطه خواهند بست. بدین ترتیب واسطه ها حذف خواهند شد، بعد از این نیز هر کسی بخواهد وارد مجموعه دولت شود حتما باید آزمون داده باشد و به نوعی جلوی امضاهای طلایی نیز گرفته خواهد شد.

اسماعیلی تاکید کرد: ایجاد امنیت شغلی برای کارمندان دولت و حذف امضاهای طلایی از اهداف اساسی این طرح است که منجر به ساماندهی کارکنان حجمی، شرکتی و قراردادی دولت خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار