سال گذشته 53 میلیارد ریال به مشترکین خوش حساب گیلانی تخفیف داده شد\
  • مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

سال گذشته 53 میلیارد ریال به مشترکین خوش حساب گیلانی تخفیف داده شد

  • کد خبر: 2111101890
  • چاپ
  • انتشار: 28 فروردين 1401 - 09:33

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان از پاداش بیش از 53 میلیارد ریالی به مشترکین همکار در طرح های پاسخگویی بار خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، محمدتقی مهدیزاده ضمن تاکید بر آمادگی برای گذر از پیک تابستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با مشترکین در تعرفه های مختلف برای مدیریت مصرف برق خبر داد.
وی تاکید کرد: صنعت برق طی سالیان گذشته با بحران های جدی مواجه بوده است که مهمترین آن نابرابری و ناترازی بین تولید و مصرف برق در کل کشور بوده است.
مهدیزاده گفت: وزیر نیرو و شرکت مادر تخصصی توانیر تاکید جدی بر گذر بدون مشکل از تابستان پیش رو را دارد از این رو برنامه مدونی و بدون تعطیلی برای کل صنعت برق در نظر گرفته است تا آسایش و رفاه مردم تامین شود.

وی خاطر نشان کرد: در آغاز فصل گرم هرسال و بمنظور پیشگیری از بروز مشکلات عدیده و خاموشی های گسترده در سطح استان ، تفاهم نامه های همکاری با مشترکین در تعرفه های معین بویژه صنایع سنگین استان منعقد می گردد تا در ساعات اوج مصرف و با همکاری مشترکین مذکور ، پیک مصرف برق استان تا حد زیادی کاهش می یابد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: در سال گذشته ، 10288 تفاهم نامه با مشترکین منعقد شد بیش از 53 میلیارد ریال پاداش همکاری مدیریت بار مصرف به این مشترکین در قالب تخفیف بهای برق مصرفی اختصاص یافت .
مهدیزاده افزود: از این تعداد 2771 تفاهم نامه مربوط به مشترکین صنعتی، 4015 تفاهم نامه با مشترکین کشاورزی، 1949 مورد در حوزه مشترکین اداری استان، 1462 مورد در تعرفه سایر مصارف، 82 مورد با جایگاه های CNG استان و 9 تفاهم نامه با مولدهای اضطراری استان بوده است.
مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: در نتیجه عقد تفاهم نامه ها و همکاری های صورت پذیرفته در سال 1400مجموعا بیش از 136 مگاوات کاهش مصرف برق در استان بوقوع پیوست .

وی اظهار داشت: با نصب کنتورهای هوشمند رویت پذیری و کنترل پذیری مشترکین صنعتی استان با جدیت درحال انجام است و این کار برای تمامی مشترکین استان بویژه مشترکین پرمصرف خانگی نیز انجام خواهد شد.
مدیرعامل توزیع برق گیلان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین گفت: هدف اصلی و نهایی شرکت توزیع برق استان گیلان جلب رضایت مشترکین محترم است تا در طول سال بتوانند از نعمت روشنایی برق بدون کمترین مشکل بهره مند شوند.
وی در پایان گفت: با توجه به این که مراکز غیرقانونی استخراج رمزارز به دلیل مصرف بیش از اندازه برق ، سبب تخریب شبکه می شوند، نسبت به کشف و جمع آوری این مراکز اقدام خواهد شد و افرادی که مراکز غیرمجاز رمز ارز را معرفی کنند، تا 20 میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد ضمن اینکه اینکار از طریق اپلیکیشن برق من و سامانه ۱۲۱ امکان پذیر است و البته نام این افراد محرمانه خواهد ماند.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار