احمدی سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای مازندران شد\
  • با حکم استاندار مازندران؛

احمدی سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای مازندران شد

  • کد خبر: 2111101801
  • چاپ
  • انتشار: 24 اسفند 1400 - 12:58

طی حکمی از سوی سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران، علی اصغر احمدی به عنوان سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب و با حضور رضا علیخانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار معارفه شد. ‎


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندر مازندران در این مراسم بر ضرورت آموزش دهیاران جهت پیشبرد مسائل توسعه ای در روستاها تاکید و خاطرنشان ساخت: دهیاران می بایست توجه بیشتری به مشکلات زیرساختی در روستاها داشته باشند تا شاهد جبران عقب ماندگی ها باشیم.
وی برنامه ریزی، راهبری و انتظام بخشی به نیروهای فعال در حوزه های روستایی را بسیار مهم خواند و گفت: اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری باید ظرفیت ها و مزیت های روستاها را شناسایی و در راستای توسعه اقتصادی، معیشت و اشتغال در این مناطق اقدام نماید.
معاون عمرانی استاندار، مناطق روستایی را در مازندارن یک ظرفیت ویژه عنوان کرد و بر بالفعل کردن توانمندی های بالقوه روستاها تاکید نمود.
علی اصغر احمدی پیش از این مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران بود. وی سابقه فعالیت به عنوان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران را هم در کارنامه دارد.
پیش از این محمدرضا غلامی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران بود که در این مراسم با اهداء لوح سپاس از زحماتش در دوره مسئولیت در این اداره کل قدردانی شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار