برای تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند ۸ میلیارد تومان نیاز است\

برای تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند ۸ میلیارد تومان نیاز است

  • کد خبر: 2111102708
  • چاپ
  • انتشار: 14 آبان 1401 - 11:53

سرپرست شهرداری دماوند اعلام کرد: برای تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند ۸ میلیارد تومان نیاز است و پیش بینی می کنیم طی ۴۰ تا ۴۵ روز این پروژه تمام شود.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از شهرداری دماوند، محمود بهرامی روز شنبه با بیان اینکه بلوار یادگار امام یکی از پروژه های مهم توسعه معابر شهری دماوند است، گفت: عملیات انفجار جهت اجرای پروژه بلوار یادگار امام انجام شده و عملیات خاکبرداری در دست اجراست.
وی با بیان اینکه پس از خاکبرداری جدول‌گذاری و آسفالت انجام می شود و اگر نیاز به انفجار بعدی نداشته باشیم در عرض ۴۰ تا ۴۵ روز پروژه به اتمام می رسد، ادامه داد: طول این پروژه نیز یک کیلومتر است اما عرض آن زیاد و ۴۵ متر و شامل دو لاین است؛ جدولگذاری و زیرسازی آسفالت و روشنایی باید در آن اجرا شود.
این مقام مسئول افزود: برخی نقاط سخت نیاز به انفجار داشت و با دستگاه‌ها نمی‌شد انجام داد لذا طی دو مرحله باید انفجار صورت می‌گرفت و اکنون در حال جمع‌آوری لاشه‌های حاصل از انفجار هستیم و اعتبار نهایی این پروژه ۸ میلیارد تومان است.
سرپرست شهرداری دماوند در رابطه با راه‌های دسترسی بلوار یادگار هم گفت: بلوار یادگار امام با بلوار شهید بهشتی ارتباط دارد که ترافیک شهری را جواب می‌دهد.

اجرای پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی بلوار شهید بهشتی

بهرامی در خصوص پروژه‌های در دست اجرای شهرداری دماوند اظهار داشت: پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی بلوار شهید بهشتی با دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از پروژه‌هاست که شامل جدول و کفپوش هم است.

وی افزود: این پروژه تا محله جیلارد ادامه دارد و اگر اعتبار کفایت کند تعریض و پیاده‌سازی را اجرا می‌کنیم، در حال حاضر پروژه آغاز شده و از سمتی که آماده است اجرا می‌شود و در مابقی نقاط عملیات خاکبرداری در دست اجراست.

سرپرست شهرداری دماوند گفت: امید است طی یک یا دو ماه آینده این پروژه تکمیل شود اما اعتبار کافی نیست و اگر بتوانیم بازهم اعتبار جذب کنیم تا آرامستان جیلارد پروژه را ادامه می‌دهیم.

بهرامی تصریح کرد: طول این پروژه کمتر از یک کیلومتر است اما پیاده‌رو سازی دو طرف خیابان را شامل می‌شود.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار