نیازمند آمایش نقطه ای رسانه ها در مازندران هستیم\

نیازمند آمایش نقطه ای رسانه ها در مازندران هستیم

  • کد خبر: 2111102388
  • چاپ
  • انتشار: 26 مرداد 1401 - 12:08

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به فعالیت ۹۰۰ رسانه در استان گفت: نیازمند آمایش نقطه‌ای رسانه‌ها در مازندران هستیم.


به گزارش استناد نیوز، حسین جوادی  با بیان اینکه رویکرد‌های جدیدی در خبررسانی معمول شده است گفت: تحریریه واقعی خبر در خیابان‌ها و در میان مردم است و با تغییر شکل و ابزار موبایلی همچنان باید خبر را براساس ارزش‌های خبری منعکس کنیم.
جوادی افزود: از الزامات خبری دقت در تولید محتوا بوده و امروزه می‌بینیم اخبار هیجان زا معمول شده است که می‌تواند روند اطلاع رسانی را با چالش روبرو سازد.
او بر اهمیت امیدافزایی در خبر اشاره کرد و گفت:نیازمند برنامه ریزی در حوزه خبر و اطلاع رسانی هستیم.
جوادی در خصوص مشکلات خبرنگاران نیز گفت: ۱۳۵رسانه مکتوب و بیش از ۱۸۷ رسانه برخط در مازندران فعال است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه بیش از ۳۹۰ مجوز فعالیتی مطبوعاتی در استان صادر شده است گفت:تصمیم سازی و موج سازی در عرصه چند وجهی اطلاع رسانی صورت می‌گیرد.
او پخش اخبار در رسانه‌های بدون مجوز را از آسیب‌های این بخش دانست و تاکید کرد:نیاز به تشکیل شورای تخصصی در حوزه مدیریت اطلاع رسانی داریم.
جوادی با اشاره به فعالیت ۹۰۰ رسانه در استان گفت: نیازمند آمایش نقطه‌ای رسانه‌ها در مازندران هستیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران در ادامه به تحول سازی در حوزه رسانه اشاره کرد و گفت:نیازمند وحدت رسانه‌ای در استان هستیم و رسانه‌ها با هم افزایی باید در تولید و نشر اخبار فعالیت کنند.
جوادی در پایان گفت: مازندران دومین پایگاه رسانه‌ای کشور است که باید فعالان رسانه‌ای در حوزه ورزش، اقتصاد، اجتماعی، فرهنگی و هنری شناسایی شوند. منبع صدا و سیما مازندران

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار