خصوصی سازی با شفافیت هوشمندسازی و مردم سالاری امکان پذیر است\

خصوصی سازی با شفافیت هوشمندسازی و مردم سالاری امکان پذیر است

  • کد خبر: 2111102175
  • چاپ
  • انتشار: 02 خرداد 1401 - 11:54

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خصوصی‌سازی با شفافیت هوشمندسازی و مردمی‌سازی امکانپذیر است گفت: دفاع مقدس نمونه‌ بارز مردمی‌سازی و هوشمندسازی است که مردم افتخارات بزرگی در آن خلق کردند.


به گزارش استناد نیوز ، محمدباقر قالیباف در نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران که روز دوشنبه در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: برای موضوعی گرد هم آمده‌ایم که پاشنه آشیل ما در اقتصاد است به عبارتی اقتصاد دولتی، غیربارور و به زمین نشسته زخم کهنه‌ای است که چندین دهه است که سایه سنگین آن بر کشور همچنان وجود دارد.
رییس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز در کشور از نعمت بسیار بزرگی برخوردار هستیم که کمتر به آن توجه شده است و آن نعمتی است که خداوند متعال هم در قرآن کریم از آن به عنوان نعمت بزرگ یاد کرده و هدیه به مخلوق می‌داند و آن نعمت استقلال، عزت و هویت است.
قالیباف ادامه داد: اینکه در یک جامعه حرمت افراد، آزادی و استقلال افراد حفظ شود نعمت بزرگی است به عبارتی اینکه دیگران برای آن جامعه تصمیم نگیرند و خود او سرنوشت خود را تعیین کند بسیار ارزشمند است البته تاریخ کشور ما روزهای روشن و تاریکی داشته است و در نمونه قسمت تاریکش این است که زمانی یک دولت خارجی برای مردم این کشور تصمیم می‌گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: لازم است قدر این نظام، استقلال و هویت این کشور را بدانیم که خودمان توانایی تصمیم‌گیری برای آن را داریم. منبع ایرنا

 telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار