دلیل لغو جلسه سران قوا توسط روحانی چه بود؟\

دلیل لغو جلسه سران قوا توسط روحانی چه بود؟

  • کد خبر: 2111100452
  • چاپ
  • انتشار: 14 مهر 1399 - 22:51

جلسه سران قوا که قرار بود فردا سه‌شنبه به میزبانی محمدباقر قالیباف در مجلس شورای اسلامی برگزار شود از سوی رئیس جمهور لغو شد

به گزارش استنادنیوز، شنیده های حاکی از آن است که رئیس جمهور فردا در جلسه سران قوا شرکت نمی کند و این جلسه از سوی روحانی لغو شده است.

گفته شده دلیل لغو این جلسه حضور رئیس مجلس در بین بیماران کرونایی و احتمال انتقال بیماری به حسن روحانی بوده اما تاکنون دفتر ریاست جمهوری اعلام رسمی در این خصوص نداشته است. پیش از این نیز رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت به دلیل ویروس کرونا در مجلس حضور نیافت و حتی در مراسم نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی مدارس نیز حاضر نشد و مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود.

محمدباقر قالیباف ظهر امروز دوشنبه بازدید سرزده‌ای از بخش‌های مختلف مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) داشت و در بخش ICU کرونایی این بیمارستان حضور یافت و با بیماران گفت‌وگو کرد.

گفتنی است اولین جلسه سران قوا به میزبانی رئیس جمهور روز یکشنبه 23 شهریور در ریاست جمهوری برگزار شد و طبق برنامه اعلام شده قرار بود فردا سه شنبه مورخ 15 مهرماه دومین جلسه سران قوا برگزار شود.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار