ورود خودروهای غیربومی به سوادکوه ممنوع شد/ گروه شغلی سطح یک تنها حق فعالیت دارند\

ورود خودروهای غیربومی به سوادکوه ممنوع شد/ گروه شغلی سطح یک تنها حق فعالیت دارند

  • کد خبر: 2111101384
  • چاپ
  • انتشار: 24 مرداد 1400 - 14:51

فرماندار شهرستان سوادکوه از ممنوعیت تردد، خودروهای پلاک غیر بومی به ورودی های اصلی و فرعی سطح این شهرستان خبر داد.

 

عین الله طالبی روز یکشنبه در گفت و گو با استناد نیوز با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا تمامی ادارات و مشاغل و اصناف به استثنای مجموعه های خدمات رسان ضروری به مردم از ۲۵ تا ۳۰ تعطیل هستند، افزود: تردد بین استانی هم از ساعت ۱۲ امروز ممنوع شد در نتیجه با همکاری سپاه، نیروی انتظامی، پلیس راه و هلال احمر ورودی شهرستان در منطقه گدوک بسته شده است و خودروهای غیربومی اجازه ورود به مازندران را ندارد.

وی با درخواست از هموطنان برای ماندن در خانه و سفر نکردن به مازندران ، گفت : با هماهنگی بخشداری ها، شوراها، پایگاه مقاومت و دهیاری ها از ورود خودروهای غیربومی به مناطق روستایی هم جلوگیری خواهد شد.

فرماندار شهرستان سوادکوه با بیان اینکه محدودیت های صنفی مشاغل سطح ۲ و ۳ و ۴ هم از فردا دوشنبه به صورت جدی در شهرستان سوادکوه اعمال خواهد شد، افزود: از متصدیان این مشاغل هم می خواهیم تا نسبت به بسته نگه داشتن محل کسب و کارشان تا پایان هفته اهتمام داشته باشند.

طالبی همچنین از تعطیلی تمامی مراکز گردشگری این شهرستان خبر داد و گفت : با هماهنگی میراث فرهنگی تمامی تفرجگاه ها و مناطق تفریحی شهرستان از فردا تعطیل است و رستوران ها هم تنها به صورت بیرون بر حق فعالیت خواهند داشت.

وی در پایان گفت : اعمال محدودیت ها از سوی شهرداری ها و هلال احمر به صورت تذکر به مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح این شهر ستان هم در حال انجام شدن است .telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار