۳ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشت/بیش از یکهزار بازرسی از واحدهای نانوایی قائمشهر انجام شد\

۳ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشت/بیش از یکهزار بازرسی از واحدهای نانوایی قائمشهر انجام شد

  • کد خبر: 2111102659
  • چاپ
  • انتشار: 08 آبان 1401 - 12:48

رئیس اداره صنعت. معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه ۱۷ واحد راکد در سطح این شهرستان وجود دارد، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشت و ۳ واحد دیگر هم تا پایان امسال به مدار تولید بازمی‌گردد. 

 خبرنگار: سها سوهانیان

مجید ابراهیم نژاد روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار استناد نیوز عمده مشکل این واحدها را بانک و تسهیلات اعلام کرد.

وی با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون یکهزار و ۱۶۷ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی این شهرستان انجام شده است، گفت: این بازرسی ها به تشکیل ۱۴۱ پرونده تخلف منجر شده است.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر بیان کرد: ارزش این تخلف ها چهار میلیارد و ۲۱۰ میلیون و ۸۵۶ هزار ریال است که جهت بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ابراهیم نژاد با بیان اینکه در حال حاضر ۴۳۰ نانوایی در این شهرستان فعال است، افزود: از این تعداد ۴۲۰ نانوایی به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند و مابقی هم باید نسبت به این امر اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه با هدف مقابله با گران فروشی و کم فروشی و غیره ۱۰ هزار و ۸۰۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد، گفت: این بازرسی ها به تشکیل ۷۴۷ پرونده تخلف منجر شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر بیان کرد: همچنین در این بازرسی ها ۳۸ مورد قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال شناسایی و جهت بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

ابراهیم نژاد در پایان گفت :شهروندان شهرستان قائمشهر می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار