اعضای ستاد انتخابات 1400 مازندران منصوب شدند\

اعضای ستاد انتخابات 1400 مازندران منصوب شدند

  • کد خبر: 2111101011
  • چاپ
  • انتشار: 16 اسفند 1399 - 08:11

رئیس، دبیر، اعضای اصلی و روسای کمیته های ستاد انتخابات 28 خرداد 1400 استان با صدور احکامی از سوی احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران منصوب شدند. ‎


به گزارش استناد نیوز، رئیس، دبیر، اعضای اصلی و روسای کمیته های ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین میاندوره ای پنجمین دوره انتخاب مجلس خبرگان رهبری مازندران منصوب شدند.
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با صدور حکمی حسین حسن نژاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس ستاد انتخابات 28 خرداد 1400 استان منصوب کرد.
حسین زادگان در حکم دیگری، رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد و مهدی محمدی، مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری را با حفظ سمت بعنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
استاندار مازندران همچنین طی احکام جداگانه ای؛ علی شیرازی، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات، عزت الله هاشم زاده، مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی، عباس شکیبافر، مدیر کل حراست استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته حراست و استعلامات، عباس مهدوی، مدیرکل روابط عمومی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته اطلاع رسانی، ابوذر قربانی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته فناوری اطلاعات و مجتبی فاطمی، مدیرکل ثبت احوال مازندران رابا حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب کردند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار