\

mehrranggraphic

madrese504465

 

۱۵ طرح تولیدی روستایی با سرمایه 20 میلیارد ریالی در بابل به بهره برداری رسید

  • کد خبر: 2111101354
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 09 مرداد 1400

15  طرح تولیدی روستایی با محوریت اشتغال و کارآفرینی بانوان تولیدکننده در قالب طرح «هر روستا یک محصول» در بابل به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش استناد نیوز، فرماندار بابل روز شنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: برای افتتاح این ۱۵ طرح حدود ۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته که از سوی صندوق کارآفرینی امید تأمین شده است.

 قربانعلی ولیزاده بورا افزود: این تسهیلات ارزان قیمت در اختیار بانوان تولیدکننده روستایی قرار گرفت و با افتتاح این طرح‌ها به صورت مستقیم برای حدود ۳۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی اظهار کرد: طرح‌هایی که امروز در روستاهای بابل به بهره‌برداری رسید در حوزه تولیدات گلخانه‌ای، صنایع چوبی، تزئینی و گردشگری و همچنین تولیدات پوشاک بوده است.

وی افزود: همه کارآفرینان و شاغلان فعال در این طرح‌های افتتاح شده، جوان و از دانش‌آموختگان رشته‌های مرتبط هستند که این مزیت سبب تعهد کاری و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی آن‌ها خواهد شد.

فرماندار بابل گفت: نیروهای تحصیل کرده نیازهای روز بازار را به خوبی درک کرده و با خلاقیت در کار زمینه ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار را فراهم می‌کنند.

اجرای طرح «هر روستا یک محصول» در مازندران از فروردین سال ۱۳۹۶ و همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به این استان با بهره‌برداری از ۵۴ کارگاه خیاطی خانگی در روستاهای مازندران آغاز شد و طی سال‌های اخیر گسترش یافت.

تعدادی از طرح‌های مشاغل خانگی و روستایی امروز در قالب طرح «هر روستا یک محصول» که با هدف اشتغالزایی روستایی و حمایت از زنان سرپرست خانوار در تولید محصولات خانگی و روستایی توسط صندوق کارآفرینی امید اجرا می‌شود، در بابل با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور افتتاح شد.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار