2 واحد قلیانسرا در قائمشهر پلمب شد/ بیش از 80 درصد اصناف تعطیلات کرونایی را رعایت می کنند\

2 واحد قلیانسرا در قائمشهر پلمب شد/ بیش از 80 درصد اصناف تعطیلات کرونایی را رعایت می کنند

  • کد خبر: 2111101078
  • چاپ
  • انتشار: 23 فروردين 1400 - 14:33

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مطابق دستورالعمل ستاد مقابله با این بیماری، 2 واحد قلیانسرا در سطح این شهرستان پلمب شدند.

 

مجید ابراهیم نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با سایت استناد نیوز با بیان اینکه بیش از 80 درصد از اصناف تعطیلات کرونایی را رعایت می کنند، افزود: در سطح شهرستان قائمشهر درصد قابل توجهی از کسبه محدودیت های جدید را رعایت می کنند و اصنافی که جزء مشاغل ضروری هستند هم باید حین فعالیت تمامی توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

وی از معرفی چهار تالار پذیرایی به مراجع قضایی خبر داد و گفت که متاسفانه این تالارها در شرایط قرمز و با وجود اجرای محدودیت های کرونایی اقدام به برپایی مراسم عروسی کرده بودند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه از ابتدای ورود شهرستان به وضعیت قرمز کرونایی تاکنون 18 واحد صنفی متخلف پلمب شدند، افزود: 10 واحد صنفی هم بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

ابراهیم نژاد در پایان از تذکر به 50 واحد صنفی در سطح این شهرستان خبر داد و گفت که از بازار و اصناف می خواهیم تا برای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا، پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار