چهار طرح جهاد با اعتباری بیش از 29 میلیارد ریال در قائمشهر به بهره برداری می رسد\

چهار طرح جهاد با اعتباری بیش از 29 میلیارد ریال در قائمشهر به بهره برداری می رسد

  • کد خبر: 2111100707
  • چاپ
  • انتشار: 10 دی 1399 - 17:23

مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر از بهره بردرای چهار طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد و 300 میلیون ریال در ایام الله دهه مبارک فجر امسال خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، مجید جعفری روز چهارشنبه با بیان اینکه در ایام اله دهه فجر امسال، 4 طرح کشاورزی با اعتبار 29 میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان قائمشهر افتتاح و به بهره برداری می رسد، گفت: این طرح ها شامل یک پروژه احداث پل بین مزارع، 2 پروژه مرمت و لایروبی آب بندان و یک طرح احداث گلخانه محصولات باغی (لیموترش) است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائمشهر افزود: پروژه یک دهنه پل بین مزارع روستای سیدابوصالح به عرض 4.20 متر با دهنه 5 متری و ارتفاع 2.80 متر با اعتبار 4 میلیارد و 400 میلیون ریال احداث شده است.
وی ادامه داد: پروژه مرمت و لایروبی آب بندان 6 هکتاری روستای پاشاکلا بالاتجن با ایجاد ایستگاه پمپاژ و شیر فلکه و 50 هزار مترمکعب لجن و خاکبرداری با اعتبار 7 میلیارد ریال اجرا شده است.
جعفری اضافه کرد: پروژه سوم، مرمت و لایروبی آب بندان 6 هکتاری روستای پایین افراکتی با ایجاد دو خروجی دارای شیر فلکه و 40 هزار مترمکعب خاکبرداری با اعتبار 6 میلیارد ریال اجرا شد.
وی اذعان داشت: یک گلخانه محصولات باغی (لیموترش) به مساحت 3 هزار و 127 متر در روستای خطیرکلا با اعتبار 11 میلیارد و 900 میلیون ریال احداث شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائمشهر خاطرنشان ساخت: این پروژه ها در حوزه 3 پروژه زیربنایی و یک واحد گلخانه ای (لیموترش) بمناسبت چهل و دومین سال گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسوولین افتتاح و به بهره برداری می رسند.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار