اخبار مجلس\
خسارت هنگفت 7 تا 11 میلیارد دلاری آلودگی هوا به کشور

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در متنی با اشاره به خسارات هنگفت آلودگی هوا به کشور از تصویب طرح عقب گرد یک پله ای استاندارد خودروهای وارداتی در دولت انتقاد کرد.

ولی اسماعیلی

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از هدف حذف امضاهای طلایی در طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد.

مجلس شورای اسلامی

بررسی گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در خصوص طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در دستور کار جلسات علنی مجلس در هفته جاری قرار دارد.

افزایش غیرمنطقی اعتبارات بودجه‌ای در مجلس عامل رشد نرخ تورم است

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش غیر منطقی اعتبارات بودجه، کشور را با کسری بودجه مواجه می‌کند و باعث بروز مشکلاتی در تخصیص اعتبارات می‌شود.

نظارت دقیق مجلس بهترین راه کمک به دولت است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه باور قطعی ما این است که نظارت دقیق مجلس بهترین راه کمک و همکاری با دولت است، گفت که هیچ نهادی بدون نظارت دقیق دستگاه‌هایی که مستقیماً به آن وابسته نیستند نمی‌تواند توان اجرایی خود را بهبود بخشد.

فرمایشات مقام  معظم  رهبری  بار دیگر مرزبندی میان مردم  و  آشوبگران  را روشن  کرد

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیانات رهبر انقلاب روشنگرانه، حکیمانه، هوشمندانه و دقیق  بود، گفت: این فرمایشات یک بار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را روشن کرد، وظیفه همه ما مخصوصا خواص و مسیر درست مشخص شد.

لغو تغییر ساعت رسمی کشور تکذیب شد

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس شورای اسلامی تاکنون مصوبه ای درخصوص لغو قانون تغییر ساعت رسمی کشور از سال جدید نداشته است.

اصناف خط اول جبهه اقتصادی هستند/ حمایت مجلس از اصناف

رییس مجلس شورای اسلامی، اصناف را با ۹ میلیون اشتغال زایی در کشور جزء سربازان و خط اول جبهه اقتصادی دانست و گفت: مجلس از همه اصناف به ویژه تولیدی، توزیعی و خدمات فنی حمایت خواهد کرد.

استخدام در دستگاه های اجرایی هم مشمول شفافیت شدند

نمایندگان با ایجاد شفافیت در شرایط استخدام و به کارگیری نیروها در دستگاه های اجرایی موافقت کردند.

قوای سه گانه با اراده قوی برای رفع مشکلات و جراحی اقتصادی یکدل شده آمد

رییس مجلس شورای اسلامی گفت:قوای سه‌گانه در تمامی دستگاه‌ها با اراده قوی و به طور هماهنگ برای رفع مشکلات و جراحی اقتصادی یکدل و یکصدا شده‌اند.

طرح شفافیت قوای سه‌گانه برخلاف قانون است

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح نمایش شفافیت است،کاملا واضح است که به نتیجه‌ای نمی‌رسد.

نباید چشم بر روی انحراف در اجرای قانون بست/ با چوب لای چرخ دستگاه های اجرایی گذاشتن مخالفم

رییس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با چوب لای چرخ دستگاه‌های اجرایی گذاشتن مخالف هستم چرا که مانع شجاعت در تصمیم گیری مدیران اجرایی می‌شود.

طعم تلخ گرانی دارو زیر زبان بیماران/تاکنون برنامه ای برای کنترل بازار ارائه نشده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: از گرانی دارو تا عدم پذیرش این تورم توسط مسئولان و متولیان امر، طعم تلخ گرانی دارو را زیر زبان بیماران بیشتر کرده است.

ارتش مایه امیدواری و دلگرمی مردم است

رییس مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ارتش در تمام حوادث اعم از جنگ،سیل و زلزله و هر آنچه که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد همواره مایه امیدواری و دلگرمی مردم بوده است گفت که در میدان‌های عمل ثابت شده است که ارتش به معنای حقیقی کلمه خود را فدای ملت کرده است .

آغاز اصلاحات اقتصادی از بانک ها و بنگاه های اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه پیگیری و همکاری دولت در خصوص شفاف‌سازی در نظام بانکی کشور، قابل تحسین است، گفت: دولت و وزارت اقتصاد، اصلاحات اقتصادی را از بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خود شروع کرده است.

کمیسیون اجتماعی مجلس همراه با برنامه های مدیرعامل انقلابی دخانیات در حل مشکلات کارگری

 کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از محمد شیخان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران دعوت کرده تا بعدازظهر روز دوشنبه در جلسه این کمیسیون حاضر شود و پیرامون مشکلات این شرکت و موضوعات کارگری توضیحاتی ارائه کند.

صفحه1 از21

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار